Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
Like Tree2Likes

tema: Raymond Weil sat

  1. #1
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Raymond Weil sat

    Pozdrav svima,

    Prvo, nadam se da sam postavio temu na pravom mestu Gledao sam cenu Raymond Weila na ovom sajtu pa sam zato stavio u mid-range satove (mada sam mislio da su dosta skuplji).

    http://www.chronograph.com/store/mli...?idproduct=559

    sta mislite generalno o satovima ovog proizvodjaca? ima li neko neke interesantne informacije?

  2. #2
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Definitivno spada u visu srednju klasu satova, sto znaci bolji je od tissota i festine, a losiji je od baume & marciera........

  3. #3
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Raymond Weil je mladi brend koji je nastao svojim postojanjem u vrlo rizičnom periodu švajcarskih sataova. Luksuzni satovi nastali 1976. godine u Geneva, Switzerland vlasništvu je porodice Weil sa svojom manofakturom ostavlja trag u svojoj istoriji švajcarskih luksuznih satova kao jedan od poslednjih (ne zavisnih brendova u industriji satova).

    Svojim elegantnim izdanjima, svoje satove izgrađuju od 18k zlata, platine, titanijuma, ultralaka karbonska vlakna, nerđajućeg čelika, mehaničkih i automatskih mehanizmima.

    Sat koji tebe interesuje Raymond Weil RW8000BA je kvarcni sat sa safirnim staklom, odličnim kućištem,
    (što se uvek gleda kod kupovine kvarcnih satova).
    Vodootornost 50m-(mogao bi oprati ruke). Njegova cena je sasvim odlična, pogledaj ovde.

    Raymond Weil bi moga da se sa uspredi sa jednim Orisom.
    Tissot je nešto drugo i dosta je stariji brend.

    Pozdrav...

  4. #4
    Novi član
    Član od
    11.6.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    S obzirom da sam ponosni vlasnik Rayond Weil Freelancer automatic modela, mogu ti reci da je rec o izuzetno kvalitetnim satovima vrhunskog dizajna. Definitivno klasa iznad Tissot-a, o tome ne treba ni trositi reci. Neces pogresiti koji god da uzmes. Pozdrav!
    milan zmaj likes this.

  5. #5
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    MOram da se pridruzim ovom stavu. Naravno da je klasa iznad, i po mnogo cemu i bolji od toliko starih i renomiranih proizvodjaca. A satovi Raymond Weil su inace veoma lepog dizajna i kvalitetnih kućišta, meni mnogo lepsi cak i od Omeginih modela.

    Citat AmusedToD kaže: Pregled poruke
    S obzirom da sam ponosni vlasnik Rayond Weil Freelancer automatic modela, mogu ti reci da je rec o izuzetno kvalitetnim satovima vrhunskog dizajna. Definitivno klasa iznad Tissot-a, o tome ne treba ni trositi reci. Neces pogresiti koji god da uzmes. Pozdrav!

  6. #6
    Novi član
    Član od
    4.10.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Pozdrav i od mene .

    Da li neko mozda zna cene kod nas za Nabucco seriju . Otprilike me interesuju satovi u toj nekoj kategoriji bar vizuelno ako nista drugo . Posto vidim da ima ljudi koji se razumeju u satove ako eventualno mogu da dobijem neku preporuku za sat od 1000 - 1500 eur . Nabuco je mozda i skuplji ne znam bolje da pitam . svakako cu otici kod naseg ovlascenog prodavca ali bolje ovde prvo da pitam da se ne slogiram kad odem . Inace imao sam ranije kao klinac kolekciju astova ( nista specijalno poneki swatch , chrono i sl. ) ali sad bih nesto malo ozbiljnije da pazarim posto sam ustedeo nesto novca .

    Hvala unapred ....

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Koliko sam vidio na netu,cijene za Nabucco seriju su od 800 do 3000$,zavisi od modela. Moraćeš biti precizniji po pitanju izgleda i mehanizma(kvarc,ručno navijanje,automatik),a mi ćemo ti dati gomilu prijedloga!!!

    Pozdrav

  8. #8
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Moj drugar je pre nekog vremena kupio Nabucco i mogu vam reci da je sat vrhunski odradjen, sve pohvale, bas sam ga skoro video uzivo.

    platio ga je oko 3000 EUR ali je pravio neku kombinaciju pa ga je uzeo kod ''Malbasica'' u Banja Luci i vracao porez pa ga je izasao manje (nisam siguran sta je tacno radio). u pitanju je sledeci model:
    Prilog 3190

    E sad, pitanje je da li je mozda bolja opcija dati tolike pare za nekog drugog proizvodjaca (ja bih se verovatno odlicio za nesto drugo), ali ipak je na kraju sve stvar ukusa i svako kupuje ono sto je njemu najbolje. sigurno da je RW odlican sat.

    pozdrav
    milan zmaj likes this.

  9. #9
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    evo i slike nabucca jer vidim da nije dobro ubacena

    Raymond Weil sat-rw.jpeg

  10. #10
    Novi član
    Član od
    4.10.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Raymond Weil sat

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Koliko sam vidio na netu,cijene za Nabucco seriju su od 800 do 3000$,zavisi od modela. Moraćeš biti precizniji po pitanju izgleda i mehanizma(kvarc,ručno navijanje,automatik),a mi ćemo ti dati gomilu prijedloga!!!

    Pozdrav
    OK Hadzi ispustio sam to , automatik me interesuje , iskljucivo okruglo kućište ,chrono mechanic .?; stil otprilike RW NAbucco , ( moze i Parsifal znaci modeli malo manje robusniji od nabucca i sl.modela) mozda breitling seawolf ,chronomat B01.... . Kajseve sam uvek voleo vise čelične nego kozne mada na Nabucco revoluzioni kajs od kroko koze izgleda fenomenalno . Eto to je to otprilike
    RAdo primam savete naravno sta je jos vazno gledati kod kupovine sata i nasta je vazno obracati paznju .

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Raymond Weil Don Giovanni Cosi Grande
    By Lukavi233 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.8.2011., 10:11
  2. Raymond Weil Parsifal Automatic sat
    By damasko in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 4.8.2010., 20:59
  3. Raymond Weil Nabucco sat
    By The Game in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.2.2009., 6:22
  4. Raymond Weil Nabucco
    By dragon in forum Opšti forum
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.1.2009., 20:40

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •