Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 39
Like Tree21Likes

tema: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Evo jos nekih modela koji mogu da udju u uzi izbor,Seiko ima precnik 42mm,sto je neka donja granica,jer hocu malo veci sat.Sto se tice SMH mnogi je ne gotive,ali specifikacija njihobog sata prosto obara s' nogu.J.Springs mi nekako deluju jeftino,a za isti cash mogu kupiti Seiko,sto je dosta bolja varijanta.Slobodno predlozite neki sat...

    Seiko SNDC47P1

    SWISS MILITARY - HANOWA / PATRIOT (model sa crnim brojcanikom i crnim koznim kaisem)

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    @Marko Sto se tice J.Springa , to je relativno mlad brend, i cerka firma Seika , tako da kod mene ima odma minus u poredjenju sa Casio. Drugi minus sam osetio na svojoj kozi , pisao sam vec o mom malom pehu, ipak to je pojedinacni primer, ali ipak za mene je casio bolji, a da je J Sping dobar dobar je Naravno svako ima svoj subjektivni dozivljaj o satovima

    @Nenad Ja licno bi pre uzeo tog seika sa 7t92, nije los ni taj Ronda kvarc (ali ja ne volim Hanowa satove) , mada bi ja dao prednost Seikovom mehanizu Sto se J.S tice gresis uzivo uopste ne izgleda jeftino , cak naprotiv, zavrsna obrada je jako dobra

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Nisam video J.Springs satove uzivo,ali ovako preko slika sam stekao takav utisak,sto apsolutno ne znaci nista,bar kada su satoci u pitanju.Meni se Hanowa svidja,ali ne bih da uletim u neku klopku lepih reci,a proslu temu kada sam stavio,jedan Roamer je imao isti mehanizam i mnogi su me savetovali da uzmem njega,veliki plus je bio taj mehanizam.Seiko je takodje lep,ali po meni imam mrsavu ruku i malo sam skeptican zbog metalne narukvice.Voleo bih da jos neko predlozi neki sat,pa i ako je malo preko budzeta,nije strasno i hteo bih da cujem mane vezane za SMH,pogotovu za model koji sam postavio,ako ih ima.Istorija brenda mi nije toliko bitna,vec samo da su satovi kvalitetno uradjeni.Mnogi su pricali za Vostok Europe da je mlad brend i sumnjali su u kvalitet satova,kupio sam N1 Rocket u martu i odusevljen sam svime,tako da starost brenda mi nije od nekog znacaja,vec samo da su satovi kvalitetni za iznos koji se za njih placa...

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Imenjače, evo nekih tema o modelima J.Springs:
    J.Springs BEB021
    J.Springs BEB077 - Jeftini (Seiko a nije Seiko) Automatic...

    Ne kažem da je ova marka najbolji izbor, ali svakako da zaslužuje razmatranje. Oba teksta su direktna korisnička iskustva.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #15
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    @Nenade, ta ronda je stvarno dobar mehanizam, cak ni Serb nije napisao da je los, vec bi on radije uzeo 7t.
    Nije sve u mehanizmu, tako da sam siguran da je onaj Roamer mnogo bolji sat od hanowe, iako imaju isti mehanizam. Kvalitet zavrsne obrade je bolji.

    Licno mislim da ta Hanowa nije losa, ali ako bih je poredio sa Seikom, onda je Seiko ipak bolji sat.

    Edit: Po meni je ovaj sat odlican pimer sportske elegancije, ali izlazi iz budzeta
    http://www.bpmsatovi.com/products/44...ja-c44088.aspx
    Poslednja ispravka: RUS (8.7.2013. u 9:32)
    jagoda-nbg, Serb and gogmajster like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    @Nenade, ta ronda je stvarno dobar mehanizam, cak ni Serb nije napisao da je los, vec bi on radije uzeo 7t.
    Nije sve u mehanizmu, tako da sam siguran da je onaj Roamer mnogo bolji sat od hanowe, iako imaju isti mehanizam. Kvalitet zavrsne obrade je bolji.

    Znam da Serb nije mislio nista lose,dosta vas mi je pomoglo i oko prvog sata,zahvalan sam.

    Roamer je dobro uradjen,imao sam priliku da ga probam i prostudiram uzivo,ali mi je bilo puno da dam za njega 38.000 dinara,sto je mnogo-mnogo je...Bar ja tako mislim.Videcu onaj Seiko sto sam postavio i SMW uzivo,pa cu doneti sud...Msm ne znam kako je SMW uradjen,sto bi ti rekao,kakva je zavrsna obrada...Znam da sam sa Seikom nema greske,ali me za nijansu vise vuce SMW...

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Nije ronda losa uopste , daleko od toga, nego kad bi birao izmedju ta dva uze bi Seiko U svakom slucaju ne kupujem ja sat , tako da najbolji izbor je onaj koji ti izaberes, ti ces ga nositi Samo polako nigde ne zuris i nacices sigurno sat koji tebi najvise odgovara
    Nenad Arandjelovic likes this.

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Citat Serb kaže: Pregled poruke
    @Nenad Ja licno bi pre uzeo tog seika sa 7t92, nije los ni taj Ronda kvarc (ali ja ne volim Hanowa satove) , mada bi ja dao prednost Seikovom mehanizu
    Ni ja ne volim Hanowa ali je ovdje Ronda bolja(npr TAG Heuer i Maurice Lacroix koriste Rondu).
    Serb likes this.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom

    Seiko je brend koji ne treba puno komentarisati,znam kakvi su njihovi satovi,ali moze li neko konkretno da mi kaze zasto dosta ljudi ovde ne voli Hanowu,da li su loseg kvaliteta ili stvar ukusa,jer ako nisu kvalitetni satovi,u svom cenovnom rangu,onda uzmem Seiko ili J.Springs i da ne bijem glavu vise... Uzeo bih ja onaj Seiko,nego me brine metalna narukvica,jer imam mrsavu ruku,pa da mi ne stoji smesno...Necu zuriti,ali meni kada se nesto svidi,odem,probam i kupim,jer sto vise razmisljamo o kupovini satova,sve je gore...

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    @Nenade, ta ronda je stvarno dobar mehanizam, cak ni Serb nije napisao da je los, vec bi on radije uzeo 7t.
    Nije sve u mehanizmu, tako da sam siguran da je onaj Roamer mnogo bolji sat od hanowe, iako imaju isti mehanizam. Kvalitet zavrsne obrade je bolji.

    Licno mislim da ta Hanowa nije losa, ali ako bih je poredio sa Seikom, onda je Seiko ipak bolji sat.

    Edit: Po meni je ovaj sat odlican pimer sportske elegancije, ali izlazi iz budzeta
    http://www.bpmsatovi.com/products/44...ja-c44088.aspx
    Znam i meni se taj Candino mnogo svidja,ali mi bas izlazi iz budzeta,a u martu sam pazario onaj Vostok Europe i dao isti iznos.
    Poslednja ispravka: RUS (8.7.2013. u 14:16) Razlog: Spojene poruke

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Ih brate mili!
    Pa od kada je obična metalna narukvica problem!?
    Kupi Seiko,stavi na njega kožnu narukvicu i amin.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •