Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 30
  1. #11
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Sada tek vidim da moj prethodni post izgleda vise kao reklama za pomenuti sajt, ali stvarno imam pozitivno iskustvo sa njima, a sto ne ustedeti ako vec imaju zanimljivu opciju sa kuponima.

    U Americi imaju jos i jedan interesantan detalj - ako do sajta stignete klikom na link iz MS Binga - prolazite kroz Bing Cashback i dobijate dodatnih 5-50% popusta na nekim od sajtova (koliko sam video i sa pomenutih sajtova)!!!

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Izbor nikada nije lak, ali je zbog toga potraga za "pravim" satom i zanimljiva.

    Iskreno i meni je žao što je Victorinox ispao iz igre, jer je i po mom mišljenju najlepši.
    Što se tiče najužeg izbora, više mi se sviđa Tissot, ali Hamilton ima malo kvalitetniji mehanizam (ETA 956.412 iz Normflatline serije), mada kao što sam često pisao to u praksi i ne mora puno da znači. Svi ovi satovi su veoma sličnog kvaliteta izrade, iako bih i ja kao i dragon dao malu prednost Seiku zbog sveukupnog kvaliteta sata.

    Takođe bih dodao i link teme u kojoj se spominjao Citizen Riva, inače jako lep sat sa pravim dijamantima, kojem bih zamerio samo mineralno staklo. Možda bi zdragana mogla da prokomentariše kako je sat služio u poslednjih godinu dana.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    drustvo, hvala vam svima na odgovorima i savetima!

    epilog, ukratko: narucen je hamilton veceras
    presudila je pomalo i cena, ali i podatak koji je vladan izneo, da hamilton ima malo bolji mehanizam od tissota. (a pomalo i cinjenica da sa tissotom imam skorasnje lose iskustvo - pokvario se posle godinu dana, sto mu necu oprostiti )

    @jaksha - gledali smo i druge serije hamiltona, ali u jazzmaster seriji nema belog sata, kakav je moja zena zelela . vidim da je bila vec slicna tema u kojoj se potraga za belim hamiltonom zavrsila na japanskom amazonu, a ja ga, takodje, nisam nasao nigde.

    @vladas - puno hvala na tips & tricks! narucili smo preko thewatchery, a sat treba da nam donese rodjaka iz 'merike, koja stize za desetak dana, pa cemo videti da li su uspele fore sa popustima. javljam rezultat.

    naravno, kacim slike kad stigne.
    pozdrav i hvala svima jos jednom!

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?


    Svakako nisi pogrešio jer Hamilton prati reputacija da izrađuje odlične i kvalitetne satove. Verujem da će supruga biti zadovoljna. Svaka čast na poklonu i želim vam da vas dugo služi satić.

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    Sada tek vidim da moj prethodni post izgleda vise kao reklama za pomenuti sajt, ali stvarno imam pozitivno iskustvo sa njima, a sto ne ustedeti ako vec imaju zanimljivu opciju sa kuponima.
    Ma opušteno vladas, pozitivna (kao i negativna) iskustva sa online kupovinom i kupovinom satova uopšte su uvek dobrodošla.
    Nego, kaži ti meni na koju adresu da ti šaljemo račun za ovu reklamu! :p

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Citat dragon kaže: Pregled poruke

    Svakako nisi pogrešio jer Hamilton prati reputacija da izrađuje odlične i kvalitetne satove. Verujem da će supruga biti zadovoljna. Svaka čast na poklonu i želim vam da vas dugo služi satić.
    Pozdrav

    hvala, dragon! nadam se da ce isporuka proci ok.

    javljam vam i da je uspela fora sa promo kodom i da je cena na kraju zaista bila 285 dolara! vladas, hvala jos jednom! ne znam da li bi uspelo i sa linkom preko binga, rodjaka je zaboravila da proba, ali je zato videla i opciju da se sat salje posredstvom amazona, sto je, kaze ona, mnogo sigurnije. to je free opcija, tako da nije zgoreg znati i za to.

    pozdrav!

  6. #16
    Mlađi član Avatar korisnika zdragana
    Član od
    20.4.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    71
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Pozz svima i evo mene da se nadovezem na temu zenski sat.

    Pre svega sam htela da prokomentarisem model zenskog sata Citizen Riva koga licno i posedujem.

    Citizen Riva je stvarno super sat i veoma sam zadovoljna njime.

    Kvalitet izrade veoma dobar, citljivost dobra, brojcanik je biserni "mother of pearl", korona ukrasena dijamantima, krunica dekorisana crnim kamenom, luminpx kazaljke i sati, izvanredna preciznost minutare iako sat nije vrhunske klase... itd. Vecinu nabrojanih stvari mozete pronaci i na drugim sajtovima.

    Vecina prijatelja ga brzo zapaze i uvek pohvale.

    Sat je sportsko-klasicnog izgleda i jedino ga ne nosim u izuzetno elegantnim prilikama.

    Pozz!
    Kisses!

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Citat dragon kaže: Pregled poruke

    Nego, kaži ti meni na koju adresu da ti šaljemo račun za ovu reklamu! :p
    Eto - ipak je ispalo da reklamiram sajt .

    @sima hrabri - cestitam na kupovini. Jedva cekam da vidim slike...

    Ja sam svojoj supruzi kupio manji beli Jazzmaster, kvarcni (H32211829), za 107$. Jos uvek cekam da mi ga prijatelji donesu, pa cu postaviti slike.

    Kad smo kod istog sajta - danas sam video da imaju crveni Jazzmaster, automatic (H32365883), za 350$ sa kuponom! Takodje imaju i 37mm man's crni Jazzmaster, automatic (H32455735), za 321$!!! Ovaj sat sam bas dugo cekao posto ga jedno vreme nigde nije bilo, a izuzetno mi se dopao. Na kraju sam uzeo isti model samo 40mm.

    P.S. Ovo poslednje je totalno off topic, probacu da otvorim zasebnu temu.

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    @zdragana - sat je zaista sjajan! Meni se na prvu loptu nije dopao zbog niza dijamanata na obodu brojcanika, a nekako mi se najvise svidjaju satovi sa sjajnim, zaobljenim obodom. Kada sam ga ponovo pogledao - vrlo lep sat, pa jos i EkoDrive .

  9. #19
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Citat vladas kaže: Pregled poruke

    @sima hrabri - cestitam na kupovini. Jedva cekam da vidim slike...

    Ja sam svojoj supruzi kupio manji beli Jazzmaster, kvarcni (H32211829), za 107$. Jos uvek cekam da mi ga prijatelji donesu, pa cu postaviti slike.

    Kad smo kod istog sajta - danas sam video da imaju crveni Jazzmaster, automatic (H32365883), za 350$ sa kuponom! Takodje imaju i 37mm man's crni Jazzmaster, automatic (H32455735), za 321$!!! Ovaj sat sam bas dugo cekao posto ga jedno vreme nigde nije bilo, a izuzetno mi se dopao. Na kraju sam uzeo isti model samo 40mm.

    P.S. Ovo poslednje je totalno off topic, probacu da otvorim zasebnu temu.
    fala, vladas, cestitam takodje za oba sata koja si pazario. taj mali zenski hamilton je skroz simpatican, gledali smo i njega, ali ovaj muski je stvarno mnogo lep i elegantan!

  10. #20
    Mlađi član Avatar korisnika zdragana
    Član od
    20.4.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    71
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - koji zenski sat?

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    @zdragana - sat je zaista sjajan! Meni se na prvu loptu nije dopao zbog niza dijamanata na obodu brojcanika, a nekako mi se najvise svidjaju satovi sa sjajnim, zaobljenim obodom. Kada sam ga ponovo pogledao - vrlo lep sat, pa jos i EkoDrive .
    Evo mene sa "malim" zakasnjenjem... Ali ipak nije na odmet zahvaliti se kad-tad na komplimentu.
    Vladas hvala puno! Sat ne sto je moj, nego je stvarno superiska!
    Pozz!
    Kisses!

Slične teme

  1. Zenski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 14:07
  2. Pomoc molim - nekakav zlatni swatch
    By Marko24D in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 5.8.2009., 6:59
  3. Certina DS First Lady - zenski sat
    By zdragana in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.1.2009., 21:25
  4. Orient zenski sat
    By Shmizla in forum Japanski satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.4.2008., 19:47

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •