Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 25
Like Tree29Likes

tema: Rolex, drugi pogled...

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Rolex, drugi pogled...

    Kompanija Roleks je vođena od strane neprofitne organizacije, koja nakon što plati svoje radnike i isfinansira familiju Roleks, ostatak novca daje u dobrotvorne svrhe. Takođe, osnivač Roleksa je bio siroče.


    http://www.askmen.com/fashion/trends...x-watches.html
    Poslednja ispravka: VLADAN P (5.4.2015. u 12:29) Razlog: ubačen ispravan link
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Huh,nisam znao za ovo. Koliko god para ide za bilo koje dobrotvorne svrhe je bolje nego ništa,a Roli može prilično uplatiti.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Ma što se više čita o Rolex-u, sve više čovek mora da skine kapu dole toj kompaniji. Daleko su oni od običnog statusnog simbola i nakita.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Pa, za gomilu/većinu vlasnika su statusni simbol,a isto važi za sve brendove više klase,tj kupuju ih zato što su skupi,a para se ima(poznavanje materije nije bitno).
    23jewels and skydrummer like this.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    U globalu ne volim Roleks bas zbog hajpa i imidza "statusnog simbola" koji ima, ali me je ovo iskreno prijatno iznenadilo. Eto, drago mi je, a i jos jedan pokazatelj da nije sve kako izgleda - na neki nacin smo svi mislili da je Roleks vodjen od strane velikih baja koji su olicenje kapitalizma.

    Hvala na informaciji
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Huh,nisam znao za ovo. Koliko god para ide za bilo koje dobrotvorne svrhe je bolje nego ništa,a Roli može prilično uplatiti.
    Zar ovaj covek ne zna nesto, a da ima veze sa satovima Ali salu na stranu, kompanija Rolex daje ogromne svote novca u humanitarne svrhe, takodje imaju i veliki broj humanitarnih programa. To ko nosi Rolex i kao to neko dozivljava, nema puno veze sa vizijom i aktivnostima neprofitne organizacije, koja ustvari direktno upravlja Rolex-om. Interesantno je, da je osnivac Rolex-a, Hans Wilsdorf stvorio takvu organizaciju uporedo sa razvojem brenda.
    Poslednja ispravka: tolarbo (6.4.2015. u 0:44)

  7. #7
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Odlican tekst. Sada definitivno moram da nabavim neki Rolex, i da se pravdam da je to visi cilj jer ce taj novac otici u humanitarne svrhe
    Salu na stranu, stvarno im svaka cast. Imaju jos vece postovanje sa moje strane.
    jagoda-nbg likes this.
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  8. #8
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Hadzi je l sam ti rekao da se LVMH bori na najbestijalniji nacin za svaki evro cent, pritom bas tada misleci na ovakvu politiku rolex grupacije

    a sa druge strane uvek sam podozriv prema milijarderima filantropima koji covecanstvu daruju ogromne svote novca i pomazu siromasne
    Baron likes this.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Što bolje poznajem industriju satovima, i što više čitam o njima, Rolex mi se sve više i više dopada...
    Dzidzi likes this.
    Mišić M.

  10. #10
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Rolex, drugi pogled...

    Nisam znao za ovo, veliki plus za Rolex!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •