Strana 4 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 68
Like Tree53Likes

tema: Cene ROLEX satova u Srbiji

  1. #31
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    da li si siguran, Rolex je ujednacio cene svim svojim distributerima i on se zvanicno kupuje samo u Rolex buticima, otkud tako niska cena


    Citat jod kaže: Pregled poruke
    2009. cena celicnog Rolex Submariner 16610 -Duty Free aerodromu u Dubai je bila 3600 evra za gotovinu. Bilo je mesta za minimalno spustanje cene za ozbiljnog kupca.

  2. #32
    jod
    jod je offline
    Mlađi član
    Član od
    22.1.2012.
    Poruke
    93
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    da li si siguran, Rolex je ujednacio cene svim svojim distributerima i on se zvanicno kupuje samo u Rolex buticima, otkud tako niska cena
    Siguran 100%. Iamo sam vise nego dovoljno vremena da popricam sa prodavcem, probam sat i budem prisutan pri prodaji jedno Rolex Submariner 16610. Kupac Norvezanin, posto mu je prodavac skratio narukvicu, stavio sat na ruku i otisao. Predhodno je zatrazio da kutiju posalju na adresu njegove bake u Norvesku. Ko bi rekao da i oni muljaju sa carinom. Tada je evro bio u maksimalnoj vrednosti u odnosu na dolar (1$=0.710evro) i svajcarski franak. Dubai je bezcarinska zona tako da su sve cene 15-20% dole. U to vreme (januar 2009.g) cena u americkim on-line prodavnicama se kretala 5500-6000$ sto je od prilike bilo to.

  3. #33
    Član
    Član od
    18.11.2012.
    Lokacija
    Kenngurija
    Poruke
    148
    Lajkovi
    727
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Ovi nasi su ga bas preterali 7500 Eura za sub je preterano,cene se razlikuju od drzave,ovde u Australiji su cene uglavnom vece u odnosu na ameriku i evropu za 20-25%,Rolex kao i svi ostali prave cenovnike u odnosu na trziste i istorijski kurs valute.U americi je keramicki 116610 $8550 uglavnom moze da se dobije popust od 10% a ako si bas dobar kupac i pregovarac daju i do 15% sto je manje od cene kod nas u radnji.Meni su nudili keramicki GMT II u Januaru u Abu Dhabi-u za $7200 verujem da bih uspeo da ga dobijem i za manje.Prosle godine u KL sam imao prilike da kupim isti GMT za $7500.
    jod likes this.

  4. #34
    Novi član
    Član od
    2.7.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Australija je daleko. Svedska je udaljena 100 evra Wizzairom tamo i nazad. A ovo su cene submarinera u krunama. Kupcima van EU se na granici vraca 20-25%. Pa ko je bogat ili nema pasos nek kupuje u Srbiji.

  5. #35
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    To se zove utaja poreza A ko ima para da kupi nov Rolex, mogao bi malo i da pomogne drzavi...

    Ko u nameri da potpuno ili delimično izbegne plaćanje poreza, doprinosa ili drugih propisanih dažbina, daje lažne podatke o zakonito stečenim prihodima, o predmetima ili drugim činjenicama koje su od uticaja na utvrđivanje ovakvih obaveza ili ko u istoj nameri, u slučaju obavezne prijave, ne prijavi zakonito stečeni prihod, odnosno predmete ili druge činjenice koje su od uticaja na utvrđivanje ovakvih obaveza ili ko u istoj nameri na drugi način prikriva podatke koji se odnose na utvrđivanje navedenih obaveza, a iznos obaveze čije se plaćanje izbegava prelazi stopedeset hiljada dinara,kazniće se zatvorom do tri godine i novčanom kaznom.


    Poslednja ispravka: krstin (12.12.2013. u 17:45)
    zare likes this.

  6. #36
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Pitam se samo da li se ta odredba zakona odnosi i na nase polupismene funkcionere i politicare.
    milan zmaj and sub like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Ne sekiraj se, nisu samo "vasi", svi su takvi, samo su neki na duzoj a neki na kracoj uzdi. Barem je tako u (celoj) Evropi.

  8. #38
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Trebalo bi da vazi za sve, a koliko znam ne vazi za nikoga. A nije neka teska stvar za kontrolu, recimo pratiti sve povracaje preko 1000 evra. Kad bi to uradio u nekoj normalnoj zemlji stiglo bi ti veoma brzo pisamce da platis to + kazna. Mada je mnogo veca steta od sverca hrane i tehnike iz Madjarske. Ali da ne zalazim u to.

    A i jeste slicno u okruznim zemljama. Cesto Nemci kazu da se Balkan za njih zavrsava kod Linca, a tamo iznad se sigurno ne bave time i ne hvale se javno.

    Poenta je da kad vec imas da das 10000 evra za sat, plati 2000 evra porez. Ali ovde je valjda najvece uzivanje zajebati drzavu.
    Larosa and zare like this.

  9. #39
    Član
    Član od
    18.11.2012.
    Lokacija
    Kenngurija
    Poruke
    148
    Lajkovi
    727
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Nigde na svetu niko ne voli da placa porez pogotovo kada su u pitanju sitna zadovoljstva prilikom putovanja.Poenta je u tome ako vec imas 10 000 za cuku odes preko i kupis za 2000 manje.Kristin ovde gde sam ja igramo se macke i misa sa drzavom,drzava nam nabacuje sve vise poreza a mi kao gradjani pronalazimo nacine da odpisemo na kraju godine,sve zavisi koliko ti je kreativan racunovodja,vrlo slicno je i u Americi a i u EU.
    milan zmaj and jagos like this.

  10. #40
    Novi član
    Član od
    6.1.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CENE ROLEX-a u Srbiji

    Pozdravljam sve stare članove kao novopečeni član kluba. Sasvim slučajno sam naišao na ovaj forum pa sam pročitao ponešto od starih komentara i nigde nisam naletio na komentar kako ja da prepoznam da li je sat original ili je neka kopija. podrazumeva se da sat treba da ima papire ali ako to nije slučaj šta onda da se radi. Roleks nisu cigarete pa da ti nebude žao ako kupiš kopiju a pri tom je pošteno platiš ima li neki žig, oznaka, ili nešto slično na osnovu čega čovek (laik kao što sam ja) može biti siguran da je kupio polovni original.

Slične teme

  1. Cene breitling satova kod nas?
    By Wildboar in forum Breitling
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.8.2021., 18:39
  2. Cene TAG Heuer satova u Srbiji
    By dejan vjestica in forum Tag Heuer
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2010., 1:29
  3. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 1.9.2010., 19:29
  4. BPM podigao cene FORTIS satova...
    By Commy in forum Vesti, objave
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 26.8.2010., 18:19
  5. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •