Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Milos G.

tema: Iscupana krunica zajedno sa iglicom

  1. #1
    Novi član Avatar korisnika Surellow
    Član od
    19.2.2022.
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Iscupana krunica zajedno sa iglicom

    Pozdrav, imam sat marke Bersigar bg-1639 automatic diver sa mehanizmom seiko nh35a i namestao sam vreme i trazio sam podesavanje za datum a kada sam odvrnuo krunicu dobio sam prvo navijanje naravno, pa sam povukao jos jednom i dobio vreme (verovatno sam jace povukao pa preskocio datum ali to nisam shvatio dok nije bilo prekasno) i mislio sam da datum ide sa jos jednim klikom i povukao sam jace i pokidao krunicu zajedno sa iglicom itd.
    Sat i dalje radi i uzeo sam i ubo nekako nazad i zavrnuo, interesuje me koliko ce popravka izaci otprilike ako neko zna???

  2. #2
    Istaknuti član
    Član od
    1.8.2013.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    2.615
    Lajkovi
    23614
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Iscupana krunica zajedno sa iglicom

    Pozdrav. Pa najbolje da pitaš nekog od časovničara direktno. S obzirom da si iz Beograda, najbolje Kostića na Zelenom vencu. Na netu imaš broj, možeš i da ga pozoveš da mu objasniš. Mada mislim da bi bilo najbolje da pogleda.

    Časovničarska radnja Kostić-Dojčinović
    Surellow likes this.

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Iscupana krunica zajedno sa iglicom

    Nov kljuc je neka sitna para, ja sam narucio rezervne sa Alija za 1-2 dolara par komada, casovnicar treba da ga skrati i zasafi staru krunicu, Pod uslovom da nije unutra nista osteceno, a verovatno nije, ne bi trebalo puno da izadje popravka, reda oko/do 1000 din, opet zavisi kod kog casovnicara ga odneses.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •