Citat krstin kaže: Pregled poruke
Imam varijantu da ga posaljem drugaru u Austriji, koji bi mi ga doneo kad bi dolazio u Srbiju. Tako da bih ga dobio za 365 eura. Video sam da ima i automatik za iste pare, medjutim kod obicnog mi se svidja to sto mu se od dole vidi mehanizam. Moram jos malo pogledati po forumu mane vs prednosti automatika i obicnih... Milanche hvala na ponudi, ali mi se ipak vise svidjaju ovaj Steinhart i AS4020. Imam jos dva dana da razmislim i sad stvarno ne znam da li da idem na Steinharta, ili da uzmem AS4020. Ja bih najradije i jedan i drugi Mada mislim da, posto kupujem prvi ozbiljniji sat, mozda bolje da lepo uzmem AS4020, a onda sledece sto budem uzimao da bude neki mehanicki sat...

Pozdrav i nadam se da si sad vec odusevljen sa satom , moj drugar ima Citizen-a bas tog i ja sam pored njega odusevljen sa tim satom ( ponekad dobijem zelju da mu odsecem ruku i pobegnem ) a ovaj mehanicki Steinhart na njega balavim od kako sam poceo da posecujem forum jos kao gost i da treca perjanica moga sna je Junkers JU-52