Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree16Likes

tema: Royal London sat

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Royal London sat

    Evo RUS je odgovorio, ali cisto da nadopunim. Desava se svasta kod svih proizvodjaca, ali kod dobrih vrloooooo retko da nesto "otpadne" ili jos gore ...savije se.
    Royal se radi u Kini i to od jako diskutabilnih materijala, kvalitete obrade i kontrole istih. Ne samo Royal, nego sva sila modnih satova. Osim toga cenovno su prilagodjeni kupcima da kada se nesto pokvari, slobodno ga baci i kupi drugi. Retko koji se i popravlja a i pitanje je da li se uopste moze popraviti. Mislim da tu upravo lezi odgovor o kvaliteti tih satova.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  2. #22
    Novi član
    Član od
    20.11.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Royal London sat

    Hvala obojici na odgovorima. Sada je i meni sve malo jasnije.
    Takodje podrzavam izbegavanje modnih satova!

    Ja sam otisao u prodavnicu, pre 2 godine, sa namerom da castim sebe Casio satom 7.000-8.000 din. I prodavacica me je ubedila da kupim Swiss Military Hanowa za 11.000din. Meni potpuna nepoznanica u tom momentu. Pristao sam, kupio ga i tek posle kupovine sam se raspitao o ovom proizvodjacu. Dve godine je proslo, zadovoljan sam, mada su i za njega misljenja podeljena. Ipak on poseduje Ronda mehanizam koji je kolko-tolko brend.

    Zakljucak je da se uvek prvo treba dooobro raspitati o satu pre bilo kakve kupovine.

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Royal London sat

    Ronda jeste brend i to dobar.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Royal London sat

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    ^Ja bih na ovo samo jos dodao pitanje, pored nemackih, zasto izbegavati jos i engleske proizvodjace. Takodje bi me zanimalo koji su to engleski proizvodjaci koje treba izbegavati, posto ja znam za nekoliko njihvovih proizvodjaca i svi su dosta dobri i prave dobre satove.
    Mozda ovaj flayer Royal London sat-imageuploadedbytapatalk1421436231.960037.jpg
    A i stomak mu je bezvezeRoyal London sat-imageuploadedbytapatalk1421436474.710171.jpg
    Poslednja ispravka: Baron (16.1.2015. u 19:28)
    Dragojlovic Darko likes this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •