Strana 34 od 79 PrvaPrva ... 2430313233343536373844 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 340 od ukupno 781
Like Tree513Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

  1. #331
    Novi član Avatar korisnika DonPatroN
    Član od
    30.5.2016.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    @skydrummer hvala
    Gledao sam ovaj nighthawk imaju dosta modela skroz su mi ok.
    i nema veze ako malo predje budzet, bice dopune verovatno
    @sima
    Nemam neku izricitu zelju oko mehanizma, u sustini sta god je bolje.
    U sustini to sto sat kasni fazon 10sec na 2 godine mi ne znaci nista i te slicne fore, nisam bas toliki fanatik.
    Ne bih preko neta, kakve sam srece sve sto moze da se iskomplikuje iskompikovace se.
    Dja porez, dja pdv, pa da ga cekam i sl..
    Ima i opcija iz Svajcarske eventualno da mi donese drugarica. Ako to nesto znaci eto, moze i tako
    Ono sto sam ja gledao i sto se meni licno svidelo (osim nighthawka) je :
    Deluje skroz korektno, jeste jednostavan, ali opet mi skroz lep
    1. https://shop.laco.de/en/product/FARO...cq037jb0b224g4

    2. T-Group

    3. Official Tissot Website - Watches - T-Sport - TISSOT PRS 200 - T0674172105100
    mada mislim da mi je ovo dosta preko cene

    4. Official Tissot Website - Watches - T-Sport - TISSOT PRC 200 - T0554171105700

    5. T-Group

    To je otprilike nesto po mom ukusu. Problem je sto su mi vecina njih preko budzeta, pa sad ne znam da li da se zastekam jos malo i kupim kvalitetno (a velika sam pristalica kvaliteta u odnosu na kvantitet) ili ovako.
    I jedina od stvari koja me odvalci od recimo citizen nighthawka je sto ga svi zivi imaju (bar ja poznajem dosta ljudi) a to me malo smara iskreno, pa bi nesto malo van kalupa

  2. #332
    Član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    143
    Lajkovi
    1300
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Sto se tice kvarcnih hronografa mozes da pogledas i Certinu, pruzaju dobar kvalitet za tu cenu.
    DS Podium
    DS Action
    Posto si naveo i Omegu PO, mozda ti ovako nesto bude zanimljivo.
    Rockshel Mark III
    Ima kvalitetan ETA mehanizam, safirno staklo i keramicki bezel insert. i definitivno ga nemaju svi zivi
    bokanegra likes this.

  3. #333
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.650
    Lajkovi
    7475
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Inace, PRC 200 ti je 39mm. Ali ako ti se svidja kako izgleda na ruci - samo napred.

  4. #334
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Pogledaj i Certinu DS Podium Big Size sa Etom 251.

    Pogledaj i ovaj Citizen ( ima opis ovog modela na forumu) Citizen Perpetual Calendar Titanium Men's Watch BL5250-53L - Perpetual Calendar - Citizen - Shop Watches by Brand - Jomashop
    Ovaj Citizen je takođe odličan a nije Nighthawk samo mu je narukvica takva da se ne može menjati Citizen AV0030-60E
    DonPatroN likes this.

  5. #335
    Novi član Avatar korisnika DonPatroN
    Član od
    30.5.2016.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Da sad skontah za Tissot.
    Au kakav sat Certrtina DS Podium Big Size... auuu
    Na ovaj model konkretno mislim : C001.617.22.057.00 - Certina DS Podium Big Size C001.617.22.057.00 - Certina - Bodying.ca - Watches
    Favorit je.
    Drugi je Tissot PRS 200
    Official Tissot Website - Watches - T-Sport - TISSOT PRS 200 - T0674172105100

    Treci je onaj Laco sa linka gore ali niko ne govori nista za njega, pa pretpostavljam da nesto je nesto od ova 2 modela bolje.
    Ako izuzmemo lepotu sata (smatram da je to subjktivno), kome od ova 3 modela dajete prednost ?
    Posto cu 99% neki od ova 3 uzeti u skorije vreme.

  6. #336
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Evo da ti ja odgovorim uz kafu. Laco je odličan ali na taj tip sata ide koža ne čelik. To je jednostavno tako zamišljeno pre sedamdeset nešto godina. I mislim da niko ovde ne može da ga zamisli na čeliku. Mada tvoj novac, tvoj ukus. To je B-uhr, sa brojčanikom tipa B koji je neobičniji od drugih satova, ako ti se sviđa nećeš pogrešiti, sad na tebi je, kvarc hronograf ili pilotski automatik ne hronograf. Slatke muke.

  7. #337
    Novi član Avatar korisnika DonPatroN
    Član od
    30.5.2016.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Evo i ja odgovaram uz kafu
    Vrlo verovatno si u pravu sto se Laco sata tice.
    Meni je i ovako lep, ali to je stvar ukusa lepo si rekao.
    Certina ona sto se meni svidja je preskupa (koliko sam video oko 600e, to stvarno ne mogu da priustim ovog momenta).
    Sad sam se edukovao pa otprilike jedina stavka koja mi zaista znaci je materijal stakla. Naravno trudim se da gledam da uzmem sa safirnim staklom, a da li je automatik ili ne, hronograf nije mi bitno (koliko kontam hronograf je u sustini stoperica, a mozda gresim kad su automatski satovi u pitanju).
    Kao alternativu Certini sam nasao jedan Swiss Military : T-Group , ali ne znam nista konkretno o njima (cuo sam samo da su ok i to je to).

  8. #338
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Da, to je štoperica. Automatik hronograf je skuplji od kvarcnog hronografa, plus servis s vremena na vreme...pametno za staklo, bolje da bude safir.

  9. #339
    Novi član Avatar korisnika DonPatroN
    Član od
    30.5.2016.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Posle dodatnih par dana ovde sa vama na forumu, skupio sam dovoljno informacija, razgesio neke dilime, oktkrio skroz novi svet, i hvala vam sto na odgovorima ovde, sto po diskusijama u drugim temama.
    Tamo negde sam naleteo na citizen : Sport Watch i njega idem da uzmem pocetkom nedelje.
    Zasto ? Pa prvo i najbitnije jeftin je a ultra lep (meni naravno). ok, nije safirno staklo, ali za taj novac to nisam ni ocekivao.
    Za mehanizm sam video dosta pohvala sa vase strane pa pretpostavljam da je ok. Nisam u fazonu da to bude ultra tacno vreme(tipa u milisekundu ili sekundu, nemam te potrebe) i tome slicne perfekcionisticke potrebe.
    Sasvim slucajno naleteh na taj model, i odmah mi se svideo, plus je jeftin, dakle meni se odlicno uklopilo.
    Da li ce biti braon ili crni model videcu u radnji kada probam oba modela, ali vrv braon.
    Sto se tice sata koji sam prvobitno trazio, on ce da saceka koji mesec, ali ce biti kupljen (trebace mi za sestrinu svadbu ako nista drugo ), i tu se jos uvek dmoumim tj nadam nekom malo vecem budzetu.

    Prva opcija je http://www.bodying.ca/certina-watche...0#.V076SJN95E6
    ali koliko sam na drugim mestima video to je preko 600e (za sada preskupo).

    Druga i realnija je : https://shop.laco.de/en/product.html...cq037jb0b224g4
    Sto se ovog modela tice prosto je po meni. Dobih pozitivan feedback od vas, meni sat ultra lep, automatik sa safirnim staklom, dakle sve sto "treba", plus potencijalno imam nekoga da mi donese to iz Nemacke (mada vidim da je shipping za Srbiju 40e, tako da u najgorem slucaju moze i to). I cena mu je danas manja od 300e. Jedini minus je to sto nemaju datum (vizuelni minus sa moje tacke gledista, ali generalno retko kad to pa i gledam).
    Za sada toliko. Gledam i dalje, pratim forum ovde, pa ako izleti nesto zanimljivo mozda se i predomislim
    VLADAN P likes this.

  10. #340
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Izabrao si lepe satove samo kad uzimas Laco ako ga narucis na kucnu adresu moras da racunas jos nekih 30% carine i pvd-a,a i po meni bi ti on bio trenutno suvisan jer vec imas jedan pilot razmisli da uzmes diver, dress ili neki chrono da malo bude raznolikosti i za 600e mozes da uzmes pristojam automatic a ne quartz
    Ko hoce nadje nacin, a ko nece nadje izgovor

Slične teme

  1. Cene breitling satova kod nas?
    By Wildboar in forum Breitling
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.8.2021., 18:39
  2. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  3. Muski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 5:42
  4. Perseo + poklon
    By milanbalog71 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.3.2009., 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •