Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 30
Like Tree8Likes

tema: Nivada satovi ?

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Nivada satovi ?

    Zanimljiva je prica kako je Mirko preuzeo tj. "dobio" Nivadu.
    Ukratko,ako se ne varam a davno sam cuo pricu,Mirko je bio fudbaler koji je na kraju zavrsio u timu kome je Nivada bila glavni sponzor... Elem shvatio je da od fudbala nema leba i poceo da radi u fabrici. Vrlo brzo je sa fizickog radnika avanzovao i presao u proizvodnju gde je na kraju bio i sef. Imao je i nesuglasice sa zetom vlasnika fabrike ili tako nesto ali posto ga je Snajder voleo kao sina ostavio ga je na poslu i ovaj mu se oduzio tako sto ga je spasio od bankrota. Ugovorio je neke velike poslove jer je posle sukoba za gazdinim zetom postao putujuci trgovac. Proglasavan je za najboljeg menadzera u Svajcarskoj u to vreme. Najzanimljivije je to sto je Snajder njemu ostavio da vodi firmu iako je imao 2 sina ali je smatrao da nisu sposobni da nastave njegov posao a Mirka je voleo kao treceg sina i tako je sada vlasnik Nivade...
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (3.1.2011. u 23:54)

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?

    E sad nema sanse da uzmem ni jedan sat marke Nivada !!!!

  3. #3
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?

    Pa nije valjda dotle doslo????

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2009.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    48
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?

    Kad smo vec kod Nivade,kakvo misljenje imate o njihovim satovima? Svi pricaju Nivada je Svajcarska firma,a meni se bas nesto i necini da je tako s obzirom da koga god sam pitao za Nivadu,a pritom zivi u Svajcarskoj,niko za njih nije cuo?Komsija mi je inace dobar prijatelj sa gospodinom Vucurevicem,i dobio je na poklon neki Nivada automatik Limited Edition,na kome se na prednjem donjem delu ciferblata vidi deo mehanizma,koji se po meni nista nerazlikuje od jeftinih kineskih kopija,a pritom na satu nema ni jedan SWISS MADE potpis?Predpostavljam da nemaju neku cenu,jer se ovde u Zrenjaninu,njihovi satovi dele i sakom i kapom,a posto je doticni gospodin vlasnik fudbalskog kluba Banat iz Zrenjanina,nosi ih ceo tim,i svi njegovi poznanici,a pritom satovi nepostoje ni u jednoj prodavnici da se kupe,bar ne u Zr-u,i u drugim gradovima Srbije kako sam primetio.Zanima me cije mehanizme koriste,i kvalitet njihovih satova...

  5. #5
    Mlađi član Avatar korisnika simke
    Član od
    5.11.2010.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    86
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?

    I ja sam isto zapazio. Koriste sve i svasta ronda eta kina sve to mozes naci u Nivadi. A te limitirane serije su takva fora. Mada sta mozes ocekivati u danasnje vreme sve je podredeno novcu.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.259
    Lajkovi
    7635
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Nivada satovi ?

    Ja sam imao Nivadu tamo negdje oko 1987 godine, svajcarski original(tako je pisalo!?), automatik.Medjutim, poslije samo 3 mjeseca nosenja na ruci onaj teg unutra sto navija sat se odvrnuo i sat je stao.Posto sam ga novog kupio, a firma propala u medjuvremenu, ja ga odnesem kod casovnicara da mi zavrne taj teg.On to kao uradi, dadne mi garanciju da nece se vise odvrtati, kad ono poslije samo godinu nosenja opet se odvrnuo teg!Ja mu opet odnesem sat, on ga opet zavrnu i na kraju sam sam ga prodao komplet tom sajdziji za neke smijesne pare-neka ima za dijelova!I nikad vise ne bih kupovao Nivada sat!(To je moje licno misljenje, ne znam, nemojte mislit da ja sad svima sugeriram...!?).

  7. #7
    Novi član
    Član od
    17.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nivada satovi ?

    Pazite ovako, reci cu vam moje misljenje o ovoj marki. Mislim da postoje dve firme nivada. nisam siguran, za svajcarsku firmu Nivada, koju drzi Mirko Vucurevic znam pouzdano, jer sam posetio pogon fabrike u Zenevi. Takodje on deli satove jer ih on i pravi, i jer mu se moze, ja imam oko 10etak satova Nivada, svi rade normalno, cak sta vise ja sam prezadovoljan njima.. I na svima pise Swiss made. Mada, procitao sam negde na internetu o nekoj kineskoj proizvodnji, sto nije istina.. Mirko ima fabriku u Zenevi, i tamo je svaki drugi dan.

    + Satove mozete naci samo u jednoj prodavnici u BG, tako da znate da ih nema u prodaji u Srb..

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Nivada satovi ?

    RRover
    Dobrodošao.
    Bilo bi nam zanimljivo da ,ako te ne mrzi,postaviš slike svojih satova.
    Možda i da kažeš nešto o mehanizmima koji su u njima.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #9
    Novi član
    Član od
    17.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nivada satovi ?

    Ok postavicu danas, sutra.. O mehanizmima ne bih mogao da ti kazem, jer se ne razumem..

  10. #10
    Novi član
    Član od
    17.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nivada satovi ?

    Nivada satovi ?-img_0466%5B1%5D.jpg
    Nivada satovi ?-img_0468%5B1%5D.jpg
    Nivada satovi ?-img_0469%5B1%5D.jpg
    Nivada satovi ?-img_0472%5B1%5D.jpgovaj sat je iz iste fabrike, ali je napisano Novak, jer je pravljen za Novaka Djokovica, prodavao se na SRB Openu, cini mi se..
    Nivada satovi ?-img_0473%5B1%5D.jpg isti sat. gde se vidi da pise swiss made
    Nivada satovi ?-img_0475%5B1%5D.jpgOvaj sat je takodje marke Nivada, ali ima fizicka ostecenja, od koriscenja, a i ja sam doprineo tome, kada sam pao sa motora, pao sam nja njega..

    Imam jos dosta satova, ali ih ne mogu pronaci, takodje moji nose isto tu marku..
    Pored Novaka, Mirko je pravio satove i za Putina, sa njegovim likom i zastavom Rusije, takodje sam imao i taj sat, ali iz nekih privatnih razloga ne mogu da vam ga postavim..

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nivada-limited edition
    By jaksha in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2009., 1:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •