Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree2Likes
  • 2 Post By banja

tema: Daniel Klein sat

  1. #1
    Novi član
    Član od
    15.2.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Daniel Klein sat

    Pozdrav svima na forumu.
    Ovo je novi casovnik koji sam skoro dobio. Ne znam da vam kazem nista vise o njemu, ali evo slika. Rec je o Turskom proizvodjacu satova. www.danielklein.com.tr
    Daniel Klein sat-photo-0130.jpgDaniel Klein sat-photo-0131.jpgDaniel Klein sat-photo-0132.jpgDaniel Klein sat-photo-0133.jpgDaniel Klein sat-photo-0134.jpgDaniel Klein sat-photo-0135.jpgDaniel Klein sat-photo-0139.jpg

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Daniel Klein sat

    Pozdrav Djordje!

    Mislim da se ta firma bavi izradom kopija poznatih proizvodjaca satova! Koliko mi je poznato imaju fabriku u Kini gde sklapaju te satove! Ne znam koji mehanizam stavljaju u satove ali s obzirom da je rec o poprilicno nepoznatom proizvodjacu ne verujem da su bas na nekom visem nivou. Ne kazem da je tvoj sat kopija, ali samo iznosim podatke do kojih sam dosao.

    Da si postavio pitanje u vezi kupovine tog sata, svakako bi ti savetovao da zaobidjes pomenuti sat i firmu, ali posto si sat dobio nemoj da se previse opterecujes i uzivaj u satu!!

    Ukoliko sam pogresio u necemu, ispravice me neko od strucnijih clanova foruma...

    Pozdrav i dobrodosao na forum!
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    2.4.2021.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Daniel Klein sat

    Kako su Daniel Klein satovi kopije ako ih prodaju u ozbiljnim radnjama kao sto su watch is watch i boomar, satoviberic itd.? Verujem da nisu nekog posebnog kvaliteta, svakako. Meni su prodavci tvrdili u jednoj prodavnici na Terazijama u Bg da su original. Navodno ih dizajniraju Italijani, imaju japanski mehanizam, a proizvode se u Turskoj.

    Meni lično se njihov dizajn dopada, i mislim da su ok izbor s' obzirom na toliko niske cene, pa bih voleo da čujem mišljenje iskusnijih članova foruma o ovom brendu. Baš me zanima
    Poslednja ispravka: Mobb Deep (9.6.2021. u 21:38)

Slične teme

  1. Pitanje u vezi kvara na Calvin Klein satu...
    By Mathas in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 17:21

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •