Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 37
Like Tree17Likes

tema: Koji ruski sat kupiti?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    29.1.2013.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Koji ruski sat kupiti?

    molim za pomoc trenutno sam u rusiji treba mi pomoc koji sat da kupim ruski naravno MOLIM POMOC

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    Koliko si novaca mislio da potrosis?

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    Mnogi clanovi foruma imaju odlicne ruje, sacekaj dok svane i odgovore ti.

    Dotle se zanimaj malo...

    Russian 24 hours The watch collection



    Russian Watch of the Day: Moscow Classic Canteen Divers/Vodolaz | Russian Watch Guide | Blog


    Pozz
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    ..ga otisao sam u tajmaut, a i ti si se u medjuvremenu iskljucio.
    Evo kako ja mislim. Ako hoces nesto jevtinije kupi Vostoka. Oni koliko znam idu do uvrh glave 100USD. Mozda neki noviji modeli malo preko. Ja nisam ljubitelj Vostoka pa ne znam napamet to. Sutra ujutro ce ti u vezi toga pomoci Skydrumer ili RUS.
    Druga (skuplja) opcija da kupis neku reinkarnaciju Poljota. Tu bih ti onda preporucio u prvom redu neki kronograf sa 3133 mehanizmom. Moze i 31659, 31679, 31681 ili 31682. Sve je to manje-vise isto. Racunam da tu ne mozes proci jevtinije od 300USD. A ako si bas pri parama, preporucujem ti da kupis Denissov Baracudu. Jes da dodje skoro 1000USD ali to je SAT! Imas tu jos sa Poljot mehanizmima Volmakse, Maktajme, Moscow Classic-e i boga pitaj sta jos?
    Uglavnom, da sam kojim slucajem ja vani, bez razmisljanja bih kupio ovo:
    Chronograph Aviator in the Russian watches online shop

    Jeste da ja vec imam jedan takav, ali tog novog ne bih trosio. Samo bih ga gledao, mazio i pazio

  5. #5
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    Ovo su moji predlozi.
    Probaj pronaći ovakvu ili sličnu Strelu ( obrati pažnju da na gornjem delu brojčnika piše samo Strela ) :Strela Chronograph Nr. 1254 | Poljot 24
    ili potraži ovakvu Šturmanski Strelu : SERIES STRELA .
    Zatim tu je i Šturmanski SS20 : SERIES SS-20
    Takođe mogao bi biti interesantan i ovakav sat Poljot Wecker “Alarm Traveller Watch” | Poljot 24 , koliko sam se raspitao ovaj mehaizam ( 2612 ) više se ne proizvodi zato cene satova sa tim mehanizmom rastu. Pitanje je da li će u bliskoj budućnosti uopšte biti ovih satova. Pritom je ovaj model izrađen od čelika , za razliku od mesinganih pa hromiranih sovjetskih modela.
    Sledeći predlog bila bi Vostok Amfibija 1967. Od relativno skoro se ne proizvodi. Zašto, ne znam. Da li će ponovo krenuti proizvodnja , ne znam. Sat je već sada teško naći ( mislim na nov ) ali pretpostavljam da ako se negde još uvek može naći onda je to Rusija. Ovo je taj sat Vostok 1967 reissue, rubber strap >>> . Postoji i verzija sa malo drugačijim brojčanikom i metalnom narukvicom.

    Skoro sam gledao ovaj sat VOSTOK-EUROPE Anchar TITANIUM i mogu reći da je super. E sada nije to baš ruski sat ( ovaj konkretno nije uopšte ), ako je to ono što tražiš. Mehanizam je Seiko 4r35 tj NH35 . Kod nas ( u Poklon dućanu ) taj sat košta blizu 50000 din , ne mogu se tačno setiti , ako ga tamo nađeš za manje novca bio bi dobra kupovina. Inače Vostok Europe ima dosta modela sa ruskim ( Vostokovim ) mehanizmima pa se i tu da izabrati lep sat. Recimo GAZ 14 dual time : Vostok Europe "GAZ 14" Dualtime | Poljot 24 ima i ovde par fotki Vostok Europe watch .

    Takođe ako uspeš naći neki Poljotov Šturmanski ili Okean sa 3133 mehanizmom i čeličnim kućištem , dakle ovako nešto my new Okean , imaćeš razloga za radost.

    Ako te interesuju polovni modeli ruskih-sovjetskih satova ima dosta interesantnih modela. Vidim da si gledao temu "10 ruskih satova koje morate imati". Tu ima odličnih predloga .

    Sretan lov.
    Kada kupiš sat očekujemo fotografije .
    Poslednja ispravka: skydrummer (12.12.2013. u 1:10)
    VLADAN P and fotopetar like this.

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    Pitanje deluje preširoko, pa je teško napisati nešto konkretnije. Skydrummer je izabrao odlične modele, ali nisi napisao koliko bi platio, kakav sat hoćeš (štoper, ronilački, elegantan, sportski...), a bitno je i gde kupuješ. Ne znamo ni da li si u Moskvi ili Vladivostoku, a imaj u vidu da nije isto kupiti sat u centru velikog grada ili na periferiji manjeg.

    Pitaj nekoga ko živi u gradu u kome se nalaziš gde se nalaze prodavnice satova, pa pogledaj cene u njima i šta se nudi. Nije isto uzimati Vostokovu amfibiju, komandirca ili neki drugi model i skuplji štoper. Lako je suziti izbor kada znaš šta hoćeš, ali ovako je veoma teško dati savet.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    29.1.2013.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    evo necega sto mi se svidelo , gledao sam danas u radnji umoskvi na novom arbatu:
    Наручные механические часы авиатор полет хронограф - российские часы.

    molim za misljenja, predloge, pomoc

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    evo ti jos jedna radnja al na starom arbatu:
    Лучшие российские наручные часы Полет, золотые часы, женские часы только в интернет магазине Smirs.com Магазин в Москве
    ne znam, gledam te aviatore i po mom ukusu su rusi zastranili sa ukusom. ali imas tu jos satova oho-ho! bitno je da se tebi svidja!
    s druge strane moram jos dodati da je Moskva bas skup grad!

  9. #9
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    prosto neverovatno da ova raketa košta 500evra!!! Imam istu novu sa kalendarom do 2000.godine

    Российские наручные часы Ракета Вечный Календарь 005 (RAKETA Eternal Сalendar 005) W-25-12-30-0005

  10. #10
    Novi član
    Član od
    29.1.2013.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: koji ruski sat kupiti

    Moskva je ekstremno skup grad, prirodom posla cesto sam ovde i dobro znam koliko je skupa, vec ste mi dosta pomogli, shvatio sam da je ovo preskupo.......na sajtu koji je veberz poslao cini mi se da su cene pristupacnije, svidelo mi ovo:

    Chronograph Strela Black Dial in the Russian watches online shop

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •