Strana 27 od 33 PrvaPrva ... 17232425262728293031 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 261 do 270 od ukupno 329
Like Tree240Likes

tema: Poliranje sata

  1. #261
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: poliranje sata

    Sutra cu uzest krpicu za poliranje moran ispolirat kuciste iod sitnih frizeva i da dobijem sjaj kako da radim sa tom krpicom da ostane vrhunsko?

  2. #262
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: poliranje sata

    Zavrsio sam poliranje purol pastom dovedeno je max koliko moze jos je ostala ogrebotina otp 0.1 mm koju skhedecu pastu preporucate da nastavim skidat ourol vise ne djeluje?

  3. #263
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Nemoras skidati, mat povrsinu daju plitke ogrebotine a ne jedna dublja, ja nebih nista vise dirao.

  4. #264
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    bode oci malo bar meni 2 sata sam upira krpicom jos da je neka pinku jaca pasta da ubije i te ostatke

  5. #265
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Danas sam da ispolirat sat kod urara i tek sad vidim sta je posao sat je ko novi i da nema smisla opce se upustat u takvu radju poliranje kodta 200 kn a meni je uradjeno za 3 pive.

  6. #266
    Novi član
    Član od
    30.3.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Zdravo svima. Imam Citizen eco drive e110, izgleda otprilike kao ovaj
    http://www.citizen.com.hk/upload/pro...0L_L_thumb.jpg
    samo sto je noviji, metalna narukvica. Naravno, usled koriscenja su se pojavile ogrebotine po narukvici, ali sam primetio i sitne ogrebotine na staklu kao i neke mrlje, verovatno od udaraca. Kad se prodje noktom ne oseca se, ili mozda jedva. Pa me zanima da li je moguce poliranje, koliko bi kostalo da se ceo sredi, i u kakvom stanju moze da se dovede (sigurno nece da blista kao kada je kupljen ali eto imam zelju da ga doteram).

  7. #267
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    U Ns uzimaju do 3000 dinara za poliranje narukvice, a koliko tačno zavisi od same narukvice (da li ima kombinaciju poliranih i brušenih delova) i koliko majstor proceni da će imati posla...

    Što se tiče stakla mrka kapa što se tiče poliranja, ako je safirno, a ovo na slici jeste... Zamena novog je oko 45€ u Bomaru koji je ovlašćeni Citizen zastupnik za Srbistan, bar su meni toliko tražili da mi stave safirno staklo na Promastera koji je fabrički imao mineralno...

  8. #268
    Novi član
    Član od
    30.3.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Da u Bomaru sam ga kupio pre vise od 3 godine, tada je bio oko 180 eura, a ovo bi bilo trecina od cene
    U tom slucaju ogrebani satovi postaju nova moda, slicno kao kada su pocepane i izlizane farmerke postale popularne!

  9. #269
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Pogledaj modnu pistu pa zamisli sebe u nekoj takvoj kreaciji... Batali modu, budi smeker sa stilom (ako para nema, sundjer i krpica cuda cine)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #270
    Novi član
    Član od
    30.3.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poliranje sata

    Haha, pa daleko bilo. Moda je ipak industrija koja okrece velike pare tako da nije cudo sto moze svasta da se vidi
    Mislim da je neizbezno da se sat izgrebe i osteti usled koriscenja, posebno ako je metalna narukvica u pitanju. Dakle mislis na obican sundjer za posudje/skolsku tablu? Procitao sam da moze i sa skolskom gumicom da se uradi nesto, jel postoji jos neka alternativna metoda, onako da pripremim alat pa da krenem u akciju
    Evo kako izgleda sat, mozda je fokus malo losiji, ali mislim da se vidi:
    Postimage.org / gallery - DSCN5709, DSCN5710, DSCN5711, DSCN5712, DSCN5713
    Inace ja sam odusevljen ovim staklom, jer je pravo cudo sta je sve prezivelo a ostalo citavo, bar 5-6 puta sam onako u prolazu zamahom ruke udario u neko gvozdje, bilo da je brava, teg ili nesto trece. Za mene nije nesto skupoceno, ja bih to u kratkom roku unistio, kad sam bio klinac draze mi je bilo da otvorim i rastavim igracku i da vidim kako radi nego da se igram sa njom. Doduse, i danas me opet vuce ista ta sila, samo sto se uzdrzavam

Slične teme

  1. Poliranje stakla na satovima??
    By gorro in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 5.12.2019., 16:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •