Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
  1. #11
    Novi član
    Član od
    28.12.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Sat do 30000din.

    Vladane, kako ti izgleda cena za ovaj model: http://www.uswatches.com/Orient--Men...VVviewprod.htm
    Da li uopste isporucuju za Srbiju? Cena je niza nego na discountwatchstore.com medjutim ovi sa disconta su mi odgovorili' The second link won\'t load ' posto sam im poslao dva linka sa cenama koje su nize od njihove koja je 392$
    Moze li se ovaj sat naci kod nas i po kojoj ceni?

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Sat do 30000din.

    Hector wrote:
    Vladane, kako ti izgleda cena za ovaj model: http://www.uswatches.com/Orient--Men...VVviewprod.htm
    Da li uopste isporucuju za Srbiju? Cena je niza nego na discountwatchstore.com medjutim ovi sa disconta su mi odgovorili' The second link won\'t load ' posto sam im poslao dva linka sa cenama koje su nize od njihove koja je 392$
    Moze li se ovaj sat naci kod nas i po kojoj ceni?
    Hectore, cena je zaista dobra i sumnjam da ćeš negde naći bolju, jedini problem je što ne isporučuju robu van Amerike

    Pokušaj ponovo da pošalješ link na discountwatch store, i traži da ti spuste cenu.

    Inače koliko znam sat se ne može naći kod nas

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    28.12.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Sat do 30000din.

    Brzo mi treba odogovor, dobio sam sat za 302$ e sad me intersuje da li uopsteja ovo mogu da porucim sa VISA Electron karticom? posto ne znam sta treba da upisem u ova dva polja: CC # i CID/CVV Na kartici koju ja posedujem sa prednje strane imam samo cetovrocifren broj, moje ime i prezime i br. tekuceg racuna. Sa zadnje strane nemam nikakav broj?! Hvala unapred

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Sat do 30000din.

    Hector wrote:
    Brzo mi treba odogovor, dobio sam sat za 302$ e sad me intersuje da li uopsteja ovo mogu da porucim sa VISA Electron karticom? posto ne znam sta treba da upisem u ova dva polja: CC # i CID/CVV Na kartici koju ja posedujem sa prednje strane imam samo cetovrocifren broj, moje ime i prezime i br. tekuceg racuna. Sa zadnje strane nemam nikakav broj?! Hvala unapred
    Hectore, nažalost ne možeš da vršiš plaćanja na Internetu sa Visa Electron karticom, već samo kreditnom Visa karticom (npr. Visa Revolving). Na poleđini kreditne kartice imaš ta dva broja koja si spomenuo.

    Pozdrav,
    V.S.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •