Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
Like Tree2Likes
  • 2 Post By luger

tema: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

  1. #1
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    Dosao sam u posed ovg sata sasvim slucajno. Mislio sam da ga prodam ali kada sam ga stavio na ruku odusevio sam se kompletan u celiku tezak 155gr. 45mm precnik hrono. Ima zaista sve sto volim kod sata ali ima i natpis FOSSIL koji mi smeta. Mozda i zbog toga sto sam se edukovao preko ovog foruma. Nikada se nisam sretao sa Fosilom do sada. Imam pitanje koji mehanizam pokrece ovaj sat?
    Evo i slike jeste sa neta nisam u mogucnosti da slikam ali moj je identican.
    Priložene slike Priložene slike Fossil ARKITEKT FS4136 sat-c2db2a99cb6435bc8db85771c529f953.jpg  

  2. #2
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    Svojevremeno sam imao Fossil blue koji me je slizio preko 3 godine bez problema,nakon toga sam ga prodao i valjda je jos u zivotu.Nije mi smetalo sta pise na njemu,jer je stvarno bio ok i prosao je sve i svasta.Niam ga nikada skidao i bio sam prezadovoljan sa njim.E sad,ako ti toliko smeta to sto pise na njemu,jedino ti mogu preporuciti da ga prodas i kupis neki sa nekim drugim natpisom,koji ce ti se vise svidjati.
    P.S. Ne znam tacno koja je "masina" bila u njemu,ali je odlicno radila posao za te pare.

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    Nažalost,ni ja neznam koja je mašinica unutra.Hteo sam samo da ti kažem da ne bi trebalo da dozvoliš da ti 5 slova kvare uživanje u satu koji ti se dopada.Budi iznad toga
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #4
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    Na Vladanove reci mogu samo reci...

    Amin

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    ja sam isto poucen postovima na ovom forumu resio da ne kupujem Fossil, ali moram takodje reci da poznajem bar troje ljudi (od toga dvojca kolege iz kancelarije) koji poseduju Fossil-e i to par godina i svi su prezadovoljni!

  6. #6
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    Ma nisam ga ja kupio nego sam ga dobio u nekoj zameni.Hteo sam da ga prodam ali mi se svideo pa resih da ga ostavim sto ne znaci nista jer vec sutra moze da se proda. Nego mene je kostao nekih 30-40eur da bih kupio sat neki firmiran tih karakteristika trebalo bi mi barem 100-tinjak eur. E sta mene muci recimo ako je u njemu Mijota koja je u Festini koju takodje imam onda sem natpisa i oblika kucista nema razlike u kvalitetu sata barem ja to tako shvatam. I onda bih ga zadrzao za sebe ali ako je neki krs mehanizam bolje da ga se resim dok je vreme nego da stane za par meseci. Ja bih ga otvorio da vidim, ali nemam kljuc za poklopac tako da sam odustao od te ideje da ga nebih izgrebao. To mi je samo mozgalica a i ovde sam se nacitao raznih losih komentara o Fossilu da sam navukao strah od modnih marki. Mada sam imao prilike da vidim Orflejm sat tj. mehanizam i u njemu Mijota. A u Espritu koji sam kupio supruzi 'ladno stavljen neki "No name" mehanizam.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    pa da i ja progovorim o fossilu...

    kada se fossil pojavio u srbiji ( u onim najgorim godinama ) prvo sam bio zbinjen imenom,
    zbog cega sam i stekao prvu averziju prema fossilu.

    stvarno, uz diesel, to mi je bilo najgore ime koje moze da kaze nesto o rafiniranosti sata koji
    bi trebalo da predstavlja. cak i potpuno izmisljeno ime tipa maurice lacroix je bolje, nema negativne
    asocijacije na prvu.

    prvi fossil sam kupio 2007, model ME 1020, sa zebnjom se secajuci modela fossil blue koji su
    se gulili i ispod cije bele prevlake je posle nekog vremena izvirivao neki zuti odvratni metal.
    uglavnom, ME 1020 je bio toliko lep i jeftin da sam svesno prihvatio rizik.
    uz jednu zamenu baterije u ovlascenom servisu radi bez greske i danas.

    drugi fossil sam isto kupio zato sto je lep i jeftin, i dobio garanciju na 2 god., ali
    trazeci malo vise informacija saznao sam da se tamo gde se i proizvodi prodaje uz garnciju
    na neverovatnih 11 god.

    ... i taj drugi jos uvek radi bez greske...

    sta god ko mislio, izgleda da za te parice nema lepseg, posto su u fossilu izgleda konacno
    platili pristojnog dizajnera, a i da traje krace od 2 god, valjda i ta garancija nesto vredi.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Fossil ARKITEKT FS4136 sat

    uostalom, evo prilazem slikicu svojih , kako bi rekli u ˝top gearu˝, reasonably priced satova,
    pa da vidimo koji ce prvi da otkaze. Fossil ARKITEKT FS4136 sat-sam_0084.jpg
    ANGEL II and nele like this.

Slične teme

  1. Fossil TI 5070 Titanijum
    By acamace in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 10.11.2014., 18:52
  2. [PRODATO] Fossil muški
    By Martin in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.6.2011., 22:49
  3. Fossil ME1038 sat
    By KLEM in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 30.4.2011., 22:37
  4. Fossil CH-2573
    By Patekop in forum Modni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.7.2010., 16:59
  5. Fossil JR 9389
    By MaestroBG in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.5.2009., 16:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •