Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree5Likes

tema: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

  1. #1
    Novi član
    Član od
    6.7.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    ako ko ima neki predlog neka kaze jer ne mogu da se odlucim koji sat da izaberem. takodje me buni sta znaci automatic chronograph, dok na neke satove pise samo automatic.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    Chronograph znaci da sat ima stopericu, chronometer da je tacniji nego "obicni" satovi. Automatic znaci da je mehanicki sa automatskim navijanjem. Mislim da ima i varijanti da sat ima stopericu ali da ne pise chronograph. Neko drugi ce ti preporuciti konkretne modele.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    6.7.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    hvala puno

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    Biće potreban i podatak koliku si sumu spreman da odvojiš.
    Možda da postaviš i sliku nekog sata za koji ti smatraš da je elegantan.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    Kupi IWC Perpetual Calendar,simpatican sat,a iz Svajcarske je i nije toliko los,ima boljih ali bices zadovoljan
    bezbi and bt321 like this.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    6.7.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    prelijep sat. koliko moze da kosta?

    Biće potreban i podatak koliku si sumu spreman da odvojiš.
    pa tu negdje 1500 do 2000e

    ovaj sat mi se jako svidja ali ne znam cijenu

    MONTBLANC - Watches - Star 4810 - Chronograph Automatic
    Poslednja ispravka: dragon (28.9.2011. u 9:06) Razlog: uzastopne poruke, koristiti opciju "izmeni"

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    Možda ti bude interesantan Longines Clous De Paris Chrono L2.704.4.16.3? Mislim da bi ti se uklopio u budžet a sat je prelep. Prepoznatljiv švajcarski brend, kvalitetna izrada, elegantan dizajn i mehanički švajcarski mehanizam ETA A07.231.







    GIvan, sima hrabri and vlajo like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Novi član
    Član od
    6.7.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    lijep sat, ali mi se nesto ne svidja pretjerano zbog ovog naboranog sa strane. sta mislis o ovom mont blanu sto sam postavio, kakav je to brend, i kakav mu je mehanizam

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    Pa mislim da ti prevazilazi budžet i da nećeš moći nov da kupiš za 2000€, polovan verovatno. Mehanizam je najverovatnije zasnovan na ETA 7750 koji je prilično kvalitetan i pouzdan a koji koriste mnogi poznati i manje poznati proizvođači satova. Za Montblanc nemam neko posebno mišljenje jer nisam video uživo dovoljno njihovih modela da bih formirao mišljenje o kvalitetu. Poznati su po proizvodnji izuzetno kvalitetnog pribora za pisanje a vremenom su počeli da se bave i proizvodnjom satova. Ne tako davno počeli su sa proizvodnjom i sopstvenih mehanizama tako da se sada mogu svrstati u ozbiljne proizvođače, rekao bih da spadaju u neku kategoriju high-end modnih satova.

    Možda da baciš pogled na polovne satove? Imaš ovde na forumu ponuđeno na prodaju par odličnih i kvalitetnih satova kao što su Chopard Mille Miglia, Breitling SuperOcean Heritage ili TAG Heuer Link. Pogledaj da li možeš da nađeš i polovan Omega Planet Ocean kao neku varijantu sportske elegancije, klasika koja može svugde da prođe.

    pics borrowed
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Novi član
    Član od
    6.7.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: zelio bih da kupim svajcarski automatski sat sa koznim ruckama, elegantni.

    znaci mislite da je ovaj mont blanc skuplji od 2000e. pogledacu ove sto ste mi rekli. koje proizvodjace najvise da gledam, ko je medju najpouzdanijim i kvalitetnijim. a sta mislite o longines satovima?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Elegantni sat do 250 EUR max
    By 23jewels in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.11.2011., 14:42
  2. Kupujem svajcarski automatski sat
    By stivi in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 6.7.2011., 11:43
  3. gde bih mogao da kupim BJ7019-54E
    By bulzum in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.10.2010., 21:35
  4. Miyota predstavila novi automatski mehanizam Cal.9015
    By dragon in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.3.2010., 18:05
  5. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •