Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree6Likes
  • 1 Post By SlobaBGD
  • 1 Post By Branislav Hačko
  • 4 Post By SlobaBGD

tema: Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.5.2011.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

    Imam jedan stari ženski Slava ručni časovnik, fotografija je u prilogu. Mehanizam je (nisam otvarao nego gledao po netu) verovatno 1600 eventualno 1601.
    Ne radi uopste, a u takvom stanju je par decenija, zato se i nije koristio...

    Ima li ko u Beogradu i okolini ko se prihvata da popravi ovekve satove a da je za preporuku?
    Priložene slike Priložene slike Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?-img_20200813_130018.jpg  

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

    časovničarska radnja ankerica milovan vukićević preduzetnik beograd-zemun,gospodska 8


    011 2106453
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.5.2011.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

    Hvala na informaciji!
    VLADAN P likes this.

  4. #4
    Član Avatar korisnika Branislav Hačko
    Član od
    6.7.2020.
    Poruke
    156
    Lajkovi
    1126
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

    063527520
    davorb likes this.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    8.5.2011.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Stara ženska "Slava" ne radi, ima li ko to da popravlja?

    Samo da se zahvalim Branislavu koji mi je ponudio da mu pošaljem sat za Kikindu, i da će ga srediti da će biti "kao nov", a uz popust za "forumaše". Sve je tako bilo!

    Sat je sredio da bi sada mogao da nosi natpis COSC certified bez ikavih problema. Prosto neverovatno šta je izvukao iz jedne male ženske "Slave". Ispolirao je i staklo, sat sada i izgleda daleko lepše.

    Poslao sam mu istom prilikom i jedan švajcarski vremešni Olma ručni časovnik, i njega mi je s velikom pažnjom sredio, očistio, servisirao, podesio i ispolirao staklo, i sat jeste zadržao patinu ali izgleda mnogo lepše. Kaže Branislav da mehanizam unutra nije ETA već neki AS... (zaboravio sam broj tačno) koji možda nije pravljen da bude mnogo lep ali je zato vrlo dobar i pouzdan i greota bi bilo da takav sat stoji u nekoj fijoci... Slažem se.


    Najbolje od svega, u čemu sam stvarno uživao je to što Branislav vrlo aktivno komunicira Viberom, šalje slike i video klipove iz svake faze (ako vidi da se vlasniku sata to svidja, pretpostavljam ) i pre nego što nešto krene da radi (recimo poliranje ovog ili onog) pita da li je OK da to uradi.

    Dakle, ukratko jedno fino pozitivno iskustvo!
    chuck, stanis, mizzy and 1 others like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •