Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 19
Like Tree1Likes

tema: Squale Atmos 20?

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika BreitlinG
    Član od
    28.5.2009.
    Poruke
    67
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Squale Atmos 20?

    Konkretno me zanima kako ga najlakse i najjeftinije nabaviti, tj. odakle? A usput ako moze neki komentar o samom modelu i kvalitetu. Sat mi se jako svidja, to mi je najbitnije, procitao sam samo pozitivne kritike na watchuseek, ali ako neko ima iskustva dobrodosla su.

  2. #2
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    имаш га на gnomonwatches сајту укуцај и наћи ћеш, то ја знам, а можеш врв и директно од мануфактуре

    сат је прелеп на сликама али сам се разочарао кад сам од произвођача добио потврду да се ради о елабор класи механизама, сат није уопште јефтин и сигуран сам да би у ту цену могли да груну и једну топ класу

    пардон сад видим да тражиш атмос20, он је јефтинији, ја сам писао за чувени атмос50 који је много скупљи притом, серија 1521
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (9.11.2015. u 11:09)

  3. #3
    Mlađi član Avatar korisnika BreitlinG
    Član od
    28.5.2009.
    Poruke
    67
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Da, Atmos 20 trazim, mislim da je oznaka 1545. Iskreno verujem da sa mehanicke strane mozda moze bolje, ali posto trazim neki omaz submarineru, on mi je najpriblizniji tako da bi mu progledao kroz prste za tehnicku stranu. Kako ide to placanje i slanje u Srbiju, jel neko probao, sta mi je sve potrebno?

  4. #4
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Iskreno, mislim da ti se ne isplati da taj sat porucujes ovde. Ne treba ti nista specijalno, internet kartica samo, ali ima da te oderu sa carinom i porezom.

    Na cenu sata zajedno sa cenom slanja, ti ide 10% carine i onda na sve to jos 20% PDV.

    Ukoliko imas mogucnosti, najbolje da neko ko je u Americi poruci sat za tebe, pa da ti ga donese. Ili moze i neko iz EU, samo sto onda porucis sat iz EU, preko zvanicnog sajta.

    E sad, da li moze bolje sa mehanicke strane kako kazes, mislim da ne moze. Realno, za te pare niko ne nudi mehanizam u TOP izvedbi.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #5
    Mlađi član Avatar korisnika BreitlinG
    Član od
    28.5.2009.
    Poruke
    67
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Znaci sa strane mehanike i kvaliteta izrade za te pare je ok? Bicu u Nemackoj mozda za mesec dana, ne znam da li bi mogao tako nesto iskombinovati, ali ne nalazim tamo dilera.

  6. #6
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Nema sta, za te pare to je manje vise uobicajen mehanizam.

    Nije toliko bitno da je prodavac iz Nemacke, moze da bude bilo gde, samo da je iz EU, kako ne bi platio dodatni porez.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #7
    Mlađi član Avatar korisnika BreitlinG
    Član od
    28.5.2009.
    Poruke
    67
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Pf pa ne znam, ne znam za koliko stize. Mislis da porucim bilo gde iz EU i stavim adresu u DE i kad budem tamo pokupim, platim samo postarinu i to je to?

  8. #8
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Tako je. To je jedini nacin da ne platis porez i carinu, posto su isti vec obracunati, tj placeni unutar EU.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #9
    Mlađi član Avatar korisnika BreitlinG
    Član od
    28.5.2009.
    Poruke
    67
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Sa Gnomona mi odgovorili da salju za Srbiju, DHL 40$, i jos ovih 10 i 20% kad se uracunaju izadje 180e skuplje nego na sajtu. Za te pare mogu uzeti neki SKX007 pride. Ne isplati se uopste, a oni ako posalju i u DE placa se opet carina porez? Jer Gnomon je iz Singapura.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Squale Atmos 20?

    Citat BreitlinG kaže: Pregled poruke
    Sa Gnomona mi odgovorili da salju za Srbiju, DHL 40$, i jos ovih 10 i 20% kad se uracunaju izadje 180e skuplje nego na sajtu. Za te pare mogu uzeti neki SKX007 pride. Ne isplati se uopste, a oni ako posalju i u DE placa se opet carina porez? Jer Gnomon je iz Singapura.
    U EU su carine ujednacene i za rucni sat otprilike te vrednosti dodje neka sica tipa 2-4 evra, pa nju niko ni ne zaracunava.
    Verujem medjutim da ce ti revnosni nemci naplatiti 19% PDV-a plus neki troskovi speditera u visini 5-10 evra.
    Neko je tu proslih godina pisao kako svedjani sve propustaju, ne obracunavaju PDV.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •