Strana 31 od 79 PrvaPrva ... 2127282930313233343541 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 310 od ukupno 781
Like Tree513Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

  1. #301
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Dostava iz USA u Srbiju po mom iskustvu 3-5 dana od plaćanja do kućnog praga. Verujem da bi tebi i za 2 dana stiglo.

  2. #302
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Citat Uros GT kaže: Pregled poruke
    Dostava iz USA u Srbiju po mom iskustvu 3-5 dana od plaćanja do kućnog praga. Verujem da bi tebi i za 2 dana stiglo.
    Ozbiljno? A kako carina, to? U austriji sam, nisam ovde narucivao van eu pa ne znam kako ide... Ali uvek mogu da narucim na kucno adresu, ako je stvarno tako.

  3. #303
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Meni stizale porudžbine redovno za 4-6 dana iz USA. SA eBaya, sa istočne obale.

  4. #304
    Član
    Član od
    4.12.2011.
    Poruke
    162
    Lajkovi
    1159
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Pozdrav svim ljubiteljima satova,

    Iako vec duze vrijeme pratim forum, ovo je moj prvi post, jer kao sto je vec neko napisao: uhvatio me „satitis“ pa valja nesto i izabrati.
    Vec nekoliko godina imam Festinu, sa kojom sam i dalje zadovoljan, ali vrijeme je za promjenu (dopunu).
    festina.jpg

    Citajuci forum dao sam prednost japancima, pa sam pretezno (ne iskljucivo) pratio modele sledecih proizvodjaca: Seiko, Citizen i Casio.
    Sto se tice zahtjeva, nisam imao nista specificno… Kvalitetan i lijep sat sa metalnom narukvicom. Pocetni budzet je bio oko 200 € i onda sam (nakon visednevne potrage na internetu) ugledao ovaj Seiko 5 na izlogu i odlucio da ga probam:
    seiko 5.jpg
    Ispunjavao je sve uslove, ali s druge strane falilo je “ono nesto”, za cim svi tragamo prilikom odabira sata (barem ja tako mislim ).
    Nakon toga sam obisao jos nekoliko radnji i ugledao jedan (meni jako zanimljiv) sat:
    casio g-shock.jpg
    Budzet je zbog “satitisa” u ovom slucaju skocio za 150 € (Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren ).
    Molio bih vas za nekakav komentar u vezi navedenog Seika i Casia: vrijede li ovih para, moze li se naci nesto bolje za 200 – 300 € i naravno jako bih cijenio bilo kakav novi prijedlog.

    Veliki pozdrav!

  5. #305
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    bohi, dobrodosao!
    Ako ne trazis specifican izgled i malo veci i robusniji satovi su dobrodosli, ja bih ti preporucio da se drzis japanske trojke i to nema greske. Licno, malo vise naginjem ka Citizenu. Posto i sam gledam satove u tom rangu, mozes pogledati i Candino, nudi solidan kvalitet za ulozeni novac i mozda jos neke nemacke marke (zeppelin, junker, laco...) Naravno, Orient ne preskociti.

    Sto se moje trileme tice, sve sam izbor na tri modela:

    1. Candino C4516/1 - Ronda 3540.D swiss made, safirno staklo, 10atm. Na popustu u BPM-u 200e.
    herrenuhr_candino_c4516_1.jpg

    2. Citizen at8017-08a - H800 Eco Drive , safirno staklo, 20 atm, radio kontrolisan, na ebay-u mogu naci da me sve ukupno izadje 300e
    at8017-08a.jpg

    3. Laco Montreal - Miyota OS10, mineralno staklo, 5atm. Cena 250e
    fe238ee8e92ae0b5df9fb5d0c68e7ad7.jpg

    Kupujem prijatelju ali posto znam ukus, rekao bih da bi mu se Laco najvise dopao, pa Citizen...
    Medjutim, Laco deluje "najlosije" na papiru, pa bih hteo da neko prokomentarise OS10 mehanizam. Citizen je na slici predobar, uzivo previse reflektuje i nije mi se svideo. Druga dva nisam imao prilike da vidim... A Candino za tu cenu nudi stvarno dosta po mom misljenju i sasvim pristojno izgleda, tako da sam najblizi njemu.

    Uglavnom, ako moze koji komentar vise na Laco i Miyota OS10 mehanizam u njemu, da li Citizen vredi doadtnih 100e i da li je stvarno Candino best buy? Poz

  6. #306
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom

    OS10 spada u pristupačne (jeftinije hronografe) i dovoljno kvalitetne mehanizme.
    Dosta proizvođača ih koristi a među njima i Casio.
    Model Casio EF-503 ima taj mehanizam,narukvicu od punog čelika i veću WR od tog Laco sata a košta 100 evra!

    Dakle,iako je Laco ok firma mislim da je taj sat malo skuplji nego što bi trebalo (pre bih uzeo taj Candino) ali ako si siguran da će se prijatelj radovati...


    Citizen mislim da vredi 300 evra.


    -----------------------------------------------------------------------------------------------



    Citat bohi kaže: Pregled poruke
    bohi

    Jako dobar sat
    Poslednja ispravka: VLADAN P (6.4.2016. u 18:50)
    Petar012 likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #307
    Član
    Član od
    4.12.2011.
    Poruke
    162
    Lajkovi
    1159
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    @bnovica
    Zahvaljujem na dobrodoslici .

    Mislio sam da cu lako izabrati sat, medjutim sto vise trazim to manje znam kakav sat hocu...
    Isprva sam htio iskljucivo sat sa metalnom narukvicom, a sad razmatram sve varijante.
    Eh, da je meni doci do trileme... Potrajace to .

    @VLADAN P
    Ovaj Casio mi se bas svidio uzivo: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren
    Kasnije sam vidio na netu da je izasao novi model: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren
    Ne znam da li se radi o nasljedniku prvog modela kojeg sam naveo ili se ipak radi o zasebnom modelu?
    Razmatram cak i o kombinaciji sa gumenom narukvicom: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren

    Koji bi vi izabrali i zasto?

    Malo je reci da sam zbunjen
    Ostale modele o kojima razmisljam necu ni da navodim dok ne napravim uzi izbor (inace post ne bi imao kraja ).

    Pozdrav!

  8. #308
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Citat bohi kaže: Pregled poruke

    @VLADAN P
    Ovaj Casio mi se bas svidio uzivo: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren
    Kasnije sam vidio na netu da je izasao novi model: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren
    Ne znam da li se radi o nasljedniku prvog modela kojeg sam naveo ili se ipak radi o zasebnom modelu?
    Razmatram cak i o kombinaciji sa gumenom narukvicom: Uhren für Männer seit 1983 | CASIO G-SHOCK Uhren

    Koji bi vi izabrali i zasto?
    210 nije naslednik modela 110.
    Zaseban je model sa drugačijim modulom (mehanizmom)
    Osnovna razlika je ta da 110 ima radiokontrolisano vreme i to bi bio glavni razlog da se opredelim za njega.
    Kvalitet je podjednak pa biraj prema ukusu.
    Ne znam kolika je razlika u ceni.

    Inače, ja bih pre uzeo model sa metalnom narukvicom jer je praktično večna dok gumeni kaiš će se oštetiti pre ili kasnije a original nije baš jeftin.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (7.4.2016. u 19:47)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #309
    Član
    Član od
    4.12.2011.
    Poruke
    162
    Lajkovi
    1159
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Hvala na poredjenju, nisam odmah ni primjetio ovo za radio-kontrolisano vrijeme.
    Koliko vidim 110 ima solarno napajanje, a 210 nema. Inace, cijena im je ista, a model sa gumenim kaisem oko 70 eura jeftiniji.

  10. #310
    Mlađi član
    Član od
    22.12.2010.
    Poruke
    89
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Bez nekog teoretisanja jer nisam dovoljno strucan, po meni su radio kontrola i estetika na strani 110ke i zato bih se odlucio za njega. I to verovatno metalnu varijantu. Srecno


    Sto se mene tice, odluka je pala na Candino.

    Citizen iako bolji, uzivo me nije odusevio. Posle jos malo ispipavanja terena oko izgleda, dosao sam do zakljucka da se Candino odlicno uklapa. Jos je po meni to sasvim solidan sat, pogotovo za te pare jer je sad skoro 100e jeftiniji. I jos jedan plus, zenski model koji ide kao drugi deo poklona je takodje Candino, C4544/1, pa se nekako lepse uklapa nego da su dve razlicite marke.

    Vladane, hvala na srdacnoj pomoci!
    Poslednja ispravka: bnovica (7.4.2016. u 21:51)

Slične teme

  1. Cene breitling satova kod nas?
    By Wildboar in forum Breitling
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.8.2021., 18:39
  2. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  3. Muski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 5:42
  4. Perseo + poklon
    By milanbalog71 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.3.2009., 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •