Strana 19 od 54 PrvaPrva ... 915161718192021222329 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 190 od ukupno 535
Like Tree1645Likes

tema: Modifikovane Amfibije

  1. #181
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Kure
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #182
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    I od mene .

  3. #183
    Novi član
    Član od
    8.8.2011.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Meni treba dobar časovničar (u Beogradu ili Novom Sadu) koji bi iz Amfibije 420 premestio mehanizam u Amfibiju 090 uz to da stavi novi cifer i kazaljke molim vas da mi pomognete.

  4. #184
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Ne treba ti za to posebno dobar časovnicar, meni su isto uz zamenu kazaljki uradili za 500 din. Amfibije su ko lego kocke, sve ide.

  5. #185
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Urose da li si resio problem sa osovinom krunice kod Neptunke?

  6. #186
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Nisam, ni jedna od krunica sa meranoma ne pasuje, sve kratke. Favinov reče da ima NOS krunice ali mi se ne daju tolike pare(postarina). Mislim da nije možda do mehanizma jer je 2409 unutra a ove krunice sa Meranoma su verovatno za 2414 i 2416, mada bi to trebalo da je sve isto. Jedan časovničar mi je sugerisao da nađem nekog ko bi mi na strugu skinuo trunku metala sa tube ključa.

  7. #187
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    @UrosGT amfibije su kao lego kockice kako si ispravno primetio. Sve pase. Sem... krnuce sa kljucem ima dve vrste: kraca za kuciste 420, 710 i 960 i duza za 060, 090, 100, 110 i 120. Rzlikuju se i izgledom.

    @milan78 dodji burazeru do Kečkemeta i ponesi (aj) gajbu pive

  8. #188
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Pozdravljam vas narode! Nije me bilo neko vrijeme ... mojom krivnjom. Ispricavam se
    Nego, da predjemo na stvar:

    Modifikovane Amfibije-img_0853.jpgModifikovane Amfibije-img_0861.jpgModifikovane Amfibije-img_0865.jpg

    plavi je mehanizam SE a brojcanik je sa nekoga klasika (prihvat kazaljki na SE i Klasiku nije isti! jedino pase cini mi se satna kazaljka - ili minutna. sekundara nikako. to je duza prica o kojoj smo vec raspravljali sa vec pomenutim favinovom tj. Sergejom. Super cova!) Srebrni ste vec davnije videli, jedino sam insert bezela (korone?) promenuo na zagasitije zeleno. Super sat, doduse pomalo gay izgleda stono rece jedan od mojih zemljaka (ili gej? ne secam se kako je napisao).
    Na plavom je oridzinal Vostok narukvica (zali boze jada!). A na srebrnom je nesto kinesko slicno original Vostokovom meshu - i cena je bila otprilike ista. Ovom prilikom opet odgovaram Cenjenom Kolegi koji je pitao, Vostokoma mesh narukvica je super u tom cenovnom rangu!

  9. #189
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Dalje:

    Modifikovane Amfibije-img_0874.jpgModifikovane Amfibije-img_0882.jpgModifikovane Amfibije-img_0885.jpg

    Sa ovim belim sam se napatio... brojcanik je sa nekog oldtajmera, crne kazaljke mi se dva puta gubile usput. Sekundaru sam sam farbao u crno. Ulozak korone je od yobokies-a a korona od opste pozantog coveka iz ukrajine. Narukvica je original Vostok.
    Crni ima skinutu crvenu farbu sa sekundare (nitro razredjivac) istu koronu i ulozak od yobokies-a. Kais je Hirsch Pure (najjeftiniji i najbolji njihov gumenjak)

  10. #190
    Mlađi član
    Član od
    9.2.2011.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    293
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Modifikovane Amfibije

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Pozdravljam vas narode! Nije me bilo neko vrijeme ... mojom krivnjom. Ispricavam se
    Nego, da predjemo na stvar:

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_0853.JPG
Viđeno:	282
Veličina:	155,4 KB
ID:	110543Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_0861.JPG
Viđeno:	231
Veličina:	148,2 KB
ID:	110544Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	IMG_0865.JPG
Viđeno:	258
Veličina:	147,8 KB
ID:	110545

    plavi je mehanizam SE a brojcanik je sa nekoga klasika (prihvat kazaljki na SE i Klasiku nije isti! jedino pase cini mi se satna kazaljka - ili minutna. sekundara nikako. to je duza prica o kojoj smo vec raspravljali sa vec pomenutim favinovom tj. Sergejom. Super cova!) Srebrni ste vec davnije videli, jedino sam insert bezela (korone?) promenuo na zagasitije zeleno. Super sat, doduse pomalo gay izgleda stono rece jedan od mojih zemljaka (ili gej? ne secam se kako je napisao).
    Na plavom je oridzinal Vostok narukvica (zali boze jada!). A na srebrnom je nesto kinesko slicno original Vostokovom meshu - i cena je bila otprilike ista. Ovom prilikom opet odgovaram Cenjenom Kolegi koji je pitao, Vostokoma mesh narukvica je super u tom cenovnom rangu!
    Zeleni bezel stoji savrseno, podseca na breitling SOH sa bez ciferom i zelenom koronom...
    Nek je gay 100X ako kolega nece da nosi ja se nudim da udomim sat

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •