Pregled rezultata glasanja: Ocenite kvalitet LORUS brenda (0 je najlosije)

Glasova
7. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • 0

    1 14,29%
  • 1

    1 14,29%
  • 2

    2 28,57%
  • 3

    1 14,29%
  • 4

    1 14,29%
  • 5

    1 14,29%
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član Avatar korisnika Domana
    Član od
    15.12.2010.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Unhappy stoni LORUS - ja volim ga a on me mrzi

    Kupio sam nedavno preko neta pololovni stoni sat LORUS, samo zato sto mi se veoma svidja dizajn, da sad ne obrazlazem detalje.

    Lepo je radio par dana dok izgledan nisam resio da mu cujem zvonce za budjenje, da vidim koliko je tacno i kakvog je zvuka. Par puta je zazvonio, mozda pozurio minut-dva pre namestenog vremena - i OK, bio sam zadovoljan i zvukom i tacnoscu...

    A onda odjednom, pogledam ga istog dana - a ono mu se sekundara klati oko jednog mesta tamo vamo: sat je stao!

    Pomislim OK, otisla mu baterija, kupim bateriju, kao "onu bolju", stavim je - i sat radi... ali pogledam opet kasnije - a on stoji, ukocio se, nema vise ni onog malog klackanja sekundare! Pomislim mora da me zeza kontakt na bateriji, izvadim je, kao ocistim, vratim - i satic radi... Pogledam opet kasnije - a on opet stao! ... I tako neznam koliko puta, kao da me nesto mrzi otkad' sam mu probavao zvonce...

    Odnesem ga kod lokalnog sajdzije, kaze doticni - Nema mu leka ako mu se sekundara klackala oko jednog mesta (nehtede covek ni da ga otvori!). Kaze - to je plastika, plasticni zupcanici se ispomerali ili izlizali... "Pitajte nekog kolegu, mozda ima delove da ga popravi..." ... Hvala, dovidjenja... :[

    E pa naslucujete pitanje: ima li koga u Beogradu ko ume sa plasticnim stonim LORUS-om da izadje na kraj? Bar da ga otvori, makar pogleda, mozda se nesto zaista osrafilo, mozda ga samo treba ocistiti, ko zna koliko je mator (nisam mu nasoa sliku na netu), nije to neka komplikacija danas valda sa kvarcnim satovima izaci na kraj...

    Da jos jednom napomenem - mnogo mi se svidja satic, al' MNOGO!!! Onaj prsten sa ispisanim gradovima se pomera u krug, a one brojke za stelovanje budjenja su mehanicke i na 5 minuta... Kako je to samo humano buditi se sa tacnoscu na 5 minuta a ne na minut ili nedajboze u sekundu tacno...

    Priložene slike Priložene slike stoni LORUS - ja volim ga a on me mrzi-lorus_.jpg   stoni LORUS - ja volim ga a on me mrzi-lorus.jpg  

  2. #2
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: stoni LORUS - ja volim ga a on me mrzi

    ako treba kaj mjenjat šanse za popravak su skoro nikakve pa zato probaj drugačiju takktiku. Obzirom da će majstor izgubiti sigurno sat-dva vremena da ga otvori, pregleda, eventualno popravi ponudi mu sljedeće.
    1. ako ga uspije popravit znači servis bez zamjene djelova platit ćeš koliko se dogovorite prije nego ga počne popravljat
    2.platit ćeš mu kaj ti pregleda sat i poslika kvar ukoliko ga nemože popraviti, cjenu odredite prije pregleda.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  3. #3
    Novi član Avatar korisnika Domana
    Član od
    15.12.2010.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: stoni LORUS - ja volim ga a on me mrzi

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    ako treba kaj mjenjat šanse za popravak su skoro nikakve pa zato probaj drugačiju takktiku. Obzirom da će majstor izgubiti sigurno sat-dva vremena da ga otvori, pregleda, eventualno popravi ponudi mu sljedeće.
    1. ako ga uspije popravit znači servis bez zamjene djelova platit ćeš koliko se dogovorite prije nego ga počne popravljat
    2.platit ćeš mu kaj ti pregleda sat i poslika kvar ukoliko ga nemože popraviti, cjenu odredite prije pregleda.
    E fino... Ali meni treba takav majstor koji da se maje sa mojim problem-satom satima, on mi fali... Ima li takvog u Beogradu? ...

Slične teme

  1. Muzika koju volim ili šta slušate sada?
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 2455
    Poslednja poruka: 5.4.2023., 19:37
  2. Lorus automatic ?
    By HADzI DALIBOR in forum Japanski satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.12.2011., 16:06
  3. Lorus - nov model
    By sdbiba in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 7.5.2010., 12:39
  4. Lorus sat
    By petar p in forum Japanski satovi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.11.2009., 19:45
  5. Lorus satovi
    By cor in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 3.7.2009., 0:12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •