Prikaz rezultata 1 do 1 od ukupno 1
  1. #1
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Znaju sta treba da maznu

    Isečci preuzeti iz Blica.

    ".....Na meti pljačkaša tada se našla draguljarnica „Pogonatos” u Glifadi, iz koje su pljačkaši u junu 2008. ukrali 116 satova marke „chapard” i pet „frank muller”, kao i dijamantski nakit, ukupne vrednosti 1.335.000 evra.

    Do juvelirnice, pljačkaši koji su u radnju upali sa ski maskama, dovezli su se „BMW X5”, koji je, kako je policija utvrdila, ranije bio ukraden u Nemačkoj. Interesantno je da su registarske tablice mesec dana pre pljačke ukradene u Beogradu, i to sa automobila čiji je vlasnik britanski diplomata.

    Ski maske, kradena vozila, registarske tablice i pištolj, kao i macole, popularno nazvane „sledž hameri”, sastavni su deo svake pljačke „pantera“ u Grčkoj. I plen je bio isti: satovi „chapard”,„frank muller” i „rolex” i dijamantski nakit..."
    Poslednja ispravka: dragon (27.5.2011. u 17:29) Razlog: dodat link i quote tag
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Slične teme

  1. Koje komplikacije treba da poseduje sat?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 12.12.2012., 13:01
  2. Dvoumim se izmedju dva sata i treba mi pomoc..
    By Nemanja91 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 2.9.2010., 0:27
  3. Treba mi vaš savet
    By Duško in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.6.2010., 15:24
  4. Treba mi katalog
    By mickeks in forum Časopisi i članci o satovima
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 18:51

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •