Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 50
Like Tree45Likes

tema: Sat za maturu [pomoć]

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Pozdrav drugari,videh ovu temu,pa aj da i ja dam svoj predlog,Buduci da ces sat nositi samo u posebnim prilikama,automatik ti ne preporucujem,to ce msm svi podrzati.Da ne duzim pricu,msm da ce ti ovaj sat biti i vise nego odlican,jer ima zlatne detalje i sportsko-elegantan fazon,ali po meni vise vuce ka eleganciji.Probao sam ga uzivo i lepo stoji,precnik je 43mm.

    Evo i linka:Vostok Europe Gaz-14 Limousine OS22/5619133 watch

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Vec je predlozen taj sat

  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Citat marko14 kaže: Pregled poruke
    Vec je predlozen taj sat
    Nisam ni video,neko ko je nabrajao,stavio ga je medju Casio modele...a to je big ...U svakom slucaju,msm da je ovaj Vostok ono sto nas drugar trazi...pozdrav

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Ja sam ga predlozio,a ne vidim sta je strasno sto se u istoj poruci nalaze svi modeli (Casio i Vostok),a ako vec cepidlcis nije medju Casio modelima,nego je poslednji naveden,a pri dnu postoji naznaceno da je poruka editovana,tj.da su dve poruke spojene da ne bismo pretrpavali temu.

  5. #35
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Zar je uopste bitno ko je sta predlozio.
    Spustite malo loptu i gledajte da ne idete previse u OFF.
    Cilj ove teme je da se pomogne coveku, a ne da raspravljamo ko je sta predlozio i medju kojim satovima je postavljeno.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Citat marko14 kaže: Pregled poruke
    Ja sam ga predlozio,a ne vidim sta je strasno sto se u istoj poruci nalaze svi modeli (Casio i Vostok),a ako vec cepidlcis nije medju Casio modelima,nego je poslednji naveden,a pri dnu postoji naznaceno da je poruka editovana,tj.da su dve poruke spojene da ne bismo pretrpavali temu.
    Nije rec o cepidlacenju,vec o tome sto se VE po svemu(nisam siguran za oznaku mehanizma) razlikuje od Casio modela koje si naveo,a i kvalitetniji je i duplo skuplji,treba ga na neki nacin izdvojiti,ali u svakom slucaju nisam nista lose mislio,samo stitim brend koji volim i ciji sat posedujem....Ne kazem da su Casio modeli koje si naveo losi,ali mi je zapalo za oko sto jedan sasvim ok VE bleji na dnu...

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Najmanje je bitno ko je sta predlozio,poenta je da se samo procitaju prethodni postovi pa da se tek onda pise,a ne kao grom iz vedra neba,nije mi jasna konstatacija da ne mogu da budu u istoj poruci Casio i Vostok,ali nebitno,sto se mene tice,mozes da izbrise te poruke,hvala

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    Zar je uopste bitno ko je sta predlozio.
    Spustite malo loptu i gledajte da ne idete previse u OFF.
    Cilj ove teme je da se pomogne coveku, a ne da raspravljamo ko je sta predlozio i medju kojim satovima je postavljeno.
    Slazem se sa tobom,ali onaj VE je bas ono sto Milos trazi,bar je to neko moje misljenje,pa je logicno da mu se nekako dodatno skrene paznja...U svakom slucaju nije ni bitno,samo da covek kupi sat koji se njemu svidja i koji ce nositi...

    Citat marko14 kaže: Pregled poruke
    Najmanje je bitno ko je sta predlozio,poenta je da se samo procitaju prethodni postovi pa da se tek onda pise,a ne kao grom iz vedra neba,nije mi jasna konstatacija da ne mogu da budu u istoj poruci Casio i Vostok,ali nebitno,sto se mene tice,mozes da izbrise te poruke,hvala
    Bas sam zbog toga i napisao da je trebao biti nekako izdvojen u smislu posebno naznacen i tako to,jer eto primera,gledao sam poruke i nekako mi je bas VE promakao...Samo sam rekao svoje misljenje,to je i poenta svega...
    Poslednja ispravka: VLADAN P (5.6.2013. u 20:24) Razlog: Spajanje poruka

  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Gledati sat koji ce samo izledati skupo, po meni je isto sto i uzeti auto u rent-a-car - u i doci u svoj zavičaj, da svi vide... (bez uvrede). Ja mogu da ti preporucim da skoknes do sense radnji u kojima se Citizen prodaje, i pogledas jedan od ova dva, tj oba, modela. Uzivo izgledaju daleko lepse, a o kvalitetu da ne trosim reci... Vrlo verovarno da ce ga i tvoj sin nositi na njegovu maturu Izbor je na tebi, nesto kvalitetno i trajno, sa jedne strane, ili nešto što će samo, možda, privlačiti pažnju svojim izgledom (mada, ja u to sumnjam)...

    Citizen NP1000-04E

    Citizen NP4030-58E
    RUS, 83stojan and Serb like this.

  10. #40
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sat za maturu [pomoć]

    Ovaj prvi citizen je odlican ja sam razmisaljo da ga kupim

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •