Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    djn
    djn je offline
    Novi član
    Član od
    20.3.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom ORIENT CFT automatic

    Pozdrav svima na forumu, zeleo bih da pohvalim organizovanost foruma, jer stvarno moze da se dobije dosta korisnih informacija.

    Odlucio sam da kupim sat za nekih 300-400e, mozda malo vise, od satova na koje sam za sada naisao najvise mi se dopao ORIENT CFT automatic, posto kod nas nema da se kupi gledao sam po netu. Postoji nekoliko modela, tj. isti su, ali se razlikuju po boji i da li je narukvica metalna ili kozna. Sta mislite o tom satu i da li mozda imate neki drugi predlog za koji mislite da je bolja opcija i da li ga je neko video uzivo, posto ja nisam, ali na slikama mi izgleda veoma dobro?

    Interesuje me preko kojeg sajta bi bilo najpouzdanije da kupim sat, a posto sam trenutno u Nemackoj i ovde cu biti jos 2 meseca da li je bolja varijanta da ga narucim ovde i koliko inace iznose troskovi dostave?

    Gledao sam ga na Amazonu i tamo video ova dva modela

    http://www.amazon.com/Orient-CFT0000...0849084&sr=1-6

    http://www.amazon.com/Orient-CFT0000...848904&sr=1-33

    onda sam otisao na sajt nemackog amazona i tamo video

    http://www.amazon.de/ORIENT-Autimati...0850004&sr=8-3

    http://www.amazon.de/ORIENT-RALLYE-R...0850004&sr=8-4

    ali je problem sto ne znam nemacki i nisam mogao detaljnije da razumem uslove dostave i placanja, pa me zanima da li je bolje ako ga npr. uzimam preko Amazona da to uradim preko nemackog, zbog troskova dostave, a i meni se vise dopadaju modeli sa koznom narukvicom i koliko je pouzdano uzeti sat preko njih?

    Hvala unapred

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: ORIENT CFT automtic

    Pozdrav djn i dobro došao.

    Pomenuti model Orient-a ima nekoliko članova foruma, između ostalog i naš admin Vladan, i ljudi su koliko ja znam zadovoljni sa satom. Moj savet ti je da uzmeš model sa čeličnom narukvicom jer će ti ista dobro doći tokom letnjih vrelina a kožnu narukvicu je lako dokupiti i zameniti, osim ukoliko nisi jedan od onih što nose isključivo kožu.
    Kontaktiraj ljude sa ovog sajta i pitaj ih za koliko mogu da ti nabave i isporuče sat, pa ako se sve poklopi kupi od njih jer su povoljniji a već postoje pozitivna iskustva članova kada je ovaj prodavac u pitanju. Za amazon ne mogu da ti pomognem, nemački jezik je jedan od onih koje nikada nisam (na)učio.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: ORIENT CFT automtic


  4. #4
    djn
    djn je offline
    Novi član
    Član od
    20.3.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ORIENT CFT automtic

    Pogledao sam sam sajt koji si mi (dragon) preporucio, jesu najjeftiniji, kontaktirao sam i Vladana, on mi je pohvalio sat, ali mi je rekao da nije uzimao preko njih. Tako da ako znas nego ko jeste posalji mi njihov kontakt ako mozes, da se raspitam kood njih.

  5. #5
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ORIENT CFT automtic

    Kontaktiraj ljude sa Dragonovog sajta! Mogu da pošalju sat i na Kosovu ako želiš?
    Mada bi ja opet razmislo o Steinhart, Laco, Zeno Automatic satu ili Graf Zeppelinima, Messerschmitt, Aristo satovima pa tek o Orjentu. Ne kažem da nisu dobri, čak što više naprotiv odlični su ali ipak u Nemačkoj si pa bi bila greota ne pogledati ih!

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: ORIENT CFT automtic

    Citat djn kaže: Pregled poruke
    Pogledao sam sam sajt koji si mi (dragon) preporucio, jesu najjeftiniji, kontaktirao sam i Vladana, on mi je pohvalio sat, ali mi je rekao da nije uzimao preko njih. Tako da ako znas nego ko jeste posalji mi njihov kontakt ako mozes, da se raspitam kood njih.
    Nisam ni rekao da je Vladan uzeo sat preko ovog prodavca, već da poseduje jedan Orient CFT00001b i da je zadovoljan njime. Link sam ti postavio samo zato što je prodavac lociran u istoj zemlji u kojoj se trenutno nalaziš pa bi kupovinom kod njega izbegao plaćanje eventualnih carinskih taksi i poreza. Pošto ne zapisujem ko je gde kupio sat tako ne mogu ti dati kontakt osoba koje su kupovale preko pomenutog sajta (uradi search po forum) ali za mene desetine i desetine zadovoljnih kupaca sa WUS-a i drugih foruma dovoljno govore o kredibilitetu pomenutog prodavca.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Orient sat u Srbiji?
    By Aleksandar S in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 21:39
  2. [PRODATO] - Orient automatik
    By sdbiba in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 8:47
  3. Orient cem7500 ?
    By Štaka in forum Japanski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.8.2010., 13:42
  4. Orient sporty automatic!?
    By Bigmag in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.3.2010., 16:56
  5. Orient zenski sat
    By Shmizla in forum Japanski satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.4.2008., 19:47

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •