Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By anbeast

tema: Casio MTA-1010D-1A ---> Misljenje?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    13.3.2012.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio MTA-1010D-1A ---> Misljenje?

    Pozdrav, drugari!

    Za oko mi je zapao ovaj sat: Casio MTA-1010D-1A , pa me zanima vase misljenje o njemu. Jel neko imao iskustva sa njim? Da li biste ga preporucili? Zna li neko nesto o njemu?

    Ziveli!

  2. #2
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio MTA-1010D-1A ---> Misljenje?

    Pa, rekao bih da se uklapa u one tvoje kriterijume iz druge teme (jedino nema kozni kais, ali video si tamo da to lako mozes resiti).
    Mogu samo ponoviti opsti sud (vec izrecen) o Casio satovima - odlicna vrednost i kvalitet za ulozen novac. I to bih rekao da se odnosi na SVE njihove satove. U toj cenovnoj kategoriji, verovatno ne moze nista bolje biti od Casia.

    Ne znam da li si ga video uzivo. Ima tog modela i kod Vitanova i u Poklon ducanu . Znam da Sense ima radnju u Merkatoru na NBG (ali trebalo je da se TC renovira, tako da ne znam jesu li poceli)


    Evo, mogu ti ponuditi specifikacije: (nemam vremena da ih prevodim ali ces se svakako snaci). Pozdrav!


    Neo-display
    •A luminous coating provides long-term illumination in the dark after only a short exposure to light.
    •Second time zone
    •A second location time can be set and called up. Ideal if you frequently make overseas calls.
    •Stopwatch function - 1/100 sec. - 1 hour
    •Elapsed time, split time and final time are measured with 1/100-sec accuracy. The watch can measure times of up to 1 hour.
    •Daily alarm
    •The daily alarm reminds you of events that recur every day, by emitting an audible signal at the set time. In addition, an adjustable alarm alerts you when every full hour has elapsed.
    •Automatic calendar
    •Once set, the automatic calendar always displays the correct date.
    •12/24-hour timekeeping
    •Times can be displayed in either a 12-hour or 24-hour format.
    •Mineral glass
    •The tough, scratch-resistant mineral glass protects the watch against unsightly damage.
    •Solid stainless steel case
    •Stainless steel strap
    •Tough, durable and elegant: The stainless steel wrist strap gives your watch that classic feel.
    •Safety Catch
    •Always reliable: This watch has a particularly secure safety catch, which helps prevent the strap from opening by mistake.
    •3 Years - 1 Battery
    •The battery supplies the watch with sufficient energy for approx. three years.
    •50 Meters water resistance
    •This watch can be worn when showering and bathing - it is tested for water resistance up to 50 metres. The metres value does not relate to a diving depth but to the air pressure used in the course of the water resistance test. (ISO 2281)
    •Accuracy
    +/-30 seconds per month
    •Type of battery
    SR920W
    •Dimensions
    approx. 50mm x 46,8mm x 10,5mm (H x W x D)
    •Weight
    approx. 136 g
    Serb likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    13.3.2012.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio MTA-1010D-1A ---> Misljenje?

    Pa da, sat se potpuno uklapa u one moje kriterijume (mada bih ja i dalje pre kupio AMW 320 ukoliko bih ga nasao).

    Nasao sam u kojim prodavnicama ima ovaj sat pa cu za dan-dva otici da ga probam i sigurno cu vise znati da li mi se svidja ili ne. Ipak, ne bi bilo lose ni cuti neke informacije "iz prve ruke" odnosno necijeg licnog iskustva

    Hvala na specifikacijama, ne treba prevod

Slične teme

  1. Casio EF-131D-1A1 misljenje ?
    By kiss kiss bang bang in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.12.2013., 9:48
  2. Casio SGW 100 - vase misljenje
    By ratniksvetlosti in forum Svet Satova za neupućene
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.3.2012., 16:01
  3. Misljenje o satu Casio EQW-M710DB-1A1ER
    By Martin Mystere in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 7.11.2011., 19:26
  4. Casio Edifice EF-535BK-1AV - Vase misljenje ??
    By Altair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 13.1.2011., 21:08
  5. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •