Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Koji sat na duze staze?

    Gledajuci neke modela Seika Velature naleteh i na Hamilton .Posto mi se dosta svideo a cena je malo veca 700 eura.Ukucah na google-u i izbaci mi ovaj sajt mada nisam video nista sem od admina .I meni se svidja X-Wind model i verovatno bih njega uzeo.Trenutno koristim Seiko Flightmaster mada bih rado uzeo nesto malo vece i bolje na duze staze iako je ovaj odlican .Iako sam mislio da sam se malo 'izlecio' od stalne jurnjave za novim satovima i sta da uzmem,cale je skoro dobio Breitling,mislim Navigator od firme i ja se ponovo zalepih.Imam par modela u kolekciji,ovaj seiko,seiko automatik 5 star nekih 10 godina,casio edifance 2x modela jedan dok sam bio manji ,sector i Seiko Belmatic koji sam dobio od dede,neko \'70.godiste al nigde ne mogu da servisiram kako treba, replika satova onda citizen neki pozlacen od dede i par ruskih modela od dede. E sad,ja volim vece satove,atraktivnije,trenutno nemam nekih 4-5000 eura za Breitling pa sam gledao neke modele Velature koji mi se svidjaju al opet kad bih davao 400 eura isao bih na nesto preciznije.Uzimao bih satove na ebay-u engleskom jer mogu da porucim bez carine kod caleta mada mogla bi i Amerika.Imam dosta iskustva sa porucivanjem na netu tako da bih tako verovanto uzimao .Ala se ja raspish pa molim za pomoc ako moze

  2. #2
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    Niko da pomogne

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    Uff...

    Pavle ja pročitah ceo tvoj tekst i to dva puta tražeći malo više informacija vezanih za konkretno pitanje. Shvatio sam da tražiš novi sat, ali nisam shvatio do koje cene bi bio spreman da platiš i koji tip sata preferiraš (avijatičarski, ronilački...)?

    Da skratim priču, otkriću ti tajnu koji sat je meni prvi sledeći na listi pa vidi da li ti se takav dopada ili možda sličan model iz njihove kolekcije:

    http://www.damasko.de/eng/dc67_technik.htm

    Pogledaj kako izgledaju ostali:

    http://www.damasko.de/eng/index.html

    Inače Damasko se kupuje na jaaaaako duuuugeeee staze, jer su praktično neuništivi.

    Što se tiče servisa za Seiko, raspitaj se kod Vitanova da li je u mogućnosti da ga servisira i da nabavi delove za njega.

    U svakom slučaju napiši malo više o svojim preferencijama i budžetu, pa da dam još neki predlog.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    Kao prvo da se zahvalim za odgovor.

    Sta znam budzet je nekih maximum 500-600 eura.Kupujem sat na ebayu,jer sam dosad drugarima uzimao i sigurnije mi je tako i jeftinije.E sad ovaj damasko je stvarno extra al ne bih toliko trenutno dao za sat.Drugaru sam pre nekih dva meseca uzeo ovu velaturu
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=120353534775

    Tad je bila skuplja,medjutim sad je pala funta pa me izadje nekih 250 eura.Gledao sam i Hamilton X-Wind on je nekih 600 eura.

    E sad kako vam se cini ovaj Seiko,sta mislite da li vredi tih 250 eura?

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    Seiko izgleda stvarno extra iako ja baš ne volim toliko zlatnu boju. Inače vredi svaki evro od tih 250

    Ako ti se taj Hamilton dopada preporučujem njega za te pare, jer je stvarno super sat i odličnog je kvaliteta i završne obrade. Ja sam prezadovoljan.

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    22.12.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    Seiko nije bas toliko zlatne boje nego vise vuce na bakarnu,zato mi se svideo jer iako nisam ljubitelj zlate ovaj bas privlacno izgleda.Ne znam ako budem uzimao ovakvu verziju dal da bude sa braon kozicom ili metalnom

  7. #7
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Koji sat na duze staze?

    madness99 wrote:
    Seiko nije bas toliko zlatne boje nego vise vuce na bakarnu,zato mi se svideo jer iako nisam ljubitelj zlate ovaj bas privlacno izgleda.Ne znam ako budem uzimao ovakvu verziju dal da bude sa braon kozicom ili metalnom
    Pavle, ja bih definitivno uzeo varijantu sa metalnom narukvicom, mislim da mu više pristaje nego kožna.

    Inače čestitam, tebi je pripala čast da napišeš 1000-ti post na forumu! B)

    Pozdrav,
    V.S.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •