Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 44 od ukupno 44
Like Tree46Likes

tema: Polovnjak do 1500 evra

  1. #41
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Polovnjak do 1500 evra

    Dobro,evo izvini ako sam te nečim uvredio,nije mi to bila namera.Malo sam samo razmrdao-razbudio forum,ha,ha,ha,ali ti si se upecala,pa po meni,ha,ha,ha.Dobro je što si bila dosta staložena,pa me nisi ni puno nagrdila.Ha,ha,ha.Malo šale nije na odmet.Inače,ni meni se ne sviđa izgled Tag satova.Longines mi je mnogo lepši.Čak mi se ni Braja ne sviđa,nijedan njegov model.Evo,brat ga ima i jako mu se sviđa,ali meni ne.Ja volim vintage izgled satova.Takav mi je ukus.

  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Polovnjak do 1500 evra

    Nisam razumeo pitanje u vezi narukvice.
    I meni je takođe jedan sat izgledao lepše na koži pa sam ga kupio takvog umesto da uzmem na metalu za (oko 300 evra je bilo skuplje). Do sada sam dao više od toga za zamenu originalnih kaiševa, a narukvica košta preko 1,000 evra da se kupi posebno.

    Ono što sam hteo da kažem je da, kada bih kupovao polovan sat, bilo bi mi jako odbojno kada bih ga video na istrošenom kaišu, a ako bi prodavac kupio pre prodaje polovnog sata nov originalan kaiš morao bi dosta da se potroši. Zato mislim da je lakše i utrživije prodavati polovan sat na metalu.
    Inače, TAG je kupljen lično u radnji kod ovlašćenog dilera u Antaliji.

  3. #43
    Novi član
    Član od
    28.10.2016.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Polovnjak do 1500 evra

    Citat WatchHunter kaže: Pregled poruke
    Posto su do sada komentarisali samo muskarci, a vidim da njihovi komentari nisu bili bas ono sto si trazio, ja cu prokomentarisati kao zena. Odnosno moj komentar ce biti prvenstveno sa stanovista zene posmatraca, posto je faktor publike bitan za tvoju odluku, a potom kao poznavaoca satova. Mada, sasvim sam svesna toga, ti mozda zensko misljenje o ovome nije tako ni bitno.
    Dakle svi gore navedeni primeri sa stanovista kvaliteta satova su odlicni, da mnogo ne filozofiramo, ovi ili oni nedostaci sve je to minimalno kad govorimo o ovoj vrsti satova. Ali...
    Tag Heuer - lep sat, i samo to, nista posebno, obican dress sat, nece privuci paznju ni muskaraca a zena jos manje, nista na njemu ne govori da si ti poseban decko, oni koji poznaju satove i bitan im je brend kada ga vide na tvojoj ruci reci ce "Hm, kupio je ovaj krs Heuer zato sto nema para za pravi". A samo je jedan pravi Heuer, i za posmatraca i za kasniju preprodaju - Tag Heuer Monaco Steve McQueen. A za one koji ne poznaju brendove imace jednaku impresiju kao da si na ruku stavio Raketu. I posto je obican, ni cena mu na duzi rok nece biti odrziva. To nije stoper, niti je kultni model, padace cena sa godinama upotrebe.
    Hamilton - tipicno muski sat(odlicna preporuka Sky), kad ga neko pogleda vidi da sve na njemu odise muzevnoscu. Muskarac koji nosi Hamiltona je muzevan, nosi bradu od tri dana, koznu jaknu i kaubojke,kako zene vide muskarca sa Hamiltonom: " Blue jeans, white shirt, walked into the room you know you make my eyes burn..." On je faca, on moze sve, samouveren, sarmantan, to je slika koju Hamilton pruza o muskarcu, bilo da publika zna koji je to sat bilo da ne zna. Sto se tice kasnije preprodaje i tu je Sky u pravu, posto je navedeni Tag obican,cena ovg Hamiltona bice ista kao Taga .
    Omega de Dewille - svi hoce Omegu, svi koji se razumeju u satove. To je pravilo. I da kupis bilo kakvu omegu svi poznavaoci satova ce te potapsati po ramenu. Nema greske sa Omegom. Da li je ona ovakva ili onakva...nebitno. Mala je razlika izmedju WOOW Omega i WOOOOOW Omega! Sto se tice dalje preprodaje isto, uvek ces moci da je prodas sasvim zadovoljavajuce ili da je menjas za nesto drugo. A sada publika - konkretan primer privuci se paznju, ali ima sivi cifer, obicno, nezanimljivo, dvodimenzionalno. Dvodimenzionalni sat - dvodimenzionalni covek. Pogledace, reci ce "Omega, hm, decko ima kesa". I to je sve. I to samo oni koji su culi za Omegu. Vecini publike rec Omega znaci poslednje slovo u grckom alfabetu, a ti na ruci nosis sat koji nista ne govori samo zato sto ima to slovo.Sto se tice braon boje kaisa da li te privlaci ili ne ne mozes znati dok ne vidis uzivo, ponekad se covek zapanji kad vidi koliko dobro ustvari neki kais ide sa nekim satom, tako da ne treba donositi ishitrene zakljucke, pre stavljanja na ruku. Ali ni jednog prosecnog posmatraca nece privuci ovaj sat da ga detaljnije pogleda, jer ce ispred sebe videti samo sivilo. I iskreno receno malo mi je zenskast.
    Longines - Sky, svaka cast. Ja bih isla za ovim satom definitivno. Ne mora biti bas ovaj primer, naravno. Ali po onome sto si ti rekao da zelis ovo je sat za tebe. Longines uvek i svuda privlaci paznju i to sve publike i one koji se razumeju u satove i one koji se ne razumeju. To je sat kao ni jedan drugi, jer siroj publici govori ono sto nemoze ni jedan drugi. Muskarac koji nosi Longines odise glamurom, sjajem, uvek i na svakom mestu ce privuci paznju, tu nema greske, on je faca, on je taj...
    Zamisli scenu.... velika vila, noc, bal pod maskama Ona je u koktel haljini od crnog satena koja istice njenu savrsenu figuru, ulaze u hol, masa je vec tamo, On, njen pratioc je u crnom Armani odelu, jedan od mnogih, pod maskama po cemu se on moze razlikovati od svih njih? Kada stavi ruku na njeno bedro, na taj saten koji jedva da odvaja njenu kozu od njegove, na njegovom zglobu ce biti Longines. To je takav muskarac, publika misli da on nesto zna, da je drugaciji, u svakom slucaju i ovaj sat a i muskarac koji ga nosi privlace paznju. Na kraju karjeva, svi su culi za Longines. I za kasniju preprodaju cena ce mu se visoko drzati zato sto glamur ne gubi cenu.
    Zakljucak - po parametrima koje si dao - isla bih za Lonzinom. Od svih satova jedino se s njim neces pokajati.
    Izvinjavam se na opsirnosti. A ti radi kako hoces
    Plaču za tobom u Blic ženi

    Ozbiljno, zabavan i elokventan odgovor.
    Jesu malo (više) stereotipi ali to je neminovnost.
    Hoću reći, šta je brend nego stereotip?
    A uvek će se javiti neko kao don Alberto da protestuje
    kako se data generalizacija ne odnosi na njega. Mislim,
    ne postoji stvar koja će se svideti apsolutno svima u tvojoj publici, cilj
    je maksimizacija (ako ti je mišljenje drugih faktor, a ja sam rekao da meni jeste).
    Ni u Heuer-u sigurno ne misle da je DiCaprio kul svima.

    I inače sam puno gledao Longines. Slažem se da su odlični. Ne čini da su baš planetarni brend kako kažeš ali to je manje bitno.
    Odmah bih uzeo onaj Legend diver samo da je malo manji.

    Iskreno, ona Omega me je malo privukla i iz logističkih razloga, pošto
    je prodavac iz Pešte. A planiram da sat nabavim u narednih par dana
    pošto idem na neki duži put od sledeće nedelje.
    Ipak mislim da nije toliko dosadan koliko ti se čini i da je uživo mnogo življi.
    Videću još.
    Uzeto u obzir i sve ostalo što si napisala (osim naravno kožne jakne i kaubojki )


    Citat piksi kaže: Pregled poruke
    Nisam razumeo pitanje u vezi narukvice.
    I meni je takođe jedan sat izgledao lepše na koži pa sam ga kupio takvog umesto da uzmem na metalu za (oko 300 evra je bilo skuplje). Do sada sam dao više od toga za zamenu originalnih kaiševa, a narukvica košta preko 1,000 evra da se kupi posebno.

    Ono što sam hteo da kažem je da, kada bih kupovao polovan sat, bilo bi mi jako odbojno kada bih ga video na istrošenom kaišu, a ako bi prodavac kupio pre prodaje polovnog sata nov originalan kaiš morao bi dosta da se potroši. Zato mislim da je lakše i utrživije prodavati polovan sat na metalu.
    Inače, TAG je kupljen lično u radnji kod ovlašćenog dilera u Antaliji.
    Pa to, odgovorio si mi.
    Znači u startu je metal obično skuplji ali na duži rok se investicija isplati.
    Poslednja ispravka: StefanBg (2.11.2016. u 14:59)

  4. #44
    Novi član
    Član od
    28.10.2016.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Polovnjak do 1500 evra


Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •