Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
Like Tree22Likes

tema: Sturmanskie SS-18 ili SS-20, gde tražiti?

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Sturmanskie SS-18 ili SS-20, gde tražiti?

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    ili ću odustati vremenom
    Neeema odustajanja, kada je SS u pitanju ! Ja sam propatio oko 2god od kako sam poželeo da ga imam. Onda se odjednom pojavio, kada sam već (tako reći) počeo da gubim volju. Na kraju i kad sam ga video u tom trenutku sam se "pržio" na drugi model. Oko kolebanja mi je pomogao VladanP, kome nisam ni rekao da sam jurio dve godine isti model. Kaže on "uzmi Rusa, drugi put ćeš Seika" . Ja ga uzeh i ne nadajući se , da će ubrzo baš taj sat postati deo mene i pridobiti me u celosti. Sada ga više i negledam kao sat, već kao deo mene, kao nešto bez čega ne bih više ni bio u ovom svetu. Nemam pojma ni kako da napišem, samo znam da je taj SS daleko više od sata za mene i da ni prema jednom drugom nemam takav osećaj. Znači, u svetu urarstva postoje satovi i SS. To je moja podela... Još jedna sreća u celoj priči je, što mi je taj model prodao naš član jagos , koji voli satove više nego samog sebe, te sam dobio tako reći nov sat po više nego razumnoj ceni. Ehhh , kakva je to sreća bila kada je sat stigao. I sada kada ga uzmem Nedeljom, osećam tu istu sreću, kao da sam ga nabavio pre dva dana... Nema ovo veze mnogo sa tematikom, ali sam morao to napisati... nekako se dobro osećam.
    Poslednja ispravka: backarelli (15.11.2012. u 21:05)
    Djordje, RUS, vladas and 1 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Sturmanskie SS-18 ili SS-20, gde tražiti?

    Razumem ja tu povezanost skroz. Ali ja se ipak za satove vezujem samo kao za lep predmete koji divno kucaju i mere vreme, obeležavaju neke događaje, itd. Zato i nikad ne bih dao previše para na sat, koliko god ih imao, to mi je nekako snobizam. Isto tako, ako nešto ne ide, jednostavno ne ide.....mada, ako naleti u trenutku ad imam novca, svakako bih ga uzeo, bez obzira da li e aktivna potraga i dalje aktuelna ili sam digao ruke. Kažem, hteo bih nešto sa ćirilicom i petokrakom, a da nije Vostok, jer sam skontao da su većinom mali za moje pojmove, i ne mogu da progutam onaj hromirani bezel, odmah bi morao da stavljam neki čelični aftermarket. O ovo mi je onako, baš robustan sat iako nije prevelik, pa ovaj natpis po obodu, pa još navijač.....milina!

    Videćemo....naleteće nešto valjda.
    vladas and backarelli like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sturmanskie Yuri Gagarin
    By milan zmaj in forum Ruski satovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 13:56
  2. Sturmanskie pitanje?
    By Bigmag in forum Ruski satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.5.2013., 22:02
  3. Sturmanskie Sputnik 2623/1456629
    By milan78 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.11.2011., 14:40
  4. Mala pomoc - Sekonda 3017 ili Poljot Sturmanskie
    By ctrl_Z in forum Ruski satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.6.2011., 17:29
  5. [OGLAS POVUČEN] Sturmanskie SS 20
    By luger in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.4.2011., 20:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •