Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Certina i Omikron satovi

    Cao svima, opet ja
    Svrljajuci danas po internetu naletjela sam na dva modela Certina satova i jako su mi se dopali iako imaju quartz mehanizam.

    Jedan je DS Podium Unisex C001.217.11.047.00,

    a drugi DS Podium Lady C001.217.16.117.00,

    pa me zanima gdje u Beogradu mogu da se kupe ovi satovi i po kojoj cijeni.
    Drugo pitanje je vezano za ocev sat Omikron Safari Automatic koji je star 20-tak godna. Da li znate gdje moze da se zamijeni staklo na ovom satu?
    J.

    P.S. pokusala sam da 'nakacim' slike, ali nije podrzan ovaj format slika koji ja imam.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Certina i Omikron

    Jovana, meni se svidjaju oba sata i svaki je na svoj nacin zanimljiv. Ako preferiras muske pretpostavljam da ces izabrati unisex model, a ako vise volis zenske onda definitivno lady model. Inace kao sto mozes da vidis specifikacije su im identicne: ETA kvarcni mehanizam, safirno staklo, WR 100m, datum.

    http://www.certina.com/Collection/Ge...7-00.aspx?pi=3

    http://www.certina.com/Collection/La...7-00.aspx?pi=0

    Certinu mozes naci u vise maloprodaja ali je samo jedan ovlasceni distributer i zastupnik, a to je firma Chronos Time cije podatke mozes videti na stranici:

    http://www.svetsatova.com/index.php?...&Itemid=18

    Sto se tice drugog pitanja bojim se da nemam dobar odgovor jer je to zaista tesko naci kod nas (barem ja nisam nasao neki ZAISTA pouzdan servis koji popravlja sve satove a ne samo one koje i prodaje) pa ti jedino mogu preporuciti servis O'Clock cije podatke mozes videti na linku koji sam vec naveo. Cuo sam pohvale na njihov racun iako licno nemam iskustva sa njima.

    P.S. Koji je to format slika koje si pokusala da okacis?

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re:Certina i Omikron

    Vladane,

    hvala na brzom i konstruktivnom odgovoru, kao i uvijek
    Meni se ovako na slici vise svidja ladies model, mada mi je krivo sto je quartz mehanizam, a automatic modeli Certina satova mi se ne svidjaju.
    U svakom slucaju javljam utiske kad satove vidim uzivo prilikom sledece posjete Beogradu, naravno javljam i za koji sam se odlucila.
    Slike koje sam pokusala da postavim su u Bitmap (bmp) formatu i izasla mi je poruka da je ove slike nemoguce uploadovati.

    Veliki pozdrav
    Jovana
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

Slične teme

  1. Omikron satovi
    By milord in forum Opšti forum
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 8.2.2017., 22:45
  2. Certina satovi
    By keko in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.1.2013., 13:24
  3. Certina Attack
    By Saleni in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.7.2010., 10:32
  4. certina ili stowa
    By marko78 in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.7.2009., 15:21
  5. Citizen ili Certina
    By nenad111 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.2.2009., 21:46

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •