Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
Like Tree3Likes

tema: Omikron

  1. #11
    Član Avatar korisnika WatchHunter
    Član od
    30.10.2013.
    Lokacija
    selo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    846
    Reputacioni uticaj
    77

    Određen forumom Re: Omikron

    Cifer je unisten i nece ga nista poboljsati, znam to jer imam bogato iskustvo sa Omikronima, u jednom trenutku sam ih imala 10-tak u licnoj kolekciji i bar 2x toliko njih sam sredjivala i prodala. Sat je u takvom stanju, cifer je lice sata, da ne vredi po meni tih para koje ces dati za popravku, ja sam dala toliko para ali je moj Omikron bio u besprekornom stanju plus je bio u pitanju vojni Omikron, kultni model whermahtswerk. Ali ako sat ima emotivnu vrednost, onda popravka vredi, a ako ti smeta izgled cifera, opet ponavljam, moras pronaci isti cifer, pa da ga casovnicar zameni, drugi nacin ne postoji da se ovo sredi, ali za trazenje drugog cifera je potrebno vreme, jer to je vintidz sat, nemaju casovnicari na lageru cifere za ovakve satove. Sto znaci da treba da ides po buvljacima i gledas oglase na kp ili limundu, sto moze da traje mesecima. Samim tim ce popravka biti jos skuplja, jer treba da platis drugi sat sa odlicnim ciferom i ruke i znanje casovnicara. Sve ovo govorim iz licnog iskustva.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    31.12.2019.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omikron

    Evo još jedan savjet,lakše ćeš naći ciferplat ako znaš koji je calibar,kod omikrona ga možeš vidjeti kod balansnog kotača npr AS 1130,u tvom slučaju rekao bi da je u pitanju Unitas 6325,pozz

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •