Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 37
Like Tree19Likes

tema: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

  1. #1
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Pozdrav svima!
    Pojavila se mogućnost da mi se krajem godine iz Amerike donese neki sat,pa sam se dao u razmišljanja.
    1) Kada je Visodate u pitanju,dvoumim se da li da uzmeme sa crnim ili belim ciferom(pošto želim da sat ima crni kajiš). Evo slika,pa procenite sami kako to izgleda:

    Tissot Visodate (black strap,white face).jpgTissot Visodate(black).jpg

    2) Seiko SARB065 je,po meni,savršenstvo za taj cenovni rang mada bi tu,možda, malo teže išla isporuka
    Seiko SARB065.jpg

    3) Hamilton Intra-matic u obzir dolazi 38mm,ali se i tu dvoumim da li uzeti sa silver ili crnim ciferom(kućište,svakako,silver):
    Hamilton Intra-matic.jpg

    Mislim da su ovi modeli za taj cenovni rang(do 500$,okvirno-iako Hamilton izlazi izvan te cene) predstavljaju sasvim dobru kupovinu i pristojnu uštedu.
    Želeo bih da čujem vaše mišljenje i,eventualne,predloge.
    Hvala unapred!

    p.s. Takođe,ukoliko imate neke proverene sajtove-možete ostaviti linkove. Ja sam,uglavnom, gledao sledeće sajtove:
    Cartier, Omega, Movado, Chanel, Tag Heuer Watches Men's Women's Designer & Luxury Watches for Sale
    Watches, Rolex watches, TAG Heuer Watch, Tissot Watches, Movado Watches, Cartier Watches, Victorinox Watch, Swarovski Crystal, Bedat Ladies watches, Timex Watches, Mont Blanc Pen, Discount Watches
    Luxury Watch Movado, Ebel, Tag Heuer, Concord, Bulova, Breitling, Seiko, ESQ, Cartier, Corum, Kenneth Cole, Citizen, Bulgari, Chopard - Ashford.com
    Buy Watch Online, Seiko Watches Casio Citizen Watch Mens Chronograph Automatic & Women's Watches
    SEIKO | seiyajapan.com
    http://www.authenticwatches.com/
    Poslednja ispravka: gdin Branko (19.10.2013. u 16:52)

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Mogu li ja bez razmisljanja da ti preporucim Visodate...
    Danas sam sa belim ciferom isprobao 4 varijante boja kaisa....nema koja mu lose stoji,stvarno je vrhunski odradjen sat.
    Steta je sto se mom suretu jako svidja pa moram da mu prosledim...inace
    Dragojlovic Darko likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #3
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Hvala,Zmaju! Meni je kombinacija beli cifer + crna kožna narukvica zaista fenomenalna.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    I ja bih isao na sigurno sa Visodate-om, bijeli cifer, Seiko je mozda i ljepsi, ali ne znam kako izgleda taj cifer uzivo pa se ne bih usudio uzeti ga ne nevidjeno. Za Visodate mislim da je najljepsi dress sat u tom rangu

  5. #5
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Ja bih uzeo Seiko ili Hamilton, mada moram priznati da vise naginjem ka Hamiltonu.
    Visodate je odlican sat, ali je u poslednje vreme postao nekako, sta znam, sve vise ljudi ga ima.
    Hamilton sa druge strane na ovim prostorima ima malo ljudi, plus sto generalno gledano ima malo bolji mehanizam.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    ipak SEIKO je od ova tri najbolji sat
    backarelli likes this.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    I meni je Visodate bio vrlo lep, ali mi se nije svideo kada sam ga video uzivo(na slici nisam primetio toliko tanku krunicu i konusno kuciste i nikako mi se nije svideo uzivo). Moj predlog ti je da bar njega pogledas u USCU ima ga u nekoj radnji, ne znam tacno kojoj, pre nego sto se definitivno odlucis za njega. Mozda se odusevis kako izgleda uzivo pa ove ostale odmah odbacis
    Poslednja ispravka: bezbi (19.10.2013. u 17:39)

  8. #8
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    RUS,slažem se sa tobom. Ipak treba zadržati originalnost...uprkos tome što je Visodate sjajan sat. Na slikama mi je Seiko zaista fenomenalan...
    Kada je mehanizam u pitanju: Seiko ili Hamilton?

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Evo još nekih predloga, oba sata sam video i probao uživo, meni su lepši od Tissot Visodate.

    0009726_400.jpeghttp://www.bpmsatovi.com/products/4405-candino-muski-satovi-classic-kolekcija-c44583.aspx

    Roamer-of-Switzerland-Searock-3.jpgRoamer je sad na sniženju, oko 50000 din.

    Roamer je bruka.
    backarelli and dusan345 like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  10. #10
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Tissot Visodate,Seiko SARB065,Hamilton Intra-matic ili nešto drugo

    Citat gdin Branko kaže: Pregled poruke
    ...
    Kada je mehanizam u pitanju: Seiko ili Hamilton?
    Bolji mehanizam je u Hamiltonu, ali je i sam sat skuplji.

    Inace Roamer koji je vlajo postavio je odlican sat. I ja sam ga probao pre jedno mesec-dva i odusevio sam se.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •