Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Vladan Stevanovic

tema: Casio

  1. #1
    Novi član
    Član od
    5.3.2009.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Post Casio

    Pozdrav za sve.Razmišljam da kupim sat Casio GW 9200-1ER,pošto mi se svidio na prvi pogled.E sad može li mi neko reći da li dobro razmišljam,ili da li ima neki prijedlog o nekom drugom satu.
    P.S.-Razmišljam o digitalnim satovima do maksimalno 150-180 €.
    Unaprijed hvala.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Casio

    Casio G-Shock satovi su relativno jeftini a pritom prilično robusni pa su samim tim i zahvalni kao radni satovi. Čak i za relativno male pare, možeš uzeti dobar sat, recimo AW-591-2A predstavlja dobru kupovinu za cifru do 100e!
    U drugoj temi si pitao da li će možda cena gore spomenutog modela pasti u naredna 2-3 meseca. Iskreno, mislim da neće, a ako i bude padala to će najverovatnije biti zanemarljiva cifra!

    pozdrav!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio

    Ako ti se sat sviđa nemaš razloga da se dvoumiš, pošto ćeš teško naći bolji izbor kada su digitalni satovi u pitanju. Kao što Dragon reče prilično su robusni i predstavljaju dobru kupovinu.
    Možda da pogledaš i Suunto satove, mada bih pre preporučio Casio, ali svejedno možeš pogledati i sledeće teme:

    Suunto i Mares satovi

    POMOĆ OKO IZBORA - Suunto, Swiss Military Hanowa, Seiko?

    Inače sat koji si predložio stvarno izgleda super, mada su po mom mišljenju ovakvi satovi više namenjeni mlađoj osobi.

    Usput sa prikačio i sliku sata.

    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #4
    Novi član
    Član od
    5.3.2009.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Post Re: Casio

    Što se tiče toga da je ovaj sat namijenjen mlađoj populaciji,meni to ide u prilog jer ja još uvijek nisam ni punoljetan.
    Hvala vam jer ste mi dali malo ali dovoljno korisnih informacija.
    Inače koga god poznajem od mlađe populacije svi se zgroze kad im spomenem nošenje sata,tako da sam među njima ugrožena vrsta.

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio

    Citat Branimir kaže: Pregled poruke
    Inače koga god poznajem od mlađe populacije svi se zgroze kad im spomenem nošenje sata,tako da sam među njima ugrožena vrsta.
    Ma ne obaziri se, ljudi vole da guraju nos u tuđe stvari. Šta misliš da meni kažu kada im kažem koliko imam satova

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Casio

    Citat Branimir kaže:
    Inače koga god poznajem od mlađe populacije svi se zgroze kad im spomenem nošenje sata,tako da sam među njima ugrožena vrsta.
    Prvi sat sam dobio negde u šestoj/sedmoj godini života, od roditelja. I dan danas ga se sećam, analogni swatch u kombinaciji jarko žute i plave boje kupljen u Zagrebu! Nosio ga dobre dve godine dok nije tragično stradao u "borbi" za naklonost tadašnje simpatije. Nakon toga sam nosio uglavnom casio digitalce, do polaska u srednju školu! Čak sam imao jedan digitalac, koji je pritiskom na dugme na nemačkom izgovarao koliko je sati a alarm koji je imao je bio u stilu petla koji kukuriče. Jako interesantan sat, meni definitivno najdraži tada... nažalost, otplovio je rekom Tisom jednog leta dok sam bio u ribolovu. U srednjoj se vraćam osnovama, analognim satovima! Iako u srednjoj školi gotovo niko od drugara nije nosio sat, i iako sam često slušao komentare o tome kako su satove prevaziđeni i nepotrebni (tad je počela da stupa na scenu era mobilnih telefona), nisam se obazirao na njihove komentare i terao sam svoj fazon!
    Suština cele ove priče jeste upravo ono što je Vladan napisao... Ne obaziri se na okolinu i radi i nosi ono što ti voliš.

    pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Prvi sat sam dobio negde u šestoj/sedmoj godini života, od roditelja...
    Sad me podseti na moj prvi sat...Eh ta nostalgija za prošlim vremenima i bezbrižnim detinjstvom...

    Prvi sat sam dobio u sedmoj godini nakon odličnog uspeha u prvom razredu osnovne škole. Pošto potičem iz siromašne porodice nisam mogao da dobijem Casio sat sa kalkulatorom koji sam priželjkivao, već njegovu ne tako dobru kopiju, Levis sat sa kalkulatorom. Nažalost nemam nijednu sliku iz tog vremena sa tim satom, ali sam zato uspeo da nađem sliku tog sata na Internetu. Ovo je moja prva ljubav :



    Eh, kako sam ga slatko nosio...

    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike

  8. #8
    Mlađi član
    Član od
    30.10.2008.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Casio

    Neverovatno...pa i ja sam imao isti takav Levi's sat samo sto je bio plavi. Kupio mi cale u komisionu u Knez Mihajlovoj ulici davne 1985 godine.

  9. #9
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio

    Citat zalepugin kaže: Pregled poruke
    Neverovatno...pa i ja sam imao isti takav Levi's sat samo sto je bio plavi. Kupio mi cale u komisionu u Knez Mihajlovoj ulici davne 1985 godine.
    Stvarno neverovatno, pošto sam i ja taj sat dobio 1985 godine!

    Pozdrav,
    V.S.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •