Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 28 od ukupno 28
Like Tree19Likes

tema: SEIKO diver dilema

  1. #21
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    728
    Lajkovi
    6980
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    nisam mislio na kvalitet Seika, tim pre sto objektivno pojma nemam niti sebi dajem za pravo da komentarisem ... mislio sam prosto na cinjenicu da vecina nas ne planira da vrti i prodaje satove iz Seiko kolekcije, vec da ih zadrzi kao vrednost, i sa te strane i ne zalimo sto su cene porasle, jer kad tad, imacemo ono sto volimo ...

  2. #22
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    ne zalazim u kvalitet ali taj rast cena satova, što ovih japanskih, što swiss made, a tek ovih na berzama polovnih je mene prilično mnogo udaljio od horologije, meni je žao zbog toga, ali satovi su mi zaista postali preskupi
    lalekataklizma likes this.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    Citat Bobansupergenije kaže: Pregled poruke
    Ja sam Ivanu poslao upit za oglasene satove i odgovorio mi je da stare serije /Mako 175 evra i ray 185 evra /ne moze da nabavi iako ih je oglasio na sajtu.
    Nove modele konkretno mako i ray prodaje za 230 i 235 evra sto mi je ipak previse ako se uzme u obzir da se isti satovi krecu preko oko 180 evra.Dakle dok se ne "unormali" sa cenom tesko ce se on naprodavati tih satova.
    180 + PDV 20% + carina 10% + dostava ako ima. Možeš da se provučeš bez ovih troškova ako si iz Beograda, neko drugo mesto vrlo teško.

    Karta povratna vozom do Budimpešte 26€. Može da se ode na jedan dan da se kupi Orient. Treba ti jos 20ak evra verovatno da nešto popiješ i pojedeš taj dan. Povrat AFA nije moguće izvršiti.







    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    83stojan likes this.

  4. #24
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    U Nemackoj kosta 179 evra sve sa pdvo-m dakle mogu da izbijem 19 % i eto racunice

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    Daj podeli sa auditorijumom tu radnju? Free shipping?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #26
    Novi član
    Član od
    23.6.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    Pozdrav svima,

    Imam jednu dilemu

    Naime planiram da kupim Seiko SKX013 e sada posto sam svakako planirao da ga nosim na nato ili strapcode oyster narukvici koju bih posebno narucio, mislio sam da u tom slucaju narucim model K1 koiji je jeftiniji za oko 15 evra kod Creationnwatches od modela K2 sa jubilee narukvicom koja mi nije potrebna. Svkako bih gledao da izbegnem jubilee narukvicu pa da u rezervi imam veci izbor sa gumenom i dve nove.

    E sada imam dilemu da li su model K1 sa gumenim kaisem i K2 sa jubilee narukvicom identicni tj bas bas identicni ili ima nekih razlika. Gledao sam dosta fotografija pa mi se ucinilo da se obrada kucista malo razlikuje cak da K1 vuce malo na braon mada je to mozda do svetla na fotografiji. Znam da je to mozda ne tolika usteda ali ostavlja vise prostora da se kupe dodatne narukvice i kaisevi. Pretpostavljam da ukoliko su identicni da ce u tom slucaju i strapcode oyster narukvica pasovati na oba kako treba.

    Pozdrav svim ljubiteljima satova pa ukoliko se neko susretao sa oba modela ne bi bilo lose da mi pomogne oko bolje kupovine.
    Poslednja ispravka: duigor (10.7.2018. u 23:11)

  7. #27
    Član Avatar korisnika Vtcwatch
    Član od
    24.2.2018.
    Poruke
    472
    Lajkovi
    6255
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    Pozdrav kolega, modeli su identicni oznaka se samo odnosi na to dali sat dolazi na gumi ili na metalnoj narukvici tako da nemas brige.
    Ucinilo ti se da ima razlike.
    L.p.

    Poslano sa mog SLA-L22 koristeći Tapatalk
    VLADAN P and duigor like this.

  8. #28
    Novi član
    Član od
    23.6.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO diver dilema

    Hvala ti puno na otklanjanju male dileme i hvala na brzom odgovoru

    Pozdrav
    Vtcwatch likes this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •