Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree11Likes
  • 11 Post By Simke206

tema: Simketova radionca Projekat Stari sat

  1. #1
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Simketova radionca Projekat Stari sat

    Evo opet malo da vas udavim sa mojim novim projektom , naime radi se o jednom satu kojeg sam dobio od prijatelja njegov mehanizam je potpuno unisten i fale mu dosta delova , sat je od njegovog pokojnog dede pa reko da mu probam pomoci , naime nasao sam jedan stari mehanizam kod mene u radionici pa sam resio da ga malo doteram nije radio , ko zna koliko dugo je bio u kutiji pa reko da vidimo sta moze , i tako malo po malo pa eto kako sam i mislio nornmalno ulje je promrnilo viskozitet i postalo tvrdo i uz pomoc moga Sarkija i dobro ulja evo je radi pa evo slikica , bice jos trba naci kazaljke i upasati u kuciste . Uzivajte Simketova radionca Projekat Stari sat-img_1626.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1627.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1628.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1629.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1630.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1631.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1632.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1633.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1634.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1635.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1636.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1637.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1638.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1639.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1640.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1641.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1642.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1643.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1644.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1646.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1647.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1648.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1649.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1651.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1652.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1653.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1654.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1655.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1656.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1657.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1658.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1659.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1660.jpgSimketova radionca Projekat Stari sat-img_1661.jpg

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Simketova radionca Projekat Stari sat

    I ovaj mehanizam je iz prve polovine prošlog vijeka?

  3. #3
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Simketova radionca Projekat Stari sat

    E Dalibore pazi ovako ovo je jedan od prvih mehanizama sa ankerom iz koje je godine nemogu ti reci tacno ali da je star to jeste .

  4. #4
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Simketova radionca Projekat Stari sat

    Zanimljivo.
    Postavi slike kad bude bio kompletiran u kucistu da vidimo kako je ispalo.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #5
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Simketova radionca Projekat Stari sat

    Uf Rus ima jos puno posla kuciste je manje od mahanizma pa ce morati malo osnovna platina da se skida na strugu , ali bice kad zavrsim bitno je da mehanika za sad radi .

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •