Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 30
Like Tree18Likes

tema: Pomoc? Hvala.

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.12.2016.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Pomoc? Hvala.

    Prvo da kazem da o satovima ne znam skoro nista i treba mi pomoc.
    Posto mi je proslo punoletstvo i sada sam skupio neki dinar i voleo bih da kupim sat za taj novac. Iznos je oko 30.000 rsd... Sada imam vise problema, prvo ne znam ni u kojoj prodavnici, tj. koja daje razumne cene? Drugo i bitnije ne znam koja marka je dobra za taj novac, a sto se samog sata tice voleo bih da bude mladalacki ali ne "prenabudzen", ne kic neki nego klasa... Sada znam da klasa za taj novac bas i ne moze da bude... U mom izboru su ostali bili Royal London, Festina i Fossil ali sam procitao da nisu bas najzadovoljniji kupci pa bih zatrazio strucnije misljenje
    Hvala na pomoci i mozda jesu preopsirna pitanja ali mlad sam, jel moze da mi se oprosti?

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Jeste da je ovo pitanje već postavljano, ali evo skraćenog odgovora, pošto upravo izlazim iz kuće - gledaj Seiko, Casio i Citizen. Pišem nešto više za koji sat, osim ako me kolege ne preteknu.
    Misic M. likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    ..vec ti je Nesa lepo odgovorio. Za te pare mozes da kupis lep i dobar i Seiko i Citizen. Ovo sto si ti gore naveo ja bi debelo zaobisao...a i ne samo ja.
    U okviru tih 30.000 dinara mozes da biras i dobar seiko automatik a i da uzmes Citizen sa Eco-drive modulom ako vise preferiras quartz satove.
    Najvaznije je da sat pre kupovine pogledas i isprobas kako ti stoji na ruci.
    Pokusaj kontaktirati Sense prodavnicu pa telefonom dogovori da ga isprobas (ako si iz Bg)
    Evo ti njihov link pa pogledaj

    Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija


    ..a evo moja preporuka (u Sensi se mozes i malo cenkati)

    Seiko SKX007K2
    Poslednja ispravka: MMario (10.12.2016. u 15:07)
    Neša and Zagor like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.976
    Lajkovi
    58173
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Poslusaj Maria,za 30 000 din. Seiko SKX007
    WatchHunter and MMario like this.

  5. #5
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Quest, vec si dobio dobre predloge. Bilo bi lepo kad bi eventualno dao sliku ili neki opis kakav bi sat zeleo, pa na osnovu toga da se lakse preporuci nesto. Pozz I srecna kupovina

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Citizen Nighthawk ili Seiko skx007k. Dva klasična modela, pa koji ti se više svidi. Nighthawk ima bolju narukvicu.

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.388
    Lajkovi
    7555
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Zagor likes this.


  8. #8
    Novi član
    Član od
    8.12.2016.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Hvala na svemu momci, odusevljen sam brzinom, kvalitetom i kvantitetom odgovora Mnogo ste pomogli, najverovatnije cu Citizen ili Seiko, mada mozda uleti i neki Casio... Sto se tice pitanja kakav sat bih zeleo moram jos jedno pitanje da vam postavim Zeleo bih sat koji nema beskorisne funkcije da kazemo za normalnog momka tj. bez tachymetra recimo... Iskreno da Vam kazem ne znam ni sta sat sve moze da ima, niti koje su beskorisne a koje mogu biti korisne... Prvi put cujem i za tachymetar sada dok sam gledao review nighthawka predlozenog... Lep predlog svakako ali je "prenabudzen" za mene... Znaci bez tachymetra i vremenskih zona recimo... U principu da ima Datum, stopericu i dane u nedelji bi bilo super... Momci ja se jos jednom izvinjavam, mozda glupo pisem ali bitno mi je ovo pa ne bih da pogresim
    Evo ih i satovi koji su po izgledu otprilike to (nisam gledao cene ovih satova nego samo izgled)
    CA4037-01W.jpg at8019-02w.jpg
    Hvala jos jednom momci!

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoc? Hvala.

    Tachy skala je beskorisna ali j****o kul!

  10. #10
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Drugi sat ti je bas onako top izbor, prepun korisnih funkcija I malo van budzeta. Mozda ti je bolje da se strpis malo ako ti nije frka da uletis jos neki 10-5 hiljada I uzmes taj drugi Citizen ako ti se vec svidja. Nesto vise o samom satu ti moze reci Dukin koji poseduje isti ako me secanje dobro sluzi. Pozz

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •