Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Goran88

tema: Archimede Sporttaucher

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    12.12.2012.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Archimede Sporttaucher

    Listajući forum naleteh na ovaj satić, meni jako interesantan, ali nisam uspeo da nađem nešto više o njemu...Pročitao sam tekst o Archimede satovima, i rekao bi se radi o kvalitetnim satovima, e sad može li neko da kaže nešto više o ovom modelu? Može li se naći negde u Srbiji, voleo bi da ga pogledam, čisto da vidim da li ovako dobro kao na slici izgleda i uživo?

    Archimede Sporttaucher-archimede-sporttaucher.jpg
    KLL and zma like this.

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Nesto vise o Archimede satovima mozes procitti na sledecem linku Archimede Satovi

    Satovi su odlicni, sto ces i videti u komentarima, i ne mozes ih naci u Srbiji. Jedina opcija je porucivanje sa zvanicnog sajta.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    12.12.2012.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Baš taj tekst sam i čitao. Vidim da ih hvale, msm uopšteno Archimede satove, ali nisam našao ništa vezano za Sporttaucher, osim njegovih osnovnih karakteristika. Voleo bi kad bi neko rekao nešto više o njima, iskustva, pohvale, kritike... Meni lično je taj Sporttaucher prelep sat i rado bi ga posedovao.

  4. #4
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Sad se ja razmisljam da narucim jedan, taman drugar dolazi iz Nemacke. Cena je ipak malo jaca, za ovaj sa metalnom narukvicom skoro 800e. Da je 500, narucio bih ga odma

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    12.12.2012.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Stvarno je jaca cena tog modela sa metalnom narukvicom...A koliko kosta taj model sa koznom narukvicom? Nesto sam cuo da prilikom kupovine u Nemackoj dobijemo povracaj PDV - a na granici, tako nesto mi isprica jedan drugar koji je tako kupio telefon, doduse u Austriji, ali kontam da je to isti slucaj i sa kupovinom u Nemackoj? Koliko daju garancije na sat? Prosto ne znam u kojoj boji bi ga uzeo kad bi se odlucio na tako nesto, svi su mi prelepi...

  6. #6
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Na koznom kaisu je 655e, sve informacije o ceni su dostupne na njihovom sajtu Archimede - Mechanical watches - Made in Germany
    Povracaj poreza je moguc, ali moras da ga uzmes licno, ili neko da ga uzme za tebe, pa da obavi to. Taakodje mozes da ga porucis iz zemlje koja nije u EU, ali onda ce ti verovatno naplatiti carinu i porez pa ce te izaci jos vise.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #7
    Mlađi član
    Član od
    12.12.2012.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Ima li neki ponosni vlasnik na sajtu da nam se pohvali kojom slicicom sata na ruci, i da nam kaze nesto vise o njemu, njegove prednosti i nedostatke(ako ih ima)?

    Sto se tice cene, taj na koznom kaisu sa povracajem PDV-a izadje oko 550e sto i nije bas malo para za nas standard, a opet nije ni puno para za to sto taj sat nudi (ovo konstatujem na osnovu karakteristika sata) tako da mislim da je dobar odnos cena/kvalitet po meni...Ali opet, licna iskustva su nesto sasvim drugo u odnosu na ono sto pise na papiru, pa bi zato voleo kad bi se oglasio neko ko ga poseduje da nam kaze nesto vise.
    Poslednja ispravka: RUS (7.8.2013. u 14:36) Razlog: Spojene poruke

  8. #8
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Ja sam prilicno siguran da niko na forumu nema tj model, posto da ga ima postavio bi ga verovatno odavno.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #9
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Archimede Sporttaucher

    Slažem se Rusom. Inače ima po stranim forumima dosta fotografija i prikaza tog sata. Baš sam skoro čitao neke. Koliko znam nema pritužbi na taj sat. Ljudi su zadovoljni. Potraži malo po netu, vidi, pročitaj, odluči.
    Da ne ostane sve na rečima: New Archimede Sporttaucher - My Thoughts . . .

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •