Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.3.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Junghans megasolar popravak da ili ne

    Poštovani ljubitelji satova, naime imam sat JUNGHANS megasolar stratos sat koji je u kvaru. Naime otišao je do Austrije i konstatovan je kvar na "au werk" ili ti ako sm dobro shvatio da je otisao satni mehanizam!?
    Treba mi vase misljenje o isplativosti popravke tog sata koja je 200Eura
    Hvala svima na savjetu!!!

  2. #2
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Junghans megasolar popravak da ili ne

    Kod popravki starih satova je uvek pitanje da li ga popraviti ili ostaviti da i dalje negde skuplja prašinu.
    Kod starih satova je uvek povezano pitanje sentimentalne vrednosti sata, da li je sat dedin, tatin, drage osobe itd...

    Tvoj sat je relativno nov brend, ako se ne varam datira iz 1990 godine pa samim tim sebi postavi pitanje koliko si ga platio? Koliko te je služio, kako te je služio? i onda ćeš imati najbolji odgovor na zadato pitanje da li popraviti sat?

    Reci mi molim te, bez greške menja kraće mesece, zimsko i letnje vreme? Funkcije su mu dostižne i kod nas?

    Pozdrav...

  3. #3
    Novi član
    Član od
    21.3.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Junghans megasolar popravak da ili ne

    Upravo tako. Emotivno sam vezan za sat i jako mi se sviđa. Naravno da signal pokriva apodručje bivse Juge i nema problema sa prijemom u BiH i korekcijom vremena. Sat me je jako dobro služio. Naime mislim da je kvar nastao uslijed izlaganja previsokoj temperatrui a u ktalogu pise ne vise do 50 stepeni celzija. Moja greška i nadam se da ce biti uspjesno popravljen. Valjda u fabrici znaju sta rade!??!?

  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Junghans megasolar popravak da ili ne

    Citat Edin kaže: Pregled poruke
    Upravo tako. Emotivno sam vezan za sat i jako mi se sviđa. Naravno da signal pokriva apodručje bivse Juge i nema problema sa prijemom u BiH i korekcijom vremena. Sat me je jako dobro služio. Naime mislim da je kvar nastao uslijed izlaganja previsokoj temperatrui a u ktalogu pise ne vise do 50 stepeni celzija. Moja greška i nadam se da ce biti uspjesno popravljen. Valjda u fabrici znaju sta rade!??!?
    Upravo si dobio odgovor na svoje pitanje, vredi ga popraviti kao i sve u životu čime smo emotivno vezani!

    Postavi neku fotku sata,
    Pozdrav...

  5. #5
    Novi član
    Član od
    27.4.2012.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Junghans megasolar popravak da ili ne

    Zdravo svima imam jedno pitanje i trebala bi mi vasa pomoc u pitanju je naravno Junghans megasolar. Moj problem je u tome sto mi se istrosila baterija. Da li iko zna ko je ovlasceni serviser za Junghans u Beogradu?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •