Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By UlysseNardin

tema: Q&Q satovi

  1. #1
    Novi član Avatar korisnika Romanson
    Član od
    3.8.2010.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Q&Q satovi

    Q&Q satovi

    na pijaci ih je gomila. Da li su na pijaci sve falsifikati ove marke ili su originali jer koliko znam nisu skupi? I uopste kakva je sad situacija sa falsifikatima na nasem trzistu? Ima li na pijaci uopste originalnih satova

    Secam se kad sam bio mladji Srbija je bila preplavljena Seiko 5 satovima. Mnogi drugari su ga nosili i svaki je tvrdio da je njihov originale !

  2. #2
    Novi član
    Član od
    3.7.2010.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Q&Q satovi

    Pijaca ti je cudno mesto... Cuo sam za jednog tipa da je kupio od neke starije zene IWC rucni sat za 250 dinara na Bubanj potoku... Zena nije znala sta poklanja

  3. #3
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Sto se tice Seiko 5 satova, najvise se prodavalo u kamenickoj ulici. Tako da je vise nego sigurno bilo da to nisu originali. Naravno to je lako utvrditi, svaki casovnicar ce ti odmah reci da li je original ili ne. Sto se tice pijace tamo se uglavnom mogu naci originalni a neispravni satovi, ili laznjaci. Ja iskreno znam puno drugara koji idu redovno tamo a ljubitelji su satova. Ali niko nikada nije kupio nista posebno, osim neki stari navijac. Jedino sam ovde na forumu video da je Rus kupio nekog kineza ali to je dobar kinez. Ima jos jedna stvar sa tim starim satovima, vrlo tesko ih je servisirati. Pa vama nekada ni niska nabavna cena ne znaci puno ako nemate dobrog i povoljnog servisera.

    A da sto se tice Q&Q oni su verovatno originalni. Mada ima i kod njih kopija, ali to su uglavnom jefitni satovi, pa se i ne isplati da se prave kopije. Inace Q&Q su u klasi jeftinih satova jedni od najtacnijih satova.




    [edit by dragon: UlysseNardin, nema potrebe za postavljanjem uzastopnih poruka, postoji opcija "ispavi poruku" odnosno edit i zamolio bih te da je koristiš kada god je to moguće.]
    Poslednja ispravka: dragon (8.8.2010. u 8:14) Razlog: 2 uzastopne poruke
    djpgiovany likes this.

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Q&Q satovi

    U vecini slučajeva na pijaci su falsifikati, a to tvrdi i zvanični zastupnik za Q&Q. Nažalost iako su i sami originali jeftini nekom se isplati da pravi replike i da ih distribuira u milionskim serijama. Kinezi su čudo...


    Pozdrav,
    V.S.

  5. #5
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Q&Q satovi

    Eto covek uvek ima nesto novo da cuje. Ko bi rekao. Ali ima logike, ako su to serije od po nekoliko miliona i te kako se isplati kopiranje.

  6. #6
    Član Avatar korisnika predrag80
    Član od
    24.10.2012.
    Lokacija
    SD
    Poruke
    287
    Lajkovi
    3890
    Reputacioni uticaj
    13

  7. #7
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Q&Q satovi

    Vredi toliko.
    Iako po meni imas bolji sat za iste pare, a to je ovaj Casio.
    Casio MRW-200H-1B
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •