Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Casio EF-507D

    Vrlo sam blizu odluci da kupim sat iz naslova.
    Cena je sa 13000 din. spuštena na 7800din.
    1332175229.jpgMolim za mišljenje.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    PRVO da vam se ''zahvalim'' što za dva dana niko nije našao za shodno da mi pomogne u odluci oko kupovine sata iz naslova
    Znam da nije posebno inspirativno komentarisati Casio tog cenovnog ranga ali razumite da je,ponekad,ljudima potrebno i tuđe mišljenje ,makar da bi potvrdili svoje!
    Tek da se razumemo-nisam ljut,samo malo razočaran :sad:

    Kako bilo,čekajući Godoa,ukazala mi se prilika ,koju sam iskoristio:o,za kupovinu CASIO EF-503sg-9 iz EDIFICE serije.
    Tek sam se vratio kući pa vam ,za početak,postavljam prve slike sa mobilnog pri sobnom svetlu.Biće i boljih za neki dan.
    Uživo izgleda neuporedvo bolje!
    DSC00966.jpgDSC00963.jpgDSC00961.jpg
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    "....21. Ne budite nestrpljivi:
    Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više od deset (10) dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor...."

    Prekopirano iz Pravilnika Foruma!!!

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    Vladan P.meni bolje izgleda ovaj kojeg si uzeo nego onaj iz prvog posta.Ljepsi i pregledniji mu je brojcanik,onaj prvi sa svojim sarafima,pusherima i nakrcanim brojcanikom me nije odusevio.

  5. #5
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    I meni se definitivno više dopada taj koji si uzeo!

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    Vladane, žao mi je što nisi dobio odgovor i što si razočaran odzivom u temi, ali verujem da ti se niko nije javio jer niko nije imao iskustva sa modelom sata za koji si se interesovao. Iako na forumu ima dosta ljudi koji se razumeju i kojima je kroz ruke prošlo dosta satova, uvek se nađe neki model ili proizvođač sa kojim niko nije imao iskustva. Malom pretragom foruma si mogao doći do informacija da je Casio prilično cenjen na forumu ali i kod većine zaljubljenika u satove širom sveta, jer ima odličan odnos kvalitet/cena i zaista pruža mnogo u odnosu na uloženi novac.

    Ja sam do ovog leta ima Casio mdv102, ok, nije iz Edifice serije ali jeste Casio. Služio je kao radni sat i nisam ga štedeo ni malo, trajao mi je prilično dugo ali eto, pad sa visine od preko 40 metara nije preživeo. Inače, za mene je taj sat predstavljao jednu od najboljih kupovina i bio sam prezadovoljan istim. Još uvek sam u potrazi za novim radnim satom koji ću moći da rotiram sa jednim digitalcem, možda će sledeća kupovina biti baš isti taj model.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    O.T. @Hadži Dalibor
    Nema potrebe za citiranjem pravilnika jer se podrazumeva da sam isti pročitao.
    Uostalom ono što pravilnik navodi kao mogućnost(''može proći i više od 10 dana'')-lepa praksa ovog foruma demantuje!
    Do sada se ,praktično uvek(99%)dešavalo da na postavljeno pitanje odgovor stiže istog dana,pa makar odgovor bio i ''Ja ne znam''.

    To tako i treba i to ,između ostalog,ovaj forum čini dobrim!!!!

    Dakle,poštovanje za svako pitanje ma koliko ono bilo stereotipno, jer članovi ovog foruma,očigledno,znaju da niko ne bi ni postavljao pitanje da mu ne treba odgovor.
    Isto tako si,verovatno,primetio da se uvek nađe neko da pohvali kupovinu novog sata(ma koliko taj sat bio ružan)jer znamo da to mnogo znači onom ko je svoju sreću rešio da podeli sa nama.
    Sitnice koje ljudima boravak na ovom forumu čine prijatnim,a koje nijedan pravilnik ne može da reguliše
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    @OSTALI
    Hvala,hvala
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #9
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Casio EF-507D

    Sad je kasno ali kad si napisao to kad nam je bilo dosadno da smo mogli da se pozabavimo tvojim pitanje o satu ka sam pogledao i video ono sto i inace vidim karakteristike sata a to si i sam mogao da vidis.
    kao sto rece Dragon Casio je sat koji cs dugo nositi i biti zadovoljan...
    za ovo trece ni ja nemam reci-pravilnik foruma
    poz i da ga dugo nosis i kad se zasitis predjas na neki bolji model...to je uostalom svimam nama u krvi.
    p.s. i ja sam pre neki dan gledao jedan Casio i Bogami kostao je mnogo tako da se ne usudjujem da ga uzmem

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •