Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree2Likes

tema: Koji sat kupiti (CASIO ili SECTOR)

  1. #11
    Novi član
    Član od
    29.6.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti (CASIO ili SECTOR)

    Hvala svima na odgovorima i savetima!

    Definitivno uzimam CASIO! Kao što rekoste najbolji odnos cene i kvaliteta. Verujem da su CITZEN ii SEIKO za nijansu bolji izbor od Casia, ali sad dolazimo do subjektivno mišljenjao o izgledu određenog sata a meni se više sviđaju Casio satovi. U svakom slučaju grešku ne mogu da napravim jer za 10.000 RSD (uz kreditnu karticu ili čekove to dođe 3.000 RSD na mesečnom nivou u roku od tri meseca što je stvarno i više nego prihvatljiva cifra) da mi sat traje i dve godine pa sam na dobitku, a iz vaših odgovora ne sumnjam da će trajati dosta duže. Opet za polovne satove bih morao da vidim kako izgledaju uživo, sve u svemu mislim da sa Casiom nema greške kao što neko reče.

    A do tad treba da se obrazujem i vidim šta se sve nudi, šta je šta, evo baš čitam na forumu, ja ne znam ni šta je Myota mehanizam, a koliko još pojmova tek treba da saznam šta su.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    29.6.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti (CASIO ili SECTOR)

    Samo da se javim i da kazem da sam na kraju uzeo sat CASIO EF-500BP-7A za 12.500 RSD. Jos da dodam da sam ga uzeo preko kreditne kartice od devojke sto mu daje posebnu car. :-) Nazalost, imam krs od fotoaparat i zato nema slika, pokusavao sam na sve nacine da slikam sat, ali dzabe i dalje je mutno. Inace aparat nema opciju makro, ili se ne zove tako pa zato ne uspeva. Nadam se da cu u neko skorije vreme nabaviti poluprofi aparat pa da napravim i par fotografija ko covek. Uzeo sam sat sa metalnom narukvicom, a malo da odmaknu ove vrucine uzecu i koznu narukvicu. Par utisaka o satu: lepo lezi na ruci, mada sad kada ga gledam, mislim da ce neki sledeci biti malo veci, precnik mu je oko 37, 38 mm i bez obzira sto imam tanak zglob jos par milemetara ne bi bilo na odmet. Sto se tice tacnosti to je jos ne mogu da ocenim za ovih dve tri nedelje mislim da nisam primetio bilo kakvo kasnjenje. Jeste da mi se sat svidja, ali moram da konstatujem i dve mane. Prva se tice pregleda samog brojcanika, odnosno kazaljki koje su srebrne boje pa nisu jasno uocljive, a druga se tice same luminiscencije kazaljki koja je veoma slaba. Prakticno ako se sat ne stavi direktno ispod lampe kazaljke se gotovo ne vide u mraku. ALi dobro, pretpostavljam da u satovima ovog cenovnog ranga luminisencija i ne moze da bude bolja. Sve u svemu zadovoljan sam satom, ali vec gledam i citam dalje i pikiram neki novi sat, gde cu vec imati neko predznanje. Kao i uvek novac je odlucujuci faktor, ali ne sumnjam da cu i sledeci put uz vasu pomoc izabrati najbolji odnos cene i kvaliteta.
    VLADAN P likes this.

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti (CASIO ili SECTOR)

    U zdravlju te sluzio...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Koji Mudman kupiti
    By Templar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.11.2011., 10:01
  2. Koji sat kupiti?
    By Daaanijel in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.5.2011., 21:36
  3. Koji sat kupiti?
    By Daaanijel in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.4.2011., 19:00
  4. Koji žensi sat kupiti do 150 EUR ?
    By koferce in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.6.2010., 11:56
  5. Koji sat kupiti do 300 eura?
    By Beethoven in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 2.12.2009., 10:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •