Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree6Likes

tema: Pomoc pri odabiru sata

  1. #1
    Novi član
    Član od
    10.8.2016.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc pri odabiru sata

    Pozdrav,
    Ovaj sajt za satove vam je super i dosta stvari sam procitao i naucio. A prije svega volim satove ali tek sad sam krenuo da se interesujem za njih. I kao pocetnik sve me interesuje a i dosta samm neodlucan. U svom posjedu imam jedan sat koji mi je jako drag dobio sam ga od tate ZZERO Exlusive kolekcija. A sad bih da uzem sebi sat. I kao slaab poznavalac satova ,trebaao bih vasu pomoc. Kako da uklopim kvalitet izgled i cijenu. Gledao sam Festinu F16973/1 ali jako malo sam nasao da procitam nesto o njoj. A i zanimljiva mi je i ponuda Edifice konkretno ovaj EFR-303D. I interesuje me neki satic za svaki dan. Budzet mi je do 400e. Koji su vasi prijedlozi i ako moze koje objasnjenje vezano za ove stove ili ako neke predlazete. U ex naprijed hvala.

  2. #2
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Nemanja dobro ti nama dosao da bi ti mi dali neki predlog trebao bi da nam das neke smernice tipa da li hoces automatic ili quartz da li hoces dress,sport,diver ili chrono variantu, zatim koliki je precnik sata i da li ti igra samo nov ili moze i polovan ali dobar sat.Kad nam das te smernice dacemo i mi neki predlog.Pozz
    Ko hoce nadje nacin, a ko nece nadje izgovor

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Nemanja. dobrodošlica i od mene. Samo da ti kažem da u tom cjenovnom okviru od 400 eura možeš da izabereš vrlo kvalitetan sat. Moja preporuka je Seiko i Citizen. Ali, što reče kolega Rale, moraš nam dati neke smjernice.
    Pozdrav!

  4. #4
    Novi član Avatar korisnika slobodangajevic
    Član od
    4.6.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Pozdrav i postovanje svim ljubiteljima satova. Relativno skoro sam poceo da se interesujem za satove, svoj prvi sat sam kupio pre godinu dana i kupio sam ga vodjen iskljucivo izgledom, danas nikad ponovo ne bih kupio Fosil. Svoj drugi sat sam kupio pre mesec dana a birao sam ga dugo vodjen naravno izgledom sata, smernicama i tekstovima sa ovog foruma. Prvo sam zeleo da kupim jeftiniji sat jer jednostavno nisam znao da li ce mi prijati da nosim sat ili cu ga posle nekoliko nedelja zapostaviti. Kada sam postao svestan da volim satove odlucio sam da kupim kvalitetan kvarcni sat i izbor je pao na Citizen Eco Drive Blue Angel kojim sam prezadovoljan. Uvek tacan u sekundu, safirno staklo, litijum baterija koju puni svetlo, radio kontrolisan, po meni prelep i ne previse skup, oko 300$. Sad vec imam na umu kao narednu kupovinu Tisot Visodate. Sto se mene i mog skromnog znanja tice ako kupujes kvarcni Japanac, ako ces automatic Svajcarac Srecno.

    Sent from my SM-G900V using Tapatalk

  5. #5
    Mlađi član Avatar korisnika Nikola Milivojevic
    Član od
    19.6.2013.
    Poruke
    51
    Lajkovi
    253
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Postovani forumasi, zeleo bih da kupim sat u toku iduce nedelje, dvoumim se izmedju tri modela pa mi treba pomoc
    Festin f 16968/4
    Seiko ssb093p1
    Seiko SNAF47P2
    Unapred hvala na pomoci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Od ta tri modela, ja bih izabrao Seiko SNAF47P2.
    seiko-chronograph-black-leather-watch-snaf47p2-1532-6387961-1-zoom_850x850.jpg

    Festina ima po koji dobar sat, ali mislim da nema sta da trazi u istoj recenici sa Seikom. A onaj drugi Seiko bih preskocio zato sto je sat crn. To mozda nekome moze da izgleda atraktivno i moderno, ali to je samo tako dok je sat nov, kad se izgrebe i pojavi ispod toga boja celika, sat vise ne lici ni na sta.
    MMario and piksi like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #7
    Mlađi član Avatar korisnika Nikola Milivojevic
    Član od
    19.6.2013.
    Poruke
    51
    Lajkovi
    253
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Meni se ovaj crni Seiko bas dopao, ali posle tvog komentara vezanog za "guljenje" i vidljivost celika verovatno cu odustati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Citat slobodangajevic kaže: Pregled poruke
    Sto se mene i mog skromnog znanja tice ako kupujes kvarcni Japanac, ako ces automatic Svajcarac
    Potpuno pogresno. I jedni i drugi imaju dobrih modela oba tipa. Isto tako ima i losih, barem u odnosu na cenu. Moguce je poredjenje jedino konkretnih modela satova priblizne cene.
    23jewels likes this.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    23.2.2016.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    21
    Lajkovi
    52
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Citat slobodangajevic kaže: Pregled poruke
    Sto se mene i mog skromnog znanja tice ako kupujes kvarcni Japanac, ako ces automatic Svajcarac Srecno.

    Sent from my SM-G900V using Tapatalk
    Seiko 5, žnaš li ti kakva je to aždaja od sata?

  10. #10
    Novi član Avatar korisnika slobodangajevic
    Član od
    4.6.2015.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Citat tiha kaže: Pregled poruke
    Potpuno pogresno. I jedni i drugi imaju dobrih modela oba tipa. Isto tako ima i losih, barem u odnosu na cenu. Moguce je poredjenje jedino konkretnih modela satova priblizne cene.
    Kao sto rekoh, sto se tice mog skromnog znanja. Hvala na ispravci, slazem se da je svaka generalizacija lenjost uma.

    Sent from my SM-G900V using Tapatalk
    VLADAN P likes this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •