Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 31
Like Tree23Likes

tema: Servis Bojovic

  1. #11
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Da ne bude zabune, kod Bojovica bih opet odneo sat, zadovoljan sam bio samim servisom, kod Mihajlovica ne.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Ja na ovu temu mogu reći da mi je Bojović uradio šta je trebalo, i uradio dobro. S druge strane, čekalo se poprilično. Kostić, s druge strane, me je razočarao debelo. Nosio sam sat na peskiranje, rekao mi je da to za njega radi neko drugi, i dao procenu kad će biti gotovo, s kojom sam se složio. Ta procena je brzo pala u vodu i pri svakom pozivu sam dobijao novo odlaganje. Šest meseci kasnije sam dobio sat, koji je bio zadovoljavajuće urađen, ali rotirajuća korona više nije rotirala. Komentar časovničara da je to posledica peskiranja i da on ne zna šta je ali nije mogao da namesti i da mi svejedno to ne treba sad kad sam ogulio sve osim lume pip sa bezela, nikako neću zaboraviti ili oprostiti. Nikad više sat kod Kostića, makar bio poslednji u gradu.

    Evo sad treba na Monsteru da zamenim pokidani rotating bezel spring, i usput da ga servisiram. Bez razmišljanja ću ga odneti Bojoviću, jer sam ubeđen da će biti sređen kako treba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #13
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Citam sve ovo i nista me ne cudi. Ni casovnicari nisu Bogovi, i oni su kao i svi ostali majstori, automehanicari, vodoinstalateri, susteri, moleri...
    Ne postoji (bar kod nas) zanatlija koji ce uvek da uradi sve kako treba, da uvek ispostuje rokove, naplati koliko treba... Nasa posla, prosto je to tako, mi sami smo takvi. Samo je pitanje kako ce kojoj musteriji da se zalomi i kada ce mu se zalmiti.

    Moj kolega danas treba da ide na put od 300 km a juce je trebao da uzme auto od mehanicara koji je na popravci skoro 20 dana. Ceo posao se radi za max 7-8 i tako mu je i receno (racunao je on i celih 10, majstori su to) ali crveno slovo (vise puta) pa se ne radi pa majstor ne moze da stigne, pa cekamo onog koji ravnja glavu... I sad ti stavi porodicu u auto koji nisi provezao ni pola sata i idi po nekim putevima gde bas i nema mnogo servisa koji mogu da ti zatrebaju.
    Slika i prilika nas, naseg drustva, vaspitanja, morala...
    don Alberto likes this.

  4. #14
    Novi član
    Član od
    1.11.2016.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    80
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Ajmo ovako... Kada si dobar majstor u bilo kom zanatu, i utrcis u pricu u kojoj iz najbolje namere primas musterije i obecavas im da ces nesto uraditi u nekom roku, a realno ne mozes da ispunis obecanje, vreme je da nesto menjas u svom poslovanju, angazujes jos nekog radnika, sto je svakako riskantno, ali ce na duze staze resiti problem, a mozes i da povecas cene i odbijes odredjeni deo potencijalnih klijenata koji ce potraziti drugog majstora zbog cene. I to je potpuno fer i nemam problem sa tim, ponuda i potraznja ce resiti pitanje preopterecenosti.

    Ali.... ukoliko dodjes do toga da se ne javljas na telefon i izbegavas i potencijalne i trenutne musterije, nesto tu debelo ne valja.

  5. #15
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    saa svima sarađivao, samo nisam sa Simovićem, voleo bih da i sa njim neki posao uradim, pogotovo što neki iz beograda tamo nose satove, pa vi vidite

    Kostić ono što radi, uradi odlično

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Bojović je odličan majstor ali je činjenica da je spor.

    Mihailović mi je ostavio dobar utisak mada sam samo bateriju menjao.

    Za Kostića sam čuo uglavnom negativne komentare.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  7. #17
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Simović je najbolji sajdžija u NS. Radio i pekao zanat kod starih majstora u Zmaj Jovinoj ulici u staroj gradskoj sajdžijskoj radnji Zenith,a specijalizaciju je završio u Švajcarskoj.
    Larosa likes this.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika dr.Duka
    Član od
    21.12.2015.
    Lokacija
    Pozarevac
    Poruke
    616
    Lajkovi
    5408
    Reputacioni uticaj
    195

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Moja preporuka je Djordje Nikic ,Novi Beograd.U prethodnnih nekoliko godina mi je radio i modifikacije,prepravke radova "renomiranih"majstora vec pomenutih u prethodnim postovima,servise, konverzije..Samo lepe reci za Djoleta .Odgovoran,korektan sa cenom,pedantan i zna svoj posao.

    "Najskuplji odevni predmet uvek mora biti sat. Ne zbog hvalisanja ili ulaganja već da se podsetimo kako je vreme dragoceno"
    Sekula13 and djolemag like this.
    Gde pacov prodje,tu mis nema sta da trazi(rumunska narodna poslovica)

  9. #19
    Novi član
    Član od
    28.5.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    42
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Citat dr.Duka kaže: Pregled poruke
    Moja preporuka je Djordje Nikic ,Novi Beograd.U prethodnnih nekoliko godina mi je radio i modifikacije,prepravke radova "renomiranih"majstora vec pomenutih u prethodnim postovima,servise, konverzije..Samo lepe reci za Djoleta .Odgovoran,korektan sa cenom,pedantan i zna svoj posao.

    "Najskuplji odevni predmet uvek mora biti sat. Ne zbog hvalisanja ili ulaganja već da se podsetimo kako je vreme dragoceno"
    Neki kontakt za časovničara Nikića?

    Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока

  10. #20
    Član
    Član od
    7.11.2016.
    Poruke
    197
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Servis Bojovic

    Ja bih toplo preporucio Mihailovic Miodraga, radnja u Ruzveltovoj 19, uglavnom prepodne. Covek voli svoj posao, jos uvek kupuje alate, voljan da radi. Poslednji put kad sam bio nabavio je novi timegrapher i Elminu masinu za testiranje vodopropusnosti...
    Sve sto mi je radio do sada bilo je korektno. Moze pinekad da probije rok, ali uglqvnom opravdano.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •