Strana 5 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 62
Like Tree68Likes

tema: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

  1. #41
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    jedan kako da nije kupio, mnogi su kupili pod uticajem foruma, nekad čak mislim da je uticaj i prejak

  2. #42
    Stariji član Avatar korisnika jedan
    Član od
    20.6.2015.
    Poruke
    621
    Lajkovi
    6311
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    heh, član sam i na jednom drugom forumu, pa onako pitam... dodju ljudi, pitaju, a onda kupe desetu stvar, da se bacam po podu od smijeha... a ljudi se pretrgnu objašnjavajući mu i predlažući...
    MMario likes this.

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    Ima istine u ovom sto pise 1......
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  4. #44
    Stariji član Avatar korisnika jedan
    Član od
    20.6.2015.
    Poruke
    621
    Lajkovi
    6311
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    kad sam aktivno vozio motor i pratio MotoGP, tražio sam neku sportsku certinu, a sad kad ne, koji će mi certina klinac, kad je citizen u komšiluku. ...a onda je i Breil bio u modi.

    - jbg, kad Valerossi nosi Oxido sunčane, moraš i ti...
    Poslednja ispravka: jedan (14.8.2015. u 14:29)

  5. #45
    Novi član Avatar korisnika Avetinja Junacka
    Član od
    12.8.2015.
    Lokacija
    MNE
    Poruke
    20
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    Citat dusan51 kaže: Pregled poruke
    Kolega dragi,po svemu sudeci ono junacka u nik_u ti je visak! Oli ti kupovat cuku ili nas zahebavat!?Pa ne moze ceo forum da se izredja sa predlozima,savetima i sugestijama da bi ti odlucio da ne kupis sat.Ides probas i kupis.
    Nik je krajnje ironicnog karaktera , za pocetak. Mislim da ste to valjda trebali da shvatite ... Druga stvar , "cuku" kako to vi rekoste 'ocu da kupujem , ali taman sto se odlucim za jedan sat , dobijem predlog da pogledam jos jedan , pa jos jedan , i tako u krug . Samo se raspitujem za druge satove , cista znatizelja , zainteresovan sam za materiju . Sto se tice probanja i kupovine , nemam gde da probam , jedino da odem do BG ili PG da bih zaboga samo probao sat , a ove lokalne prodavnice satova nemaju neku ponudu , uglavnom Nautica , Fossil , Festina , Royal London i tako ti modni satovi , pa mi zato treba pomoc , jer ne mogu da znam kako izgleda u stvarnosti ni jedan od onih satova koje sam naveo , tako da sam primoran da porucim , ali nije svejedno kad zelim da dam novac za nesto sto nisam video u stvarnosti niti probao . Vise puta sam se zahvaljivao na predlozima , nije mi tesko ni sad da se zahvalim . Jos nesto , jedan krajnje prijateljski savet od dalekooo mladjeg "kolege" , u poruci se oseca neka vrsta agresivnosti , ljutnje , sta vec , ali se nesto oseca . Nema potrebe , verujte mi , trebalo bi , valjda , da vam bude drago da nekog naucite necemu . Ako uzmemo u obzir da imam 16 godina , nije tesko imati malo strpljenja , ako imate decu znate vec na sta sam mislio ... Hvala svima jos jednom , svima na ovom forumu .
    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    jes vala Dušane udario nam je felš

    pa ja sam godinu dana čitao forum, posle dve godine kupio prvi sat, pa ja ne znam da li ima nešto na ovom forumu da nema, samo treba da se čita malo
    Kao sto rekoh , samo raspitujem oko satova , jer mi neko predlozi jedan , pa jos jedan , pa jos jedan , i tako u krug . A materija je pocela da me interesuje , ne samo sto zelim da kupim sat , nego me je uopste zaintersovala , svi ti mehanizmi , oblici , brendovi , i tako to , sta da se radi , nisam ja kriv ... Malo se teze snalazim na forumu , posto ima mnogo thread-ova , i podforuma , ne zamerite , tek sam ovde nekoliko dana , iako sam jedno mesec dana pre nego sto sam se registrovao pratio ovaj forum , ali sam jedino pratio ovaj podforum namenjen predlozima za kupovinu sata .

    Citat BANDIDO kaže: Pregled poruke
    Onda nemojte pitati forumaše pametnjakovići.Na početku samom sam Avetinji rekao da je dobio dva prijedloga od pravih majstora,ali eto 1mm gore,prema suncu svijetli ovako,na kiši mi nije baš nešto,uz bermude mi nije baš nešto.Daj ljudi ovo je najbolji forum na Balkanu,po mom mišljenju,i dajte da održimo jedan nivo komunikacije i digniteta.Uvijek sam za zajebanciju,ali ne da nas neko zajebava.Pozz i ne shvatajte lično
    Slazem se u potpunosti sa vama . Svima sam se vise puta zahvalio . Kao sto rekoh , materija je pocela da me interesuje , pa zelim da ucim po malo , postepeno . Nadam se da nije strasno ako se samo raspitujem za satove . Nisam se nadao da ce ovako pojedini reagovati , niti sam dosao da koga "zajebavam" , niti da "trolujem" , jos manje da nerviram narod , niti zelim da bilo ko shvatio ovo licno , kao sto vi vec rekoste .
    eee and bogojevski like this.

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika jedan
    Član od
    20.6.2015.
    Poruke
    621
    Lajkovi
    6311
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    blago tebi kad imaš izbor. većina nas je počela s nekom ruhlom, a alternativa je bila, ruhla sa drugačijim remenom...
    možda bi i tebi bilo lakše s nedoumicama da tako počneš. od početka. a ne odma na VRH.
    Poslednja ispravka: jedan (14.8.2015. u 14:43)
    DrAgod and Avetinja Junacka like this.

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    1, druga su vremena sada...druga su bila kada sam ja pa posle ti pocinjali ove nase price....
    Avetinja Junacka likes this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  8. #48
    Novi član Avatar korisnika Avetinja Junacka
    Član od
    12.8.2015.
    Lokacija
    MNE
    Poruke
    20
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    Citat jedan kaže: Pregled poruke
    blago tebi kad imaš izbor. većina nas je počela s nekom ruhlom, a alternativa je bila, ruhla sa drugačijim remenom...
    možda bi i tebi bilo lakše s nedoumicama da tako počneš. od početka. a ne odma na VRH.



    Pa ne kupujem Rolex , co'ece . xD
    DrAgod likes this.

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika jedan
    Član od
    20.6.2015.
    Poruke
    621
    Lajkovi
    6311
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    pa on niti njie vrh!??

  10. #50
    Novi član Avatar korisnika Avetinja Junacka
    Član od
    12.8.2015.
    Lokacija
    MNE
    Poruke
    20
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zdravo dobri ljudi . Potrebna mi je pomoc :)

    Citat jedan kaže: Pregled poruke
    pa on niti njie vrh!??
    Ovaj je odlican za svoju kategoriju .
    Vrh satovi su , valjda , satovi tipa Omega , Rolex , Tag Heuer , Longines , i tako to ...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •