Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By sin.er

tema: Prepravka dzepnog sata u rucni

  1. #1
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Prepravka dzepnog sata u rucni

    Cao drustvo, posto mi je stalno izmicao vec uradjeni model na prelasku iz dzepa do ruke pomislio sam da bi mozda mogao nekako i sam da to uradim. Kada sam rekao sam nisam mislio bukvalno, ali recimo ako posedujem odgovarajuci dzapni sat, neki malo laksi i tanji a ne bas toliko veliki u precniku trebalo bi naci nekog juvelira koji bi zeleo i mogao da izradi nosace za kais na kucistu sata.
    Da li je neko pokusavao to vec ili je uradio? Ako jeste voleo bi da podelite ovde svoje iskustvo
    Sat sam nasao dosta povoljno jednu Invictu, nije tezak, velik je i tanak, i samo da nadjem nekog ko bi m irekao dal mozez i kolko bi kostalo da se urade nosaci za kais.
    Znam neko ce se vec pitati zasto, ali zato sto eto imam visak i vremena i maste sada pa bi to zeleo da imam.
    Na taj nacin moguce je oziveti u upotrebnom smislu sat koji cami u fioci, a koji nije toliko narocit iz materijalnog ili kolekcionarskog razloga pa da je bolje da ostane u nepromenjenom stanju.

    Otvoren sam za sve ideje, nemojte biti stidljivi i pisite

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.857
    Lajkovi
    16359
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Prepravka dzepnog sata u rucni

    poštovani kolega, dajte postajte sliku te Invicte. inače su vintage Invicte vjerovali ili ne poprilično tražene, čisto iz razloga da se pokaže da ova današnja abominacija imena je baš to... inače to teorijski nije problem, može se napraviti kod lokalnog autolimara ako ima živaca.
    Bluesky likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •