Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree11Likes
  • 11 Post By dule_bog

tema: Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta

  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta

    Postovani prijatelji ,

    preko firme Creation watches porucio sam Seiko SNA 411P1 01.04.2013. posiljka preko FedEx - a je stigla 05.04. problem je jedino bio sa FedEx ovim softverom za pracenje posiljke.

    Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta-dsc_0171.jpg

    Cena Sata je 210$ I FedEx za brzu isporuku 29$ . Nisam platio niti carinu niti PDV. Prosto sam se zacudio ali dobro je I ovako.Znaci sve u svemu jako ekspeditivno I tacno. Sve pohvale Sat lepo izgleda stigao je iz Singapura, mozda ce to nesto znaciti boljim poznavaocima Satova.
    Poslednja ispravka: dule_bog (5.4.2013. u 13:42)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika bogojevski
    Član od
    5.7.2012.
    Lokacija
    Makedonija
    Poruke
    555
    Lajkovi
    5263
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta

    Blagodaram na spodelenoto iskustvo i jas sum vo plan da poracam saat od creationwatches ili watchhubs uste nemam odluceno pa ova stvarno mi pomogna. Dobro e da znaes deka so sigurnost stigaat porackite.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta

    Cestitke na prinovi vrlo leps sat, uzivo daleko lepsi. Imao si bas srece i sa carinom i pdv-om, mozes li samo da nam kazes koji je grad u pitanju. Posto su poslednjih meseci carinici vrlo azurni kada je Beograd u pitanju.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pozitivno iskustvo sa kupovinom preko Interneta

    Naravno da mogu u pitanju je Banatski Karlovac. Okolina Vrsca ili ti na putu izmedju Panceva i Vrsca. Sat odlicno izgleda trebace mi vremena da upoznam sve mogucnosti koje ima.Jos jednom jako pozitivno iskustvo sa kupovinom preko internet ocekivao sam probleme ali na srecu sve je dobro proslo sa par meilova. Nesto o samom satu. Vizuelno jako lepo izgleda dobro stoji na ruci cini mi se da ce odgovarati u svakoj prilici. Bilo bi lepo da se moze naci neko uputstvo za njegovu upotrebu na srpskom mislim na You tube jer toliko toga pruza a cini mi se da se samo mali deo toga koristi.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •