Pozdrav,

Resio sam da kupim digitalni sat (moj prvi sat u zivotu iako mi je evo skoro 40-et ). Postao sam zavistan od alarma i tajmera na mobilnom i sat bi bio mnogo bolje resenje.

Treba mi nesto sto ima par alarma i tajmer koji ima opciju da se ponavlja i da je najmanji interval namestanja u sekundama (mogu da ga namestim na minut i po a ne na dva minuta). Solar/dugotrajna baterija i bluetooth/radio sinhronizacija vremena su plus ali ne neophodni. Pemetni satovi ili bilo sta sto moram da punim svaki dan i sto zahteva bilo kakav update ili konstantnu konekciju sa telefonom ne zelim, vec brinem o bateriji i da li je ugasena softverska podrska za mali milion gluposti.

Gledao sam Casio & Gshock (jedina marka digitalnih satova za koju znam) i jednostavno nisam uspeo da nadjem sat koji mi odgovara. Ako ima tajmer koji se namesta u sekundama ima samo jedan alarm, ako ima vise alarma tajmer je u minutima (i uglavnom nema opciju da se ponavlja). Samo par sportskih satova (npr. GBD-200) ima tajmer kakav mi treba sa vise alarma ali i tu je problem sto je tajmer samo do 60et minuta, sto mi u sustini zavrsava posao za 95% stvari ali opet bih voleo kompletno resenje.

Nisam zapeo za Casio, budzet konkretno nemam, ako je neki stvarno kvalitetan sat koji ce da mi traje, svidja mi se kako izgleda ima tajmer kakav mi treba i vise multifunkcionalnih alarma dao bih i 500e, ali bih radije dao 50e na nesto sto mi zavrsava posao.