Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree30Likes

tema: Big One

  1. #21
    Novi član
    Član od
    21.10.2012.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Big One

    Super onda verovatno sutra uzimam.Imam takodje jos jednu dilemu.Kod Beric-a uz sat dobijam graviranje gratis dakle ime ili sta vec hocu, a kod bpm daju 2 godine garanciju na bateriju, dok kod prvih je godinu.Pa me zanima koliki je prosecni vek trajanja baterije, njena cena i sta garancija podrazumeva?Zamenu?Pre bih uzeo graviranje jer bi sat bar na neki nacin bio unikatan.
    83stojan and Codelen like this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Big One

    Zavisi koja je baterija u pitanju.Baterija traje od 2 god pa do 10 u zavisnosti od samog modela sata i baterije.
    Ajde da kazemo da je prosek trajanja baterije 2-3 godine.
    U svakom slucaju zamena baterije nije skupa uopste (osim ako nije u pitanju Eco-Drive),tako da to nije problem!
    Izgraviraj nesto onda za svoju dusu.A garancija,prosto receno,podrazumeva da sat koristis u skladu sa normalnom upotrebom.
    Inace,Festina k'o svaka Festina. Mladalacka,prelepa,mami pogled,zavrsna obrada sasvim pristojna i u Miyotu ne treba uopste sumnjati.
    Dakle,obavices dobru kupovinu,u svakom slucaju.
    Uzivaj i postavi slike novog sata ovih dana,kada mozes.
    Pozdrav,
    Slobodan.
    83stojan and Dzejson like this.

  3. #23
    Novi član
    Član od
    21.10.2012.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Big One

    Samo da javim uzeo sam Festinu, doduse ne ovu sto sam postavio nego ista takva ali bez hronometra tacnije, ja sam mislio da su na prosloj hronometri, ali je u stvari dan u nedelji, datum i jos nesto dole, a ne stoperica, tako da sam se predomislio.Slike kacim verovatno veceras.Hvala svima jos jednom
    eee, RUS, vladas and 2 others like this.

  4. #24
    Novi član
    Član od
    21.10.2012.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Big One

    Dakle kao sto rekoh, doduse sa malim zakasnjenjem, evo slika.Slikano je inace sa HTC-om bez blica pa su slike malo losije, imam slike slikane i sa sony-em medjutim ostao mi u NS, a nisam stigao da prebacim na laptop.U svakom slucaju ja sam prezadovoljan , jedino sto bih hteo da pitam to je kako podmazati linkove narukvice, posto se cuje da malo skripe i to samo ona 2 koja su odmah do onih koji su prakticno u satu?




    IMG_20121025_111432.jpgIMG_20121025_111454.jpgIMG_20121025_111506.jpgIMG_20121025_111517.jpg
    RUS, vladas, 83stojan and 1 others like this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •