Strana 44 od 105 PrvaPrva ... 344041424344454647485494 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 431 do 440 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #431
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Pa polako. Uzeces oba
    himmelstrider likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #432
    Novi član Avatar korisnika nazzia
    Član od
    11.3.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    96
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Nemaju ni jedan ni drugi safirno staklo.
    Pogresio sam, izgleda da sam pomesao mineral cristal, sa safir.. kada sam gledao spec.
    Milane tesko da cu uzeti oba, i za jedan sam jedva nagrebao..

  3. #433
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    A ma polako samo, gde ima za jedan bice i za drugi...
    nazzia likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #434
    Novi član
    Član od
    18.3.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom -Pomoc pri kupovini sata

    -Pozdrav, nov sam u svetu satova i ne razumem se najbolje u satove pa mi treba pomoc oko kupovine sata do 20 000 dinara. Trebao bi mi klasicniji model, posto ga kupujem za poklon starijoj osobi. Zanima me koji je najbolji izbor ako uzmemo u obzir cenu, kvalitet, marku itd.

    -Vise bih voleo da bude neka poznatija marka, cene do 20 000 dinara, molim vas ako imate neki predlog, javite, hvala

    -I da, zanima me gde bih trebao uzeti sat u Beogradu, posto bih voleo da odem u radnju i pogledam, nisam zainteresovan za kupovinu preko interneta.
    Poslednja ispravka: Shmizla (18.3.2014. u 19:55) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  5. #435
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: -Pomoc pri kupovini sata

    Nikola* pogledaj neki od Candino satova.
    VLADAN P and skydrummer like this.

  6. #436
    Novi član
    Član od
    5.3.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Pozdrav svima ovo mi je prva poruka na forumu, vidim da ima dosta ljubitelja i poznavaoca satova!

    Konkretno, zanima me kako nabaviti Casio EFR 501d 7A sat koji nema u Sense-u u Knezu.

    ps. da li se nekome sviđao ovaj sat, ima ga, ili želi da podeli neko slično iskustvo za nabavku/sat?
    Poslednja ispravka: RUS (27.3.2014. u 0:56) Razlog: Premešteno u odgovarajuću temu

  7. #437
    Mlađi član Avatar korisnika Miletam
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    32
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    11

    Lightbulb Pomoc pri kupovini sata do 200e (uglavnom Festina modeli)

    Pozdrav svima,
    Nov sam ovde ali vec par dana pregledam sve moguce teme na ovom forumu
    Resio sam da kupim sat(prvi), do pre mesec-dva nisam uopste voleo da nosim nista oko ruku, ali slucajno sam nalete na neki sajt sa satovima i prosto sam se zaljubio u njih
    U sustini da ne duzim, mislio sam da izdvojim do 200e, ali naravno ako bi mi se svideo neki "malo" skuplji razmislio bih. Obisao sam mnogo prodavnica i pregledao mnogo sajtova, odusevio sam se Festina modlima.
    Recim ovo su neki modeli koji su mi se svideli i zanima me sta vi mislite o tome
    1.BPM Satovi & Nakit. Festina muški satovi Sport kolekcija-F16488/5
    2.BPM Satovi & Nakit. Festina muški satovi Sport kolekcija-F16493/A
    3.BPM Satovi & Nakit. Festina muški satovi Sport kolekcija-F16565/4
    Tu su i par Casio modela mada sam slucajno naleteo na njih
    Casio EF-539D-1A
    EFR-501SP-1A

    Ali pre svih ovih paznju mi je privukao Festina model iz 2011 Tour de France 16542/1
    http://www.bpmsatovi.com/products/4358-f165421.aspx ali gde god da sam otisao rekli su mi da tog sata nema vise i da ga necu ni naci, tako da sam odustao od njega. Naravno ako neko zna da li ima negde da se kupi ovaj model bio bih mu zahvalan.
    Naravno ako imate neke preporuke slusam.
    I da, ako neko zeli da pogleda kako stoje neki od satova na ruci, to mogu pogledati na ovom sajtu
    FESTINA | Sport | Tour de France | Zegarki męskie, zegarki damskie i zegarki dla dzieci - Otozegarki.pl - Dostawa 24h. Kurier Gratis. Największy wybór, Najniższe ceny.
    Sajt je inace poljski slucajno sam naleteo na njega, ali ima veliki izbor satova.

  8. #438
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini sata do 200e (uglavnom Festina modeli)

    Mislim da ti je jedina solucija narucivanje iz inostranstva. Festine su dosta dobri satovi inace, ali ne moras da se zaleces - 200 e za sat nije malo a u tom cenovnom rangu imas veliki izbor.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #439
    Mlađi član Avatar korisnika Miletam
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    32
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini sata do 200e (uglavnom Festina modeli)

    U principu od svih njih festina je imala najvise satova koji su mi se svideli. Lotus ima par zanimljivih modela, ne znam ima tu jos nekih, mada se bas i ne razumem u satove za festinu sam cuo i znam da nisu losi za tu cenu. Sad za ostale ne znam bas. Gledao sam i Fosil ali me nisu nesto odusevili.
    Takodje sam naleteo na ovaj model na nekom stranom forumu, ali nisam uspeo da ga nadjem ovde kod nas.
    http://www.gophoto.it/view.php?i=htt...g#.Uzbahflcg40
    Zna li mozda neko nesto o ovom modelu ? U pitanju je Festina F16493/5.

  10. #440
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini sata do 200e (uglavnom Festina modeli)

    Festine imaju specifican stil, a globalno su dosta dobre.. pogledaj Seiko i Citizen recimo, mozda naletis na nesto sto ti se svidja. Ne odvracam te od Festine, samo ti kazem da se ne bi grizao za gu*icu kad dva dana posle kupovine vidis nesto sto ti se vise svidja. Uzgred budi receno, kad vidis Fossil okrenes se i das petama vetra. Neki ljudi ih nose uspesno vec godinama, ali ako mene pitas nije prihvatljivo da ti sat od 200 e crkne (zardja, polomi, stane, sta vec) zato sto ti je zapao los primerak...
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •