Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1
    Novi član
    Član od
    27.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Pozdrav narode,
    Ispratio sam u potpunosti ovaj forum sto se tice saveta za kupovinu satova preko interneta.
    Nasao sam jedan model koji mi odgovara na sajtu www.chronograph.com. Medjutim kada pokusam da uradim checkout, na listi zemalja nema Srbije ;( ali zato ima Bosnia, i posebno, ponavljam posebno kao drzava Herzegovina :O

    Da li neko ko je imao iskustva sa ovim sajtom zna o cemu se radi i kako se prevazilazi? Pitao sam i njihovu tehnicku podrsku, nista ne odgovaraju.
    Hvala svima unapred

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Pozdrav i dobro došao!
    Par ljudi je kupovalo satove sa ovog sajta i svi imaju samo riječi hvale za njega! Malo sačekaj za odgovor,možda su na odmoru ili je neki praznik! Ovo za posebno "Bosnia" i posebno "Herzegowina" je van svake pameti i prvi put čujem za ovako nešto!

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    nije nista neobicno da srbije nema na listi, a sto se tice posebno bosnia i herzegovina, nemoj ni to da te cudi, jer sam nailazio i na odvojeno beograd i zemun i jos kojekakve nebuloze... da li je u pitanju neznanje ili nesto drugo, videcemo...
    nije problem sto srbije nema, moras da sacekas da ti odgovori njihova sluzba, i onda se sa njima lepo dogovoris, sigurno ce poslati i ovamo, a sto se placanja tice, ako placas karticom, a srbije nema na billing listi, opet ih zamoli da rucno obrade porudzbinu, tako da se i to da resiti...!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    nije nista neobicno da srbije nema na listi, a sto se tice posebno bosnia i herzegovina, nemoj ni to da te cudi, jer sam nailazio i na odvojeno beograd i zemun i jos kojekakve nebuloze... da li je u pitanju neznanje ili nesto drugo, videcemo... ...
    U pravu si batac-ništa tu nema čudno!!! Vjerovatno se ljudi ne mogu snaći sa našim državama nastalim od '90-te pa na ovamo!!! Mada,ja stvarno još nisam naišao na ovakav problem!

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    ja sam sad imao s tim bliski susret, kad sam narucivao onaj ticino... evo, OVDE sam napisao kako je izgledalo natezanje, ali je sve proslo ok na kraju.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Pročitao sam taj post.....nikakav problem nije ne rješiv ako se sa pravim ljudima radi! Mislim da ni sa chronograph.com neće biti problema!

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Citat Savudin kaže: Pregled poruke
    Pozdrav narode,
    Ispratio sam u potpunosti ovaj forum sto se tice saveta za kupovinu satova preko interneta.
    Nasao sam jedan model koji mi odgovara na sajtu www.chronograph.com. Medjutim kada pokusam da uradim checkout, na listi zemalja nema Srbije ;( ali zato ima Bosnia, i posebno, ponavljam posebno kao drzava Herzegovina :O

    Da li neko ko je imao iskustva sa ovim sajtom zna o cemu se radi i kako se prevazilazi? Pitao sam i njihovu tehnicku podrsku, nista ne odgovaraju.
    Hvala svima unapred
    Sačekaj još par dana za odgovor, javiće ti se sigurno. Ovo je vreme kada su godišnji odmori još uvek aktuelni, pa je moguće da je i ovde taj slučaj. Ne znam dal znaš, ali možeš da se registruješ i na njihovom forumu pa da im postaviš pitanje tamo?!

    Druga opcija ti je da nađeš drugog prodavca kod kojeg ćeš uzeti sat, ako već ne želiš da rizikuješ.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Novi član
    Član od
    27.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sajt Chronograph.com ne nudi Srbiju u listi zemalja!

    Hvala svima na savetima,
    tako covek i kaze, izaberi koju hoces zemlju a kao grad stavi velikim slovima SERBIA, Belgrade i sredice se to...

    No u medjuvremenu trazih satove i zapalo mi je nesto drugo za oko - jedan sat sa drugog sajta. Elem, u pitanju je Citizen BL8097-01E : http://www.jomashop.com/citizen-calibre-bl8097-01e.html .
    Zanima me ovo Black Ion Plated, da li to moze nekako da se izgrebe i da mu se skine ta crna boja? I ima li ga ko, na sta lici uzivo ovaj model?
    Dopadaju mi se funkcije ovog sata, dobar kalendar, alarm, srednje dimenzionisan za ruku - ne preveliki i ne sitan, kozni kais i naravno eco drive (pomisao da ce da traje bez intervencija dugi niz godina ). Naravno ako neko od vas ima neki dobar predlog za sat slican ovom, nek izvoli...

Slične teme

  1. sajt za Certinu
    By petar p in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 6:55
  2. Ban za Srbiju i ...
    By complication in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.6.2009., 22:28
  3. Preporuka za sajt proizvodjaca satova
    By KLL in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.1.2009., 16:18
  4. Sajt sedmice: www.svetsatova.com
    By Shmizla in forum Info
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.10.2008., 13:08

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •