Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
Like Tree21Likes

tema: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    I to sto kazete,ogrebace se,pre ili kasnije,a ovi ce mi debelo naplatiti ako kupujem sat preko.Ostaje jos samo da skupim novce,kupim i prenesem utiske i slike... Hvala svima na savetima i podrsci...

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Hitno mi treba odgovor,da li je ovo dobar sat,msm po kvalitetu?Znam da je Pulsar u Seikovom ogranku,ali me interesuje vase misljenje,jer mi se mnogo svidja kako izgleda,a i uklapam se u cenu... =D


    evo i opis sata:http://www.amazon.co.uk/Pulsar-Sport...ref=pd_sxp_f_i

  3. #33
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Ako imas vremena skokni do vitanova i pogledaj ih uzivo. Nisam siguran da imaju konkretno taj model, ali svejedno mozes da pogledas neki slican i da vidis kvalitet satova.

    Licno mislim da su solidni satovi, nisu sigurno kao Seiko, ali nisu ni za bacanje.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    Ako imas vremena skokni do vitanova i pogledaj ih uzivo. Nisam siguran da imaju konkretno taj model, ali svejedno mozes da pogledas neki slican i da vidis kvalitet satova.

    Licno mislim da su solidni satovi, nisu sigurno kao Seiko, ali nisu ni za bacanje.

    Aj videcu sta i kako,jer nisam iz BG-a...Racunao sam da ce sa svim troskovima,izaci negde oko 110 evra,sto msm da uopste nije puno za ovakav sat,ali sigurno cu pre toga proveriti kvalitet uzivo.Hvala...

  5. #35
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Dobri su satovi, imam jedan koji je godinama zlostavljan i koriscen kao sat koji se nosi u prilikama kada se ni jedan drugi ne nosi, i eno ga jos kucka
    Nenad Arandjelovic likes this.

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Pretrazivao sam net i naisao da ovaj Pulsar ima kvarcni mehanizam,Seiko kalibar VD53,da li neko zna nesto ovom kalibru?!Msm cim je Seikov,ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema,ali ipak da pitam...

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Posle jedno mesec,pazario sam Seiko koji je i bio meta,u pitanju je SNN231P2.Pre svega bih zeleo da pohvalim "Sense" na lepoj saradnji,sat sam dobio u roku od 24 casa u Seiko kutiji i sa karticom-garancijom na dve godine,moja topla preporuka.Sto se sata tice:

    Precnik kucista je 42,5mm bez krunice,sa krunicom je oko 45mm

    Precnik cifera je 36mm,ceo je crn sa belim brojevima i indikatorima.

    Mehanizam je kvarcni-7T94,koji se pokazao kao jako dobar.

    Narukvica je kozna,sa belim stepom sto posebno daje sportsku notu,malo je tvrdja i vec posle prvog savijanja je dobila male "bore",nije "genuine leder",vec na narukvici pise Seiko "Calf"(nisam uspeo da saznam kakav tip koze je u pitanju),takodje mi se svidja sto na kopci pise Seiko,jako lep detalj.

    Chronograph 1/5-Kako sam ja skapirao,ovo znaci da stoperica meri jednu sekundu kao pet jednaka dela,odnosno moze da meri vreme do jedne petine sekunde ili 20 stotinki.Zanimljivo je da stoperica ne "cakce" kao kvarcni mehanizam,vec klizi skoro kao automatik,totalno zbunjuje

    Datum je na poziciji broja "6" i nije bas najuocljiviji,mozda su mogli malo veci prozor da naprave.

    Kuciste je od nerdjajuceg celika,kvalitetno je uzadjeno i ima visok sjaj.Krunica nije na zavijanje,WR je 100 metra.

    Hardlex kristal je 0,3mm izdignut od kucista i ravan je,takodje je bez anti-refleksnog premaza.

    Iluminacija je jako dobra(sto se moze videti),jer su indiatori koji su premazani fosforom dosta veliki,takodje se premazani kazaljka stoperice i kazaljke za sate i minute.

    20130828_191652.jpg20130828_191836.jpg20130828_192438.jpg20130828_192501.jpg20130828_200725.jpg

    Sat se moze naci u raznim varijantama,kako sa metalnom sivom i crnom narukvicom,crnim kucistem,bronzanim kazaljkama i svi su lepi na svoj nacin...

    Generalno,sat je ispunio sve,pa i vise od ocekivanog,kupio sam ga za 16.500,dok je skoro svuda 20.700 din i po meni ovo je super kupovina za ono sto sam dobio,takodje sat ima pilotski izgled sto mi se najvise dopada.

    Zeleo bih da se zahvalim svim forumasima na pomoci pri izboru,ako neko nesto hoce da pita,tu sam...

    Ovo mi je prvi pregled sata,tako nemojte da mi zamerite ako sam nesto propustio.Imajte milosti...
    RUS, vladas, vlajo and 2 others like this.

  8. #38
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Jako lep sat, i ja sam ga jedno vreme gledao.

    Calf je tele, tako da se radi verovatno o telecoj kozi.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sportsko-elegantni satovi-POMOC

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    Jako lep sat, i ja sam ga jedno vreme gledao.

    Calf je tele, tako da se radi verovatno o telecoj kozi.

    Sad sam i ja proverio sta znaci "calf",moguce je,ali je jako kruta...Cim sam otvorio kutiju,iznenadio sam se,mnogo je lep...

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •